טוב, טחנתם מים
.

גם אני6

New member
למה משו צריך להיות לא בסדר? בכלופן,נעזב מזמן

רק בשביל זה כדאי להפסיק להגיב לזה.. (כאן אמורה ל-א לבוא תגובה)

mass

New member
לא היה כתוב לך במפת האלמנטים

שתפסידי בויכוח?

גם אני6

New member
ואני באמת לא מבינה

למה את כ"כ "נחמדה" בפורום, כאשר אני שולחת לך מסרים ארוכים מתנצלת אם פגעתי בך ומנסה איכשהו לתקשר איתך ואת מתעלמת ולא מגיבה אליהם. מכיוון שלא השארת דרך אחרת לתקשר איתך מלבד כאן בפורום- אני כותבת את זה כאן (ועדיין יש לי תקווה שיחדור אלייך שאני כן רוצה להגיע למי מנוחות, וללבן את הדברים- באופן פרטי. ולא כאן, בתקווה שההודעה הזו תימחק אחרי שתקראי אותה ותגיבי במסר)

כיוון שבפורום אני נותנת כבוד

גם לך וגם למנהלת המקסימה svety, וגם לפורום - אז אני מתקשרת איתך בנחמדות ובנימוס. את מי ולמה אני חוסמת במערכת המסרים זה ענייני האישי וסיבותיי עמי
. חבל לי שאת כועסת, סה"כ אנחנו משקיעות לארגן עבור כולם ומזמינות אותך בכיף ובאהבה להנות איתנו
. אפילו ניסיתי לעזור לך לארגן את המפגש שלך כאן היום, לא כולם חייבים להיות חברים קרובים אבל טובת הקהילה לפני הכל
.

גם אני6

New member
לא:)אל דאגה. איש לא כועס עלייך:)

אני לא מטרידה את עצמי בזוטות כאלה, בריאותי חשובה לי יותר.

StriX Starlight

New member
../images/Emo243.gifשושה, גם אני - מספיק ודי! ../images/Emo243.gif

זה בסדר שיש ביניכן עוינות ודברים לא פתורים, אבל מספיק. כל שרשור מפגש שלנו הופך לשדה קרב איכשהו: אם זה על תוכן המפגש או על צורת הניסוח של ההודעה הראשית. כולנו פה עם בעיות קשב וכל דבר קטן מסית אותנו מהדרך הראשית, על אחת כמה וכמה כשמדובר בריב עוין של שתי אהובות פורום. (ככל שזה נוגע אליי בכל מקרה)
גם אני: שושה בסה"כ לקחה לידיים ארגון של מפגש חלופי לאחר שזה שלנו נמרח והתעכב בגלל אילוצים. אני מבחינתי רק צריכה להחליט אם עדיף לחכות לחוף הכרמל או לקבוע על החוף ליד הבית שלי כדי להרים את המפגש. כי אני רוצה שזה יהיה מפגש ים מוצלח.
שושה: בבקשה תעצרו את הויכוח הזה כאן. שתיכם דעתניות וזה פשוט לא ייגמר. אחת מכן צריכה להפסיק להגיב. לא משנה לי מי מכן זו תהיה.

svety

New member
+1!

עמית, הוצאת לי את המילים מהמקלדת. חלאס לריב כמו ילדות בגן ולזרוק חול אחת על השנייה.

את יכולה לחסום את מי שמתעלם ממך ../images/Emo24.gif.

לא חייבים להיות חברים אולם על כבוד הדדי בפורום יש לשמור. אני קיבלתי כאן הודעות מתנגחות לאחרונה ומכבודי אליך ולפורום עניתי בנימוס ובנחמדות. מה שגרר הודעות מתנגחות נוספות, ואז כבר הבנתי שעליי פשוט להתעלם כי אין עם מי לדבר. כל אחד יכול להתנהג בהנתאם כאן, יש כאלה שלא רוצים אז זה כבר עניין אחר לגמרי
. לא זכור לי שפנית אליי והתעלמתי מפנייתך, אני. מקרה הפוך, קרה ממש לאחרונה כאן
.

גם אני6

New member
../images/Emo25.gifלא צריך להרים,את יודעת שעוד אז אמרתי

שאני רק מתייעצת ו- רק רוצה אנשים on board:) טנקס:) זה זוטות, תכלס כל זה כ"כ זוטות יחסית לדברים שכתבתי עליהם כאן קודם..

שאני מזמן הפסקתי להגיב בנושא ../images/Emo140.gif.

לי מה חשוב? שניפגש ונהנה
. אשמח לעזור לך לארגן מפגש חוף, רק תחליטי לגבי המיקום המדויק ונתחיל להריץ את זה
.

למעלה