טוב אנשים לא קשור כל כך לנושא

אוי איזה כיף לשניכם...

אני תקועה עם זה עד יב'
[כמו רוב הארץ בערך...]

לי יש רק עוד יומיים!!! יאאאאאאאא

יום חמישי זה היום האחרון. ואז ביום שישי, שני, שלישי, רביעי יש לי בחינה אחת ביום של סוף שנה... אבל לא לומדים, רק באים ועושים מבחן של שעתים... אז טכנית אני מסיים ללמוד עוד יומיים!!! יאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

FRIENDSforever

New member
השנה הזאת עברה ממממששש מהררר

אני דיי מוזרה...אני בוכה מעכשיו (טוב, מלפני עכשיו) שאני אתגעגע למורה שלי. לא נוררא... שנה הבאה אני אבוא לבקר בחטיבה... בלעע עכשיו תיכון.... טוב- תהנווו כולםםם.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! יש תיכנונים!?

dandi221

New member
מה?! אז אני לא היחידה!../images/Emo6.gif

יש לי מורה אחת שהיא פשוט מדהימה, נהדרת, מקסימה, פנטסטית! ואני מתה עליה! עד לפני איזה יומיים היינו בטוחים 100% שהיא עוזבת שנה הבאה לשבתון והכל אבל בסוף היא לא!!!!!!!! היא לא עוזבת!!!!!!!!!! היא תשאר איתנו שנה הבאה!!!!!!!!!!!!
זה פשוט מדהייייייייםםםםםם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ואני כל כך שמחה!!!!!!!!!!!! היא לא המחנכת שלי לצערי, אבל היא מלמדת אותי שני מקצועות- ספרות ותנ"ך, היא לימדה אותי לאהוב שיעורי תנ"ך (שיעורי לא את התנ"ך עצמו או את הנושא ממש, אבל את השיעור היא לימדה אותי לאהוב! היא עשתה את הבלתי יאומן!!!)
וזהו, אז אני (וחברה שלי) לפחות לא המוזרה היחידה חחח

FRIENDSforever

New member
חחחח

בואי נקים קומונה אוהבי מורות חחח סוף סוף מצאתי מישהו... מממ אני מתה עלייה והיא הבנאדם שאני הכי אוהבת בעולם...והיא המחנכת שלי...וזהו... שנה שעבה הגעתי לארץץ...ובחרתי להיות בכיתה אחרת...ואז היא הייתה מורהה ללשון שלי...והיא קשוחה אבל ראיתי שהיא נחמדה..אז בסוף שנה, גם כי שנאתי את הכיתה הזאת שהייתי בה וגם כי התאהבתי במורה עברתי כיתה אליה ואני מודה לאלוהים....רק שעכשיו הפרידה קשה מדיי.. בדיוק היום סיימתי להכין לה את המתנה (שהתחלתי לפניי חודשיים)...

dandi221

New member
אצלי זה דומה קצת

היא התחילה ללמד אותנו שנה שעברה באמצע השנה, ומאוד אהבתי אותה, אבל השנה, כשהיא התחילה ללמד אותנו גם ספרות, זה עלה לרמות קיצוניות! אני מתה עליה והיא באמת ממש בן אדם מדהים! היא לימדה אותנו הרבה יותר מספרות ותנ"ך- אני יודעת, זה נשמע פלצני בטירוף ובד"כ בעצם אף פעם אני לא כזאת, אבל היא באמת הייתה "מורה לחיים" ואני בטוחה שאני אזכור אותה.. לצערי הרב, היא מחנכת את הכיתה שמעלינו (אם חודש אחד הייתי נולדת מוקדם יותר
) כבר 4 שנים(!), אבל הם לא יודעים להעריך אותה מספיק, באמת... אז שנה הבאה היא ממשיכה בתור מורה מקצועית כנראה, ואני כמעט בטוחה שזה בזכותנו! אנחנו (אני וחברה שלי) כל השנה ניסינו לשאול אותה אם היא ממשיכה או לא, כי זאת גם שנת שבתון שלה שנה הבאה והיא גם בהריון (כך שהסיכויים שהיא תשאר היו אפביים!)- והיא כל הזמן אמרה שהיא לא יודעת! וזה היה ממש ברור שהיא מתכננת לעזוב בגלל שעד פסח מורות כבר צריכות לומר אם הן ממשיכות או לא (אני יודעת את זה כי אמא שלי מורה חחח) אז כבר איבדתי תקווה ותכננו לכתוב לה פשוט מכתב פרידה בסוף השנה.. ואז היא חלתה ממש והייתה בבית חולים ואז בבית שלה והתקשרנו אליה ודיברנו איתה וסמאסנו לה ואפילו כמה בנות מהכיתה שלי שלחו לה פרחים (אני לא ביניהן, גם כי לא הייתי איתן באותו רגע וגם אם הייתי איתן אני לא יודעת אם הייתי עושה את זה כי זה קצת מפחיד, אולי זה מוגזם, אי אפשר לדעת איך היא תגיב פשוט...)! והיא ממ שמחה מזה ואחרי שהיא חזרה היא אמרה שהיא נשארת, אז אני די חושבת שיש לנו חלק בזה חח כי גם אין לה הרבה מה לעשות שנה הבאה בבית הספר בגלל שהכיתה שלה עוברת לתיכון, והיא לא תהיה עכשיו מחנכת לשנה נכון? אז זהו... וכן, גם היא די קשוחה כזאת ויש לה את המבחנים הכי קשים בעולם! אבל היא טובה, היא פשוט מורה טובה... (וואי כמה אני מבלבלת לכם ת'שכל פה! פעם ראשונה שאני כותבת על זה, ובכללי אני כותבת הרבה עוד...) (ווווווווווואייי אני יודעת שהסיכויים הם הכי קלושים שבעולם, אבל אני מזה מתפללת שאין איזה סיכוי שאיכשהוא במקרה היא או מישהו קרוב אליה יראה את זה!!
) חחח באמת צריך לפתוח על זה קומונה

dandi221

New member
שאלה באמת- איך פותחים קומונה?

כלומר מה צריך? מי יכול? מה זה בדיוק? איך זה שונה מפורום? וכו'... יש דף הדרכה? חחחח

FRIENDSforever

New member
כל אחד יכול

חחח פתחתי פעם קומונה היום היא נטושה... אמממ זה מדריך אותה תוך כדיי...וזה פשוט פורום קטן

גם אני מתה על המחנכת שלי מהחטיבה...

באמת בנאדם מקסים, והיה לי ממש קשה להיפרד. היה בכי והכל

R o t e m G

New member
אני לא בתיכון

אבל שנה הבאה אני אהיה. ואני גם מסיימת ב-20 אבל אנחנו כבר לא לומדים. מחר יש לנו מסיבת סיום, מה שאומר שכבר בערך חודש אנחנו כל הזנן בחזרות. יום שישי לא באים לבי"ס כי זה יום אחרי המסיבה. יום ראשון, יש איזה יום אומנויות - לא יודעת אם אני אבוא. בערב יש אפטר פרטי. יום שני לא - יום אחרי האפטר פרטי. יום שלישי.... אתם יודעים.

buffgirl

New member
גם שלי יהיה האחרון, ויהיה גם יותר

ארוך. עד ה-25.10, אם הצבא לא יחליט לשנות אותו עוד פעם. מקווה שיהיה טוב

Charmed Gal

New member
אצלך זה כבר לא חופש גדול.../images/Emo3.gif

זה לא נחשב. חופש גדול זה מבית ספר וזה בין כתה לכתה! לך כבר אין את זה, לאב.
לי יש חופש של 11 יום לפני הגיוס.

yoad123

New member
שתהיה לכולללם חופשה טובה!

וואוי כמה חיכיתי לחופשה הזאת! כל השנה הזאת היו לי כל כך הרבה תכנונים לחופשה הזאת אבל נראה לי שבסוף כמעט כמו כל חופש אני לא אספיק כלום חוץ מהשיעורים במתמטיקה ובפיסיקה...
אבל השנה אני מתכנן את החופש ככה שאני אספיק לעשות את רב הדברים שאני רוצה.

Fairywitch

New member
גם אנחנו (סטודנטים באוני' חיפה)../images/Emo70.gif

מסיימים בשבוע הבא, למרות שב-22, ולא ב-20. אישית אני מסיימת ב-20, כמוכם, כי אני לומדת רק ימי שני. חוגגת איתכם

tttttttttt1

New member
בכיף ../images/Emo13.gif...אז גם לכל הסטודנטים

והתיכוניסטים (שכוללים גם את חטיבת הביניים שלהם אין שם מוגדר-אולי הם יהיו חטיבתיסטיים
)

dandi221

New member
יואו אני ברמת-גן ואין חטיבות אצלנו

אז אני ביסודי עד ח' (שדרך אגב זה הכי טוב, כי חטיבה זה באמת נורא...) אז אנחנו לומדים עד ה-30
אבל לא נורא, אני רואה את זה בתור עוד עשרה ימים של כיף, כי גם לא לומדים, מתחרפנים לגמרי ולא עושים שום דבר וזה פשוט גם חופש רק שנפגשים עוד עם חברים, מתעללים בכמה מורות
, ועוד עשרה ימים עם המורה שאני אוהבת חחח (זה ממש מוזר באמת, אני אשכרה אוהבת את אחת המורות שלי ולא שונאת אותה למוות!)
יש לי כבר תוכניות לחופש! אני הולכת לעצב ולתכנן את החדר שלי מחדש ואני ממש מתלהבת מזה! (זה אותו חדר שיש לי מאז שעברנו דירה, ועברנו כשהייתי בת 5 או משו!), ואני אתחיל טניס, ואלך לבריכה וארכב על אופניים הרבה כדי לא לשבת בבית מול המסך כל החופש כמו פדלעה! ולבלות ימממממממבה עם חברים!
מה איתכם?

Liad B

New member
אני כבר סיימתי!

אתמול עשיתי את הבגרות האחרונה שלי בביולוגיה ונגמרה השנה שלי.. שנה הבאה יהיה מטורף יש לי עוד 26 יחידות לעשות מתוך ה-37 שלי.. אז אני מקווה שהחופש יהיה מעולה כדי למלא את המצברים לשנה אחרונה וקשה.. חופש נעים לכולם!!! ובהצלחה לכל המתגייסים..

למעלה