טוב...קרן וערן הולכים להזדיין..

יNOT

New member
נו זה משחק מכור "הישרדות 2" לא תראו כלום

זה נהיה כבר דיי ברור. יעבדו עליכם שוב בשידור המרכזי ינפחו עובדות, נשיקה- סקס , ליטוף - התחרמנות מטורפת על הדשא.... נכנסו למיטה - הביאו ילד.
באמת שהציבור מפגר אם הוא מאמין. אני לא !

יNOT

New member
כן ובאמת נולד להם ילד ,קח דברים בפרופורציה

נשיקה אחת מצונזרת זה לא מה רואים בתוכניות של "האח הגדול" אלא אם כן זה בישראל, אני עדיין אומר שזה תוכנית לערוץ החרדי .

יNOT

New member
../images/Emo6.gif סצינת "הסקס הלוהט" הסתיימה

עכשיו נשאר רק לחכות לשמוע איך ארז טל ישקר לנו בתוכנית המרכזית ...

יNOT

New member
זה משנה האמת אם לא תראה כלום ?!

צבר יכול לישון עם ליאון גם, עדיין .... לא קלטתם.... מה שאתם רוצים לראות לא תראו, הם רוצים שתשלימו את החסר מהדימיון.

דורון

New member
חחחחחחח מסכנה קרן, בשניה שהיא תעוף מהוילה

היא תצטרך להתרגל לכינוי החדש שלה, שרמו** מילא להתנשק עם ערן אבל פאקינג להיכנס איתו למיטה מול חצי מדינה? וכל זה תוך פחות משבועיים בוילה! לא הייתי רוצה להיות במקומה... אגב רנין אמרה שמקור המילה שרמו** הוא בערבית, וזה באמת נכון, הייתי בטוח שזו מילה בעברית. http://he.wiktionary.org/wiki/שרמוטה

סאמוואן

New member
מה??? ../images/Emo2.gif

אני לא מאמינה שפספסתי את האקשן היחיד שהיה עד עכשיו תכנית....חח מצאתי לי זמן לזרום עם חברים שלי לכל מיני מקומות...(סתם נו,יום שישי..מה להישאר תקועה בבית?
) מה היה עם ערן וקרן ואיך זה התחיל?? הם שתו??

יNOT

New member
הם שתו התנשקו והתחבקו, כל השאר זה הגזמות ו...

המצאות, אם את רוצה לראות איך עושים הר מזבוב תראי את השידור המרכדי מבטיח לך השקרים שאת תשמעי שם , יגרמו לאף של פינוקיו להגיע לפריז
עבודה בעיניים , הכל מצונזר. אבל אוליי יקרה נס..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................בעצם אני לא כל כך תמים

BeN ShaDe

New member
קרן לערן עכשיו :

היא מדברת עכשיו על איך שכולם יראו את מה שהם עשו מחר בתוכנית ואז היא אומרת לו "עכשיו אני השרמוטה ואתה הגבר". צודקת. :)

למעלה