טוב, נדבר בתמונות...

Raffael

New member
מיכאל היקר והחוצפה שלי.

שלום מיכאל וכולם. הלב נחמץ כשהעיניים מראות לו את התמונות של המפגשים הנעימים האלה ואני לא הייתי שם... נראה לי שסמינר זה היה אחד הטובים, לפחות לפי התוכנית ותגובות החברים. מאוד חבל לי שלא יכולתי להגיע. הייתי בארץ כחודש, עד פחות משבוע לפני הסמינר, אך ההודעה על קיומו הגיעה קצת באיחור בשבילי ולא יכולתי לשנות את תאריך החזרה לפריז. כבר באתי במיוחד ארצה, לסמינר הראשון, אבל לבוא הפעם, פחות משבוע אחרי חזרתי, כאמור, היה מוגזם. מקווה שזה יהיה האחרון שאחמיץ. לגבי הדיסק, מיכאל, רציתי לכתוב כמה מילים, אך החבר´ה האחרים שקיבלו את הדיסק מוקדם, הקדימו אותי ולא היה לי מה להוסיף על דבריהם. מאוד אהבתי את הדיסק והיה נעים ומרגש לקבל אותו במשלוח מיוחד לפריז. עליתי הביתה, הפעלתי את המערכת וניגשתי למטבח להכין ארוחת ערב, כשאני מפזם "דונה דונה" עם הדיסק... שתיים-שלוש רצועות אח"כ, הקטע של פגניני קטע את הכנת הפאסטה. פשוט הייתי חייב לעבור לחדר ולהקשיב לו. גם הקטע האלקטרוני היה הפתעה נעימה ומיוחדת. קטע מרשים וטוב. עדיין לא הקדשתי לדיסק את כל תשומת הלב הראויה לו. אני בטוח שאגלה בו עוד . אגב, מיכאל, נראה לי שההסבר שלך על החברים שלא נשארו בחוץ, בא בעקבות ההערה שלי - "חוצפה !" . לא התכוונתי כלל לזה. ההערה שלי התיחסה באופן כללי לתמונות של ביקו - הוא, הוא החצוף האמיתי שבכל סמינר מצלם יופי של תמונות וגורם לכל מי שלא היה שם לאכול את הלב. לא מספיק לו שאנשים יוצאים מהסמינר כשהם חולמים על מגנפן והוא בא הביתה ומשמיע את דיסק הסמינר באותם הרמקולים. לא! הוא חייב לקחת את הסכין ולסובב טיפה ימינה, טיפה שמאלה ועמוק. על החוצפה הזו הלנתי. ולא, זה לא קשור בכלל לעובדה שכבר חודשיים האייסיקיו שלו לא עשה לי קוקו על המסך...
חם לכולכם

../images/Emo140.gif

שלום רפאל חשבתי כפי שכתבת, וטעיתי... ביקו - חוצפן? האיש פשוט כל כך מנומס, שקט, צנוע שחוץ מאשר להתקנא בו על מידותיו הטובות, מראהו האצילי והיכולת להנות מהמיטב שבמיטב, אין לי אליו אלה
ולכן, בכל מפגש אני שמח ל-
אותו. צר לי שנמנע ממך להיות בסמינר הזה. הוא היה יוצא מהכלל, בכל המובנים. שיא חדש במסורת הסמינרים... מתגעגע אליך

gofish

New member
ביקו אתה ../images/Emo47.gif אחלה תמונות

ויופי של איכות.

למעלה