טוב אם כבר נכנסנו לזה -סקר

פ א ב

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo8.gif

אני עושה את זה (וכנראה שגם את) אבל זה לא בהכרח אומר כל הכבוד. הלוואי שהייתי עומדת בפיתוי ולא מגדילה, אבל זה גדול ממני (כפל מילים)

hillti

New member
טוב אז ככה:

בורגר ראנץ - כמובן ציפס המבורגר לא אוהבת פאי קולה עם קצת קרח גלידה וניל אני בד"כ אוכלת שם, שאני ממש רעבה, ובד"כ שאין ברירה, ואני בעבודה או משהו כזה...

chufnikit

New member
אז ככה:

בורגר קינג(למרות שאנחנו ממש אוהבים את הפוטטו ציפס של מקדונלדס) גם ציפס גם טבעות בצל...אם אנחנו ביחד אם לא אז -ציפס המבורגר בהחלא...(אתם כבר יודעים..) פאי תפוחים גלידת וניל(למרות שאני לרוב מעדיפה לקחת את הגלידה ממקום אחר..) וקולה או תפוזים עם קרח! והשאלה האחרונה בהחלט נבעה מזה שאנחנו אף פעם לא הולכים לשם אלא תמיד "מוצאים את עצמנו " שם. אה, ומגדילים כמובן!

ברגר קינג, לא צ'יפס ולא טבעות בצל,

אלא סלט, המבורגר, בלי קינוח, דיאט קולה בלי קרח, מגיעים בערך פעם בשבועיים.

T r i l i a n

New member
אני אנסה ../images/Emo6.gif

שום ברוגר לא צ'יפס ולא טבעות בצל המבורגר -כן, אבל כזה טוב, לא חצי סנטימטר בשר סוג ד'. לא קולה! בגדול - שתיה בלי קרח. גלידה - וניל, אבל לא אמריקאית מקומות "כאלה" זה אוכל מהיר? כמעט אף פעם.

HoGod

New member
../images/Emo9.gifמצאת לך מה לשאול...

אוהבת את שלושתם
גם וגם...אם רק אחד מהם אז צ'יפס (בגלל זה ה"קומבינה" בבורגר ראמץ' שווה
)
המבורגר
(אם כבר, אז כבר)
שוקולד
קולה עם קרח
שוקו
משתדלת לא להגיע למקומות האלה

ronchikit

New member
יאללה אז גם אני...../images/Emo9.gif

מקדונלדס, כי פשוט נעלמו הבורגרקינגים מהשטח היה להם המבורגר לא רע... בורגר ראנץ רק במקרה חירום ממש
ציפס כמובן!!!
המבורגר כמובן!!!!!
פאי שוקולד כמובן!!!
דיאט קולה עם קצת קרח
גלידה מקפלרי עוגיות יוצא לנו ממש מעט להגיע לכאלה מקומות, אם אנחנו בבית אנחנו מעדיפים להזמין כבר מאגדיר. בעיקר אם אנחנו מסתובבים בקניונים או לפני סרט אז נמצא עצמנו מנשנשים במקדונלדס... ומגדילה תמיד!

למעלה