טוב אני רואה

טוב אני רואה

שכל החברה´ עברו לפה. בהצלחה! לי נדרסה הערב אחת הכלבות מול העיניים. יש פה מישהו שאולי רוצה לצ´טט?

בעזון

New member
זה קשה לחייך../images/Emo13.gif../images/Emo24.gif

במצב כזה, אבל הנחמה היא שהיא בטח נהנת מאד בגן העדן של הכלבים (יש שם מלא חברים, ועצמות ענקיות, וכרי דשא, ומשחקים) כמובן, בשבילך, שנותרת מאחור,ישנו הגעגוע, אם לא תקח אותו באופו אישי, הרי שבטוח שיצא מזה משהו טוב, למשל, אולי תגדל כלבה אחרת... יש כל כך הרבה כלבים נהדרים שמחפשים בתים נהדרים
ואולי בכלל תעבור לגדל
או
או
או... העיקר שהכל עובר! תהיה שמח
איך? בשמחה. חה-חה-חה-חה-חה

תודה בעזון על המילים היפות

אבל הכלבה בכלל לא מתה. מצטער שלא הבהרתי זאת קודם. כדי לקרוא "כיצד נדרסה בוני, למה הפולניות שלי אשמה ואיזה שיעור (כואב) מנסה ללמד אותי היקום (אבל אני עקשן ולא תמיד פתוח ללמוד)" אנא גש לשירשור הבא בפורום דרך הלוחמים.
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=245

ותודה גם לבן ול"כולנו אחד"...

על החיבוקים הנהדרים. וגם לכל מי שפתח הודעה זו הסתכל וסתם חשב מחשבות חיוביות (אפילו בלב). המון תודה! אוהב, קסם

בעזון

New member
נהדר../images/Emo41.gif

אי שמח שבוני חיה, ומאחל לה החלמה מהירה, שמחתי גם לראות את השרשור המדליק ב"לוחמים"... הצחיק אותי לראות שטעיתי וכשאמרת שהכלבה נדרסה, הנחתי שהיא מתה... ואז רציתי לאמר: הנה דוגמא מעשית מדוע אסור להניח הנחות, ואז ראיתי את התגובה של מיכל שפשוט לקחה לי את המילים מהפה...הנחת הנחות וכו´ נהדר

deep ocean

New member
כן, לפי ההודעות שלו, זה היה נשמע לי

שהיא מתה, כי ממש הרגשתי מההודעות את זה. ואז חשבתי, רגע הוא לא אמר את המילה "מתה", אז אני לא אניח הנחות, ועדיף שאני אשאל אותו אם היא מתה או פצועה... ההנחות האלו!!! אני התכוונתי לכתוב - כמה אני מצטערת על מות הכלבה ואז קלטתי שאני מניחה משהו!!!

rainbow too

New member
ואני לא ידעתי מה לכתוב...../images/Emo10.gif

אז שלחתי אור ואהבה לכלבה ולך קסם אמיתי. מקווה שהמצב שלה ושלך השתפר.

נכון מתבוננת....

הרצון הטוב של RAINBOW TOO שווה הון וכך גם המילים הנהדרות שלך בפורום "דרך הלוחמים"......

למעלה