טוב, טחנתם מים
.

טוב, טחנתם מים ../images/Emo269.gif.

אני אראה לכם איך עושים את זה
. הלו"ז שלנו הוא ככה:
ב-15 לאפריל אנו מקיימים פיקניק בפארק הירקון כי עד שהצפוניות תקבענה משהו אנחנו נזדקן, בחיאת באבא סאלי
. 8 אנשים כבר אישרו את הגעתם הוודאית כולל את Light18m שלא ראינו איזה מילניום ו-11 אנשים אישרו את הגעתם אולי, וזו רק התחלה, אז כדאי להגיע.
שבועיים אחרי זה, ב-29 באפריל בשעה 10:30 בבוקר ( זה יוצא שישי אז רובכם לא עובדים וההתרעה ממש לא קצרה אז חלק מהתירוצים חסכנו
.) מתקיים מפגש חוף באיזור חיפה. המיקום המדויק ייקבע בשרשור הזה או שאני אקבע אותו שרירותית מהמפה
. נותנת שבועיים בין שני האירועים שלא תבכו שעמוס לכם
. בנוגע לשני המפגשים ככה: הם יתקיימו על אפכם ועל חמתכם, אני מצידי באה לשבת על החוף עם Strix ו-In Red לבד וזה יהיה לי כיף אדיר. ככה שמי שלא בא יפספס, זה הכל. עכשיו נא לעזור לפתור את סוגיית המיקום המדוייק ובזה כל הסיפור נגמר רבותיי, לא מעניין לי את ה
מי מתכוון ומי לא מתכוון להגיע נכון לרגע הזה. ייפתח אירוע בפייס ושם תסמנו
.

Thumpers

New member
ל-29.4 אני לא אגיע...

אני באזכרה של חבר טוב שלי באותו היום, אני לא הולכת לפספס את זה.

ואי ואי,

עכשיו אני בבעיה
. איך נסתדר בלי Thumpers בצפון
? מה אסע עד לצפון ולא אראה את Thumpers
? אני חוששת שתהיי חייבת להזמין אותי לשבת שאחרי מפגש החוף אם כן, ואז אני אחזור הביתה במוצא"ש
. באסה לך והכל, אבל תמיד תוכלי לטעון מחלת נפש\קטיעת גפיים\פשיטת רגל\קריסת בית\בצקת במוח ולא להזמין אותי בסוף, לעומת זאת אם הכל יילך טוב ולא יקרו "אסונות" נוכל לטייל עם Strix, לעשות מסיבת פיג'מות וכן הלאה וכן הלאה
.

Thumpers

New member
אבל רוב הסיכויים שאני אגיע ב-15 :)

אז בכל זאת נתראה, חיים שלי!

חנונים מבינים רק כוח ../images/Emo88.gif.

סתם, יש כאלה שיוזמים בקלות ויש כאלה שמארגנים בקלות, יש כאלה שרוקדים בקלות, יש כאלה ששרים בקלות - כל אחד והכשרון שלו. כל עוד תפנו לכלל המשתתפים בשאלות נוסח מה בא לכם לעשות, מתי בא לכם לעשות וכו', אתן למעשה מבקשות מהם ליזום ולא כל אחד מצליח להחליט ולהינעל. לכן העניין תקוע, הבנתי את זה ממש כמה דקות לפני שפירסמתי את ההודעה פותחת השרשור - תהיתי למה זה מצליח במרכז ונגרר בצפון. הרי זה לא שאנשים סירבו, אנשים פשוט נמרחו כזה
. לכן כראה בלי טרור זה לא עובד, מומלץ להקל על אנשים ופשוט לתת להם תאריך - רוצים תגיעו, לא רוצים נבלה לבד
. בסופו של דבר ניסיון העבר מוכיח שלמפגש שני באים יותר גם אם תאריכו עמוס ויש להתחפש וכד'. אז אין מה להילחץ, מוציאים מפגש בצפון לפועל, גם אם יבואו מעט אנשים יהיה כיף סוף הדרך - במפגש הבא בצפון יהיה יותר וכן הלאה
. הרי שהוכח שמי שלא נוכח לאחר מכן מצטער, סימן שאנחנו יודעים לעשות חיים
. כמובן שאת אלה שיש להם תירוץ סולידי נפצה כמיטב יכולתנו
!

גם אני6

New member
לא מגיעה. תחליפו תאריכים,רצלנו לא היו מפגשים-

במרכז- לא. ולי נוספו עוד שני חנונים לרשימה ו3 חננות נפלאות.

ניסיתי לעזור - לא מתאים, תארגנו לבד ../images/Emo24.gif.

פיקניק מלכתחילה היה רעיון שלי, אני לא רואה הרבה התקדמות אצלכם ומאוד רוצה לראות את אור ואת כולם כי מתגעגעת, מפגש הפיקניק במרכז יתקיים כמתוכנן, אינו בא על חשבון המפגש בצפון אלא בנוסף אליו - תפסי תאריך אחר שכן טרם הודעת על תאריך כלשהו לכן התאריך שנתפס היה מבחינתנו פנוי, ותתחילי להריץ את העניינים אם בא לך
.

גם אני6

New member
חח:)שושה, אם זהמה שעשה לך טוב,הפיקניק שהעליתי

אני היה רעיון שלך:) קחי במתנה:)

גם אני6

New member
אני לא בעניני רודנות ותמיד אעשה מה שנוח לכולם

ברור שלא אקדם דבר לפני. לכן הצעתי לפנומן וסטריקס לפני שבועיים וחצי את הרעיון. ברור. את אחרת:) מקובל ומבורך:) כמו כן מבורך שאני לא(תודה לא-ל)

Thumpers

New member
רודנות?

אנחנו לא מכריחים אף אחד לעשות שום דבר שהוא לא רוצה. בטח ובטח שלא להיפגש איתנו.

גם אני6

New member
רודנות-להחליט בלי להיוועץ.הרי זה כתוב בהודעה

של פותחת השרשור. כל אחד ושיטותיו הוא, כל אחד ודרכיו הוא:)

Thumpers

New member
אם זכרוני אינו מטעה אותי...

והוא לא נוהג להטעות... מסיבת פורים נקבעה על ידי הצבעה של הפורום. ממה שאני זוכרת - זוהי דמוקרטיה, לא דיקטטורה, אבל כל אחד וההגדרות שלו :)

גם אני6

New member
תקראי את הודעת הפתיחה:)

ואכן, לא נטחן הנושא, עדיף כבר ללכת להכין פיצה ולמשוך את הגבינה עליה מאשר למשוך הודעות כאן.

למעלה