טוב היום שלחתי אמייל למסעוד ברזאני אם תהיה

hemiitz

New member
טוב היום שלחתי אמייל למסעוד ברזאני אם תהיה

תשובה,בטוח שאתם תדעו מיזה ניראה מה יתפתח. כתבתי לו שאנחנו...........................................!!! אני מחכה לתשובה!!!!!!

../images/Emo198.gifבוקר טוב פורום - חימי בהצלחה עם האיימל

בוקר טוב פורום יהדות כורדיסטאן אנא כורדי מה שלומכם בבוקר בהיר ונעים - בעסה הגשם מאחור מקווה שיחזור במהרה אלינו
חוגגים היום שמונה ימי מילה לפורום - סיבה למסיבה וכמו שאנחנו מכירים את עצמנו ככורדים שאוהבית להתפס על סיבות לחגיגות אז קדימה לפתוח בקונצרט הקולולולוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו
וליזרוק סוכריות
אל דאגה לפורום יש מצבור גדול של סוכריות
קולולולוווווווווווווווווווווווווו לפורום שחוגגג לו שמונה ימי מילהההההההההההההההההה
זיוון יאללה תזרקי סוכריות שיתעוררו משנתם חימי אני מקווה ששלחת לברזאני קישור לפורום - אולי הוא ידאג לנו לאזרחות בכורדיסטאן בהצלחה באיימל ואם אפשר בקטנה לפרט לנו מה תוכן האיימל שיהיה לכולם יום שמח ונעים בוקר טוב אוהבת אותכם עמנואלה

../images/Emo198.gifher Biji Mesud Barzani2

۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ____(`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´ )¸.•* )_____ _..::¨`•.¸ ** ღ biji kurd u kurdistanღ ... ** ¸.•`¨::.. ______.(¸.•*(¸.•*´ `*•.¸*•.¸._______ Long live kurdistan! KURDIM U KURDISTAN FOREVER (¯`•.•´¯) (¯`•.•´¯) *`•.¸(¯`•.•´¯)¸.•´ ...¤ º° ¤`•.¸.•´ .......¶¶¶¶¶¶............¶¶¶¶¶ ¶
....¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶....¶¶ K ¶¶¶¶¶¶¶
..¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ Ü ¶¶¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ R ¶¶¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ D ¶¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ I ¶¶¶¶¶
. ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ S ¶¶¶¶¶
....¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ T ¶¶¶¶¶
......¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ A ¶¶¶¶¶
.........¶¶¶¶¶¶¶¶¶N¶¶¶¶¶
........... ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
............¶¶¶¶¶¶¶¶
......... ....¶¶¶¶¶¶
...............¶¶"
¸.•´´¯)ღ♥ღ_____ ¸.•´´¯) 100% KURDIM KURDISTAN 100% FREEDOM 100% IM NOT BLACK IM NOT WHITE IM KURDI SO RESPECT ¸.•´´¯)ღ♥ღ_____ ¸.•´´¯) |۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gifבוקרררררר טוב לכם../images/Emo8.gif../images/Emo8.gif../images/Emo8.gif../images/Emo8.gif../images/Emo8.gif

נתחיל עם השאלה הרגילה שלי,מה שלומכםםםםםם הבוקר?????????.. אצלי הכל באשי באשי מחכה להיום בערב לחתונה
לחמי לעמנואלה ולכווווווווולם בקשר להפתעה שמחכה לכם, זה קשור למסיבת פיצוץ שיהיה בחנוכה
קיבלתי עדכון לגבי התאריך ומי יופיע(זמרים וכו')
אבל מכיוון שלא קיבלתי אישור מאחי לפרסם אז תחכו
העיקר שאני יודעת חחח חמי אחי אמר לי שאם אתה רוצה לארגן איזה קליפ או כל דבר אחר לפרסם את הפורום אתה מוזמן
בקיצור יש למה לצפות
הולך להיות לנו מיני סהרנה
שיהיה לנו אחלה יום אוהבת אותכם מאוד מאוד מאוד מאוד זיוון!!

hemiitz

New member
כן אני בכייף יעשה קליפים שידעו

ויראו לא רק פה בישראל,אלה בכול העולם, יש לנו את האפשרות להרחיב את הפירסום והתודעה על העדה שלנו גם בחו"ל ,הכורדים שבחו"ל מאוד מתענינים בנו, ולכן חשוב לעשות קליפים ולהביא לתודעה, חוץ מהפתעה שהזכרת תהיה עוד הפתעה שעדיין את לא יודעת אני מבטיח לך בבוא העת את תפרסמי אותה. כמובן שאני צריך לדבר על הנושא עם אסי, בכול אופן שיהיה אחלה יום,ומזל טוב למישפחה שלך,כן ירבו שמחות .

../images/Emo9.gif../images/Emo9.gifיואוווווו אני אוהבת הפתעות

חוץ מזה אתמול לא הספקתי לדבר עם אחי, אז היום בערב
חוץ מזה הוא יעדכן אותי לגבי החוג בגוננים יש שינוי ביום ברגע שאני יקבל יותר פרטים אני כמובן יודיע!! ועוד דבר חימי אננחנו סומכים עליך שתעשה לנו אחלה הפתעה
ותודה על הברכה!

../images/Emo198.gifצ'ייי צ''ייי הפתעות איך הייתה החתונה

זיוון איך הייתה החתונה אתמול ? יש תמונות ? השיר שהעלת מקסים - תודה רבה לך ומחכים להפתעות ועידכונים מאסי ממ טיפה לא מרגישה טוב הלכתי לנוח - יה וואלי רק לא שפעם צמרמורותתתתתתתת ררררררררררר נדבר כשאתעורררררר בי לכולם וצהריים טובים - מממממממ בא לי על מרק שורבה חמוץ

חחח אתמול היה רק..../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif

המקווה
היום בערב זה החתונה באולמי אחוזה
באולם של כורדים
האולם הכי הכי מפורסם-הם אלא שמכינים את הקייטרניג של קובה יסמין
אזזזזזזזז מחר אחרי שאני יתאושש
מהמסיבות הרצופות
אני ייעלה תמונות, ואני ישתדל להצטלם
נ.ב תמונה יפה כורדי מנשק את אדמת ארץ ישראל בעלייה הגדולה עזרה ונחמיה 1950-1951

../images/Emo198.gif../images/Emo124.gifהורדעת הפורום ../images/Emo124.gif../images/Emo124.gif

|۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
הפורום ליהדות כורדיסטאן אנא כורדי
כולם להתפרצם ולשמוע מה אנה קמרת אידלוכון !!! שמה
שלום חברים
כפי שאתם רואים את הכינויים הבאים של זיוון נח ושל hemiitz מהיום מאודמים שהם מקבלים את תפקיד של המומחים בפורום - סגני מנהלת הפורום עמנואלה ברזאני
לזיוון ו hemiitz יש את הכישורים הרבים לתת מענה ברב הנושאים שבפורום
הכרות עם סגני הבפורום
hemiitz נגן על דהול בלהקת האחים חימי ויוסי נגני דהול וזורנה מנגנים קבוע עם להקת הפולקלור הירושלמית גוננים התמצטות במוזיקה עם קשרים של מוזיקאים ולהקות פולקלור כורדים מהעולם יכול לתת לכם מענה על כול שאלה שקשורה בתחום המוזיקה הכורדית
זיוון נח - מנהלת ראשית של האתר ליהדות כורדיסטאן באתר תפוז אנשים והיא המקשרת של הפורום עם האירגון הארצי ליהודי כורדיסטאן,כול ההודעות החמות והאירועים שבקהילה מגיעם הישר מיוון זיוון תתן לכם מענה בכול מה שקשור לקהילה,חדשות,אירועים,מסיבות,התכנסויות של העידה,פסטיבלים חברים יקרים - זיוון ו hemiitz הם מהחברים והראשונים שלקחו יוזמה כדי שהקומונה תהפוך לפורום נתנו את הרב כדי שנצליח ומין הראוי שהפורום יפרגן ,נכחותם חשובה לכולנו בפורום זיוון ו hemiitz אני מוסרת לידכם את התפקיד המכובד ומבקשת שתעשו הכו על מנת שחברי הפורום יהנו בגלישה,עזרתכם מהיום חשובה יותר מתמיד - תזכרו אנחנו פורום ולא קומונה בדרך כלל נהוג להכין הודעה מכם ולהעלות לפורום - בבקשה תכינו הודעה בזמנכם החופשי
חברים בבקשה מכם בואו נמשיך להיות על הגל הגבוהה ונתן את הכול והממיטב שכולנו נצליח כפורום הפורום נראה תוסס ומלא חיים והכל בזכותכם נוכחוות של כולם כאן חשובה מעבר לתפקידים המנהלתי שבפורום כולנו מסתכלים אחד מול השני בעניים - כולנו כורדים ושומרים על אחדות ואהבה בנינו וברור גם שלאלה שאינם כורדים ונשואות ונשואים לבני העדה
המשך גלישה נעימה בפורום - ומזל טוב לזגנים החדשים שבפורום
אוהבת עמנואלה
۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

../images/Emo51.gif../images/Emo239.gifתגובה להודעה

במקום מלא מילים מצאתי שיר קטן וחמוד-זה מוקדש בשבילכם באהבה
לעולם אל תאמר נפלתי לעולם אל תאמר אפול כי כל מה שהיה רק אמש, נגמר ונחתם אתמול תביט קדימה אל המחר יש עתיד, זה לא נגמר. מישהו יושיט לך יד לא תהיה לבד... אתה יודע, עדיין לא מאוחר, להתחיל מהתחלה להביט אל המחר זה אף פעם לא ייגמר אם לא נוותר. מלאך שומר מלמעלה דואג שלא תשבר שלא תפול למטה שלעולם לא נוותר..
לפני שנתיים עשינו הכל שיהיה לקהילת יהודי כורדיסטאן מקום נחמד וחמים שבו נוכל להגיב לדבר ולקשקש בלי סוף,דברים שקשורים רק לכורדים,והצלחנו,היה קצת משברים אבל הצלחנו לעלות את הכורדים על המפה, והיום ברוך ה' עשינו מהפכה
הצלחנו לעלות את הרף ונהפכנו לפורום מקסים
שרק אפשר להתגאות, אז אני ימשיך לעשות את מה שאני יודעת ואת מה שאני הכי אוהבת לעשות, להמשיך לתת לכם מידע על יהודי כורדיסאן לקדם את העדה שלנו ולהיות חוט שמקשר בין ארגון העדה לכל האנשים המקסימים שיש בעדה!!
אז תודה רבה לכם ואוהבת אתתת כווווווווווווווולם!!

hemiitz

New member
וואוו אזה הפתעה תודה רבה רבה על התפקיד

אני מקווה שאוכל ליתרום לכולם בכול נושא שיש לי מדע לגביו, בעיקר המוזיקה שאני מאוד מאוד מחובר,אבל גם נושאים שקשורים למה קורה שם בכורדיסטן אני יכול לתרום לידע של כולנו. בעיקבות הקשרים היוצאים מהכלל עם אנשים מחו"ל אשר אתם יש לי קשרים הדוקים,ואני משוחח אתם על כול מיני נושאים שקשורים לכורדים בעולם ובפרט על כורדיסטן, אני יכול לנסות לעזור לאנשים פה בארץ שיש להם קרובי מישפחה שנישארו בכורדיסן מיכול מיני סיבות ולא עלו ארצה,לאתר אותם בכורדיסטן. אני אומר את זה כי,יש כבר מישפחה אחת שבימים אלה הם יצרו את הקשר הראשון (טלפונית)עם קרובהם וזה דבר מדהים אני חושב. בכללית כולם יכולים לשאול הכול,אם תהיה לי תשובה אני בשמחה מוכן לענות. אני רוצה להודות לעימנואלה בהיזדמנות הזו: על המאמצים שהיא השקיעה למען פורום משלנו,היא לא הרפתה מהמטרה של הסגת פורום,והיום אנחנו נהנים מההשקעה שלך, ישר כוח,אני מאחל לך שתהני מהפורום, זיוון : שהכרתי מהבלוג שלה ,הבלוג הכי מושקע והכי יפה שפגשתי באינטרנט על נושא של כורדים באמת ראוייה לכול מחמאה,אני גאה בהשקעה הזו,ומאחל לזיוון שתמשיך לגרום לנו להנות מהיצירות שהיא מעלה וכול המידע שנותת לנו בכול מיני נושאים הקשורים לעדה. אני רוצה להזכיר וליזכור פה, לכול מי שקורא את ההודעה הזו: לפני שנתיים בערך היצטרפתי לקמונה כורדיסטן הקטנה שלי. והיו רגעים של יאוש בקמונה,הייתה מחשבה לעזוב הכול וליסגור את הקמונה. אבל זה לא יצא לפועל ואני שמח על כך. זיוון ועימנואלה אני יכול להגיד על שתכן ,כול הכבוד על העשייה שלכן,ומגיע לכן את כול המחמאות אני רוצה לאחל לכול החברים בפורום הזה שנצליח ביחד להרים את הפורום מעלה מעלה, זיכרו ההצלחה היא,ההצלחה של כולנו, שיהיה לנו הכי טוב פה בפורום,אנחנו עדיין בהרצה של הפורום אבל אני בטוח שנדע בעתיד על עוד אפשרויות אך לנצל את הפורום ולהפיק תועלת לכולנו. עלו והצליחו בני העדה הכורדית אתם ומישפחותכם וכול הקשורים אלכם ולא חשוב אזה עדה הם, כולנו אחים. תודה לכולם חמי

../images/Emo198.gifחימי ווואוו מרגש מה שכתבה ../images/Emo45.gif

(_¸.•´´ღ♥ღ¯¯________ღ♥ღ________ ¸.•´´¯)ღ♥ღ אין אין מילים - כול מילה חתומה בסלע - אתה ראוי לזה ישר כוח
ღ♥ღ¯¯________ღ♥ღ________ ¸.•´´¯)ღ♥ღ

למעלה