טוב עוד סקר.... זוגות

eli7r

New member
טוב עוד סקר.... זוגות

אם הייתם יכולים לשדך בין המתמודדים בין מי למי הייתם משדכים... ונא להית מקוריים ולא לקחת את המציאות.

eli7r

New member
עונה לעצמי

צבר ועינב=כידוע שני הפכים נמשכים וזה נראה לי בדיוק המקרה. שי ורנין= סתם כי בסופו של דבר הם ימררו אחד לשני את החיים.

ethna

New member
אתה צריך להפסיק להעתיק ממני! ../images/Emo3.gif

לא תקין

eli7r

New member
שני דברים

א- אני בת ב- תסתכלי על השעה בה התפרסמה כל תגובה....

ethna

New member
א. כשלחצתי הוסף תגובה לא הייתה תגובתך.

ב. גם אני בת, איזה צירוף מקרים! ג. עיני וצבי צב יכול להיות כל כך רע שאולי יצא טוב... ד. דלת. ה. אין דבר כזה צירופי מקרים בעולם. ו.ורד, אבל לכי תוכיחי שורדים לא צומחים בחולות...

eli7r

New member
א-את יותר מפורעת ממני ותאמיני לי שזה לא קל

ב-באמת מדהים ששתינו בנות ג- גם אני מאמינה שאין צירוף מקרים בעולם. ד-דומני שאני מתחליה להתחרפן אולי משעות צפייה מיותרות ה-האם שמת לב לזה שכל המשפטים מסודרים לפי הא"ב ו-ואם לא שמת לב אז תקראי מחדש

ethna

New member
אני מזועזעת!

באמת יפה לך שהצלחת להתחיל כל משפט באות המתאימה, אני מקנאה! תפוטר אלי לאלתר! יועסק גמל צרפתי במקום אלי לאלתר! (מה שלומך? ;)

eli7r

New member
סורי אבל לא הבנתי את הקטע של אלי והגמל....

(הא ואגב שלומי טוב...,מה איתך?)

ethna

New member
יש תמיד מצב לגמל

ואם יהיה צרפתי יוכל לדבר עם ונסה ועם רנין, כי הרי גמלים מגדלים בעיקר בדואים והם מדברים ערבית.

ethna

New member
צבר ועינב!!! ../images/Emo6.gif

הוא ינחיל לה קצת דרך ארץ. היא תנער אותו קצת ותגרום לו להיות פחות עצור ויבש. הוא כבר התוודה שהוא נמשך לבנות "עסיסיות", ולדעתי זה מתאר יפה את העינב. אני כבר רואה את זה: עינב צועקת, צבר מסתובב אליה ואומר "עיני, די לצעוק". היא פונה אליו ואומרת בקול רם (אבל פחות גבוה מקודם) "תכריח אותי!" ורצה לחדר בצחוק מתגלגל. עיניו של צבר מחייכות, הוא מסתכל על האנשים בחדר לראות אם הם מסתכלים אליו, החיוך מגיע אל פיו והוא קם והולך לחדר (צחוק מתגלגל נשמע מהחדר ברגע שהוא נכנס...) אני אומרת לכם, עיני וצבי צב זה שלאגר ע-נ-ק!! יאוחדו הבובלילה והקקטוס לאלתר!

ethna

New member
התפרסם במעריב: ג'ני ובוריס מיסדו את הקשר

והקימו מנזר שתקנים. לירבועים במקום שלום.

למעלה