טוב, פיפל

• פותח הנושא noosh
  • פורסם בתאריך

noosh

New member
טוב, פיפל

כפי שבוודאי שמתם לב, רז ואני לא פעילים פה בתקופה האחרונה, כל אחד מסיבותיו שלו (של רז קצת יותר מוצדקות משלי
). החלטנו לעזוב את הניהול, אבל לצערנו, לפי תפוז הפורום עצמו גם לא עומד בפעילות מספקת כדי להמשיך להפעיל אותו, ולכן הוא ייאלץ להסגר בינתיים (עד צאת אלבום חדש, או משהו אחר שיגרום לפעילות בו להיות רבה יותר ולסבוב בעיקר סביב הזמרת). אני חייבת לציין שבשביל פורום שהוקם בערך שבוע לפני ההופעה של החבובה ודי בספונטניות, הוא שרד תקופה ארוכה ומוצלחת, ושאני אישית למדתי בו דברים ונחשפתי גם למוזיקה אחרת דרך דיונים שהתנהלו פה ודרך האנשים שליוו אותו, והוא תרם לי מעבר לשיחות על רג'ינה עצמה, שזה תמיד נחמד כשיש לפורום ערך מוסף. אני שמחה על האנשים שהתוודעתי אליהם פה, ובהחלט היה כיף לנהל אותו באופן, אהמ, זמני (רז, אוגוסט 2007: "נועה, אני נוסע לחו"ל לאיזה שבוע, את חושבת שתוכלי לשמור לי על הפורום?"). אני מצטערת שהוא נאלץ להסגר, אבל אלו כבר שיקולים מנהלתיים של תפוז, ואני מאוד מקווה שכשרג'ינה תחזור שוב לשטח מישהו מכם ירים את הכפפה ויפנה לתפוז, וייתן לפורום יותר ממה שרז ואני הצלחנו לתת. רז גם כן מוסר את אהבתו, ואני משערת שהוא יגיד יותר כשהוא יוכל. אז כמו שרג'ינה אמרה - What'd you think--all the gravediggers were gone just cause one song is done? There's always another one Waiting right around the bend Till this one ends Then it begins squeaky clean and it starts all over again
.

../images/Emo43.gifסגירת הפורום../images/Emo43.gif

אנו מודים לElsewhere ולnoosh על ניהול הפורום עד כה, על הזמן וההשקעה ומאחלים להם הצלחה בהמשך הדרך.
עקב מיעוט פעילות, בשלב זה הפורום ייסגר. המשך גלישה נעימה בתפוז
אנשים

היייי ../images/Emo201.gif

יהיה בסדר, YO.
היה כיף איתכם GUYS! באמת... אוהבת. ובואו לטורי, אנחנו שם חיים ובועטים והוא לא נסגר בשום זמן קרוב [אני מקוה
כי משהו רע קורה פה
אולי זה המיתון?
] נועה, את אהבתי כתמיד. }{

GnarledCynic

New member
I'll come back when you call me, no need to

say goodbye. לא מצאתי שיר אחר שמתאים לפרידה, מה זאת העליצות הזאת, שיא אללה. לא פלא שסוגרים. מלחמה! מיתון! האח הגדול! השיער של המושל של אילינוי! תמשיכו

למעלה