טוב אנשים, אין לי הרבה זמן...

cjharm

New member
הוא היגיע עד לפה...

והוא עשה הרבה דברים מטורפים

shipper heart

New member
כן מצד שני ../images/Emo58.gif

עכשיו הוא התפטר מהצי ורק בפוקס החזירו אותו וגם כמו שאמרתי לא יקדמו אותו כי אז יעבירו אותו להיות יועץ לצבא בעיראק... ונראה לי שהעובדה שהוא היה ספוק לא תעזור לו...חחח AJ עדיין לא אוהב אותו כמו לפני מה שקרה *טוב כן אבל הוא לא מודה בזה* ואנ'לא בטוחה שהוא יתמוך בקידום שלו....

AKAKAK

New member
אפשר הוא יכול להיות גם מעבר

אדמירל שני כוכבים,בניגוד לבד ומאק וברמבי וכל מי שלא היה קרבי. כי הוא היה טייס וחזר להיות טייס אז זה אפשרי,כמובן תאורטית... עם המאי רוצה...

shipper heart

New member
יש לך חלומות בהקיץ...ודרך אגב אם

עוד פעם אחת תגיד שצריך להוציא את מאק מהסידרה אתה תרגיש את נחת זרועי *פחחחחחחחחח נחת זרועי עאלק...חח*!! ואל תקרא לה שרה! זה מזכיר לי את באגמי ואת ווב...איכס איכס איכס איכס איכס....רוצה כבר פרק 200!! *פרק 16...אהמ סאדיק אהמ* ורוצה שהוא יצא לי ביומולדת!!!!

shipper heart

New member
אני יודעת....

יש פרק יומשישי הזה פרק 913 good intentions אחרי זה יש שבועיים של שידורים חוזרים וב6.2 יש את people vs. secnav 914 נכון השם של הפרק כל כך נחמד?! איזה כיף שהסקנב עומד למשפט?! אחרי שבוע יש את crash 915 ואז סביר להניח שיהיה עוד פעם הפסקה של שבועיים מה שמביא אותנו ל...אוףףף יומולדת של אחשלי לא שלי חחחח...איזה הרס הם חחחחחחחחח גמכן CBS האלה חחחחח זה הייתה יכולה להיות מתנת יומולדת יפה...למרות שבקצב שלי אני עוד אראה את זה רק ביומולדת...

cjharm

New member
נכון זה

ממש מעצבן שהם משדרים פרק כן 17 לא?!!! כאילו מה עשינו רע???

cjharm

New member
בגלל הכול!

זה עיצבן אותי שם גם בחברים , גם בנות גילמור וגם (כמובן) בTWW, זה משגע כל פעם שידור חוזר!!! עדיף כבר לראות בארץ (באיחור של לא יותר מחצי שנה כמובן) אבל ברצף. אני הפסקתי לעשות את הדבר האסור (הKAZAA התחיל לעצבן ,נגמר לי המקום במחשב והפרצוף של אבא נהיה ממ אדום פעם אחרונה שאמרתי "דדי, המחשב לא זז") אז אני מחכה .... עד שיהיה לי זמן וכח. אני צריכה לכוון קלטת!

AKAKAK

New member
רק מציין עובדה,שהיא אמת

זוכרת שאי גיי כמאט קיבל את הכוכב השלישי כמאט אבל הצי בחר באדמירל עם שני כוכבים אחר. מה מזכיר הצי אמר לו שרק מי שהיה קרבי יכול לעבור לשלושה כוכבים והלאה. זוכרת את זה? זה היה לפני שני עונות או שלושה ביחס ליום שבת כמובן.

shipper heart

New member
אני זוכרת אבל אתה לא מציין עובדה...

אתה מציין אפשרות...אז הוא יכול! אז מה?! הוא קודם כל צריך להיות קפטן אחרי כמה שנים בתור קפטן הוא יהיה הדרגה הכי נמוכה של אדמירל אח"כ יותר גבוהה ובכלל מה שהציעו לAJ היה להיות מפקד הצי איזשו מספר כמו שמציעים לבוני בעונה 6 ביומשבת...הפרקים שמשודרים השבוע ושבוע שעבר.... וכעובדה אני יודעת שהסידרה לא תימשך מספיק זמן כדי שהוא יגיע לזה... בנוסף מה שאמרו שם זה שבצריך להיות בשטח כדי להפוך למפקד הצי ה..משו...והארם בעיקרון לא בדיוק בשטח...כאילו הוא עורך דין. גם AJ היה בשטח- הוא היה בויאטנם יש לו כמה עיטורי גבורה וכו' *חיח* אבל הוא היה צריך להיות בשטח באותו זמן כדי לקבל את התפקיד הזה... אה עוד משו- לא כותבים כמאט...כותבים כמעט

AKAKAK

New member
זה ברור לא?

אי אפשר לנהל מפעל בלי להתחיל לפחות טיפה מלמטה או לצפות ולמוד לפחות. נו ישאירו את זה פתוח... ובקשר למה שאמרו לאי גיי שהוא יכול למרות שאין לו זמן שטח,יעני אפשר להתעלם מזה... עם ממש רוצים.

Dark Storm

New member
בלי קשר למה שיש ביום שבת

אני לא רוצה להרוס לך ולגלות מה יהיה אבל כל מה שכתבתי לגבי הארם ומאק שיתחתנו זה רק בתאוריה במטרה של לתת דוגמא למצב בו אין לאיפה להמשיך, זה לא אומר שזה יקרה או לא יקרה.

AKAKAK

New member
אז אתה לא פיירי

עכשיו אני חייב לעזוב את כל העניים שלי ולבדוק באינרנט מה קרה...

shipper heart

New member
בדיוק שאלו את דיוויד את זה ברעיון

שהיה איתו בנובמבר.... הוא ענה שהם מצליחים לחדש כי הם מוציאים את הכל מהאקטואליה....מה שקורה במציאות הם לוקחים את זה. יש להם המון מקרים אמיתיים או כאלה שמבוססים על אמת....וככה הם כן מצליחים לחדש...כל עונה 8 הייתה שונה לגמרי מהעונות הקודמות וגם עונה 9 שונה בגלל ההתפתחויות... ואין לי בעיה שיהיה משעמם כל עוד נראה H/M כל היום
hopeless shipper

כן...כמה שזה נכון...

באמת הסדרה תמיד שומרת על רצף אקטואלי יפה ....חוצמזה...אני גם מסכימה לעניין H/M....דפנטלי...

הרמוני

New member
איככככסססססההההה (ניצל"וש)

ישיבת סגל ארוכה מאד מאד מאד ומשעממת מאד מאד במד"א גרמה לי להפסיד את המפגש השבועי
אני מקווה שלא חשבתם ששכחתי אותכם או משהו!! עדיין חולה עליכם כתמיד....... התעדכנתי במה שכתבתם אבל אין לי כוח להגיב כי חזרתי השנייה ואני מתה ברעב!!! אני הולכת לאכול אבל אני אחזור אחרי ג'אג, בבקשה תהיו פה
באהבה שירה.

cjharm

New member
שירה!!!!!!!!!!

התגעגעתי!!!!!!!!!!! זה ממש ממש לא אותו דבר בלעדיך!!!! אבל מד"א זה חשוב, תהני מג'אג( איך לא?!) וגם מהאוכל!

למעלה