טוב אנשים, אין לי הרבה זמן...

Dark Storm

New member
טוב אנשים, אין לי הרבה זמן...

אבל רציתי לכתוב כאן כמה דברים לפני שאני אשכח
קודם כל, למי כאן שרואה מחשקי פוטבול בערוץ במזרח התיכון (METV) בוודאי שם לב שזה שידור מתוך ערוצים אמריקנים ואני פעם ראיתי משחר מערוץ CBS שהביא פרומו לפרק חדש של ג'אג ועוד כל מיני סדרות - בגלל שזה שידור ישיר של המשחק הם העבירו גם את הפרסומות! עכשיו לגבי עתיד הסידרה (אין ספויילרים כי זה רק כמה דעות שיש לי). קודם כל אין לי מושג איך הסידרה ממשיכה אחרי עונה 7 (האחרונה ששודרה בסטאר) כי פשוט עוד לא ראיתי... אבל מה שמדאיג אותי שיקרה לסידרה מה שקרה לסדרות מעולות אחרות שפשוט משכו אותם יותר מדי זמן, הדוגמא הכואבת ביותר זה x files - סידרה שהייתה סידרת פולחן מעולה ופשוט אחרי עונה 6 או 7 היא כבר נמאסה, הכוכב שלה עזב ובכל זאת התעקשו על להמשיך אותה מה שבסוף הביא לביטול שלה. למרות שאני דיי אוהב את העונה האחרונה אבל זה מתאים יותר בתור סידרת בת ולא עונה חדשה ( x files - the next generation ? )
בכל מקרה.. הנקודה שלי היא שאפילו והעונות החדשות של ג'אג עדיין מעולות ומספקות את הסחורה (נגיד אפילו שבעתיד מאק והארם נשואים באושר) כמה זמן אתם חושבים שהסידרה עוד יכולה להמשיך מבחינת תוכן ?? הם כבר עברו כל תסריט אפשרי, כל משפט אפשרי, כל סיטואציה אפשרית (וגם כמה לא אפשריות) ואפילו חזרו על עצמם בכמה פרקים עם מקרים דומים. אל תבינו לא נכון, אני מאוד אוהב את ג'אג ומקווה שהיא תמשיך עוד הרבה אבל צריך לדעת מתי לפרוש בשיא כשזוכרים את הסידרה כמעניינת ומהנה ולא להמשיך לעוד עונה משעממת שיחזרו בה על כל מה שכבר עשו... (אם הארם ומאק נשואים, חיים באושר - למה כבר יש לחכות ??) כמובן שזו רק דעה אחת ואולי הכותבים יצליחו למצא איזה כיוון חדש לסידרה ולהפתיע אבל קשה לשפר את מה שכבר מעולה. סיכום: עצה לכותבים - תפרשו בשיא, אל תתנו לג'אג להפוך ל x files 2 אולי צריך עוד איזו מלחמה קטנה בעולם באמיתי בשביל עוד תוכן מעניין... (עצה לבוש - יאלה, שלח כמה נומ"טים לאזורנו, חסל את סוריה או צרפת או משהו ותביא עוד עונה לג'אג! ) this is just my 2 cents.

גיל....הא.... חשבתי שאין לך זמן...

ובכל זאת כתבת מגילה?!?!?!....איזה קורע.... אמרת שלא תהיה כאן...ובכל זאת לא רק שבאת...גם הפלצת איזו מגילה בלתי מובנת?....חחחץ.....

Dark Storm

New member
באתי רק בשבילך סוזי ../images/Emo9.gif

אני רק שורף זמן עד שהחבר'ה יגיעו ואז הולכים לראות סרטי אימה כל הלילה!

חשבתי שיש לך משמרת?

ידעתי שמשו מסריח בהיתך שוטר....(מחזיקה את האף עם האצבע...חיחיחי...) אתה קרימנלי מדי בשביל להיות שוטר אדון גיל. מעניין אם אתה גם טייס כמו שהצהרת...גיחיגיחי....

Dark Storm

New member
קודם כל....

לא אמרתי שיש לי היום משמרת - זה היה אתמול, היום אמרתי שאני לא אוכל להיות כאן (לא צוינה סיבה). וסוזי כפרה, מותק, נשמה, תוציאי את האצבע מהאף... זה לא יפה...

AKAKAK

New member
אבל מאק ובאמבי יתחתנו לא?

ככה אנחנו רואים ביום שבת לפחות... עם אני לא טועה והפכתי כמה עונות לגמרי.

../images/Emo58.gifאתה טועה לגמרי....

נראה לך שהם היו מתחתנים ודונלד עדיין היה חי? באמת...מה קרה לך...אולי תסביר לנו איפה נתקעת עם הפרקים...כדי שבאמת נוכל לעזור לך...

AKAKAK

New member
דבר ראשון מי זה דונלד

וראיתי את רוב הפרקים של העונה ויום שבת ושאר העונות חוץ מלפני האחרונה

AKAKAK

New member
אהה זה הסיבה שאני לא מכיר אותו

אז בוא נסדר שהוא יצא המסידרה ואז יכניסו את קייט או מג מה אתם/ן אומרים/רות?

cjharm

New member
לא ממש אוהבים אותם....

מג בסדר, קייט מעצבנת!!!!!!!!!!!! אותי לפחות, ולמה שהוא יצא מהסידרה?

AKAKAK

New member
לא ארם חס וחלילה מאק שתצא...

שרה כבר נמאסה חאלס וגם אי גיי לשלושה כוכבים,צריך לקבל קידום ויכניסו אדמירל אחר ובאד שיהיה סרן כבר וארהם אלוף משנה. אני לא מבקש הרבה אני צנוע נורא... נכון...

cjharm

New member
אתה יודע שאתה מועמד ללניץ

נכון???? להגיג כזה דבר בפרום כל כך שיפרי??????????? מה קורה איתך בנאדם?????? בנות - להתנפל!

AKAKAK

New member
כפי שמשהו ציין כבר,זה מתחיל להיות

טיפה משעמם רק טיפה אז צריך להחליף אנשים ולקדם את הארם לאלוף משנה. חס וחלילה אני לא רוצה לעצבן אף אחד,אבל זה נהיה טיפה משעמם אולי שארם ומאק יתחילו להיות יחד יהיו יותר מעיין אבל חייב שינוי ודחוף.

shipper heart

New member
אי אפשר לקדם את הארם לקפטן כי זה

אומר שהוא יועבר מג'אג (מההד קוורטרס) ויהיה יועץ בעיראק וחוצמזה אחרי כל הצרות שהוא עשה בחיים לא אני לויכולה בעברית- they'll never promoted him after all the crazy staff and all the time he worked out of bounds and staff

למעלה