טוב, שמישהו יעזור לי עם בעיה בג'ימייל/אנדרואיד, דחוף

RenanaD

New member
טוב, שמישהו יעזור לי עם בעיה בג'ימייל/אנדרואיד, דחוף

כי כבר חטפתי עצבים הלילה

לפני שנתיים קנינו לאמא שלי נקסוס 4. פתחתי לה מייל בג'ימייל כדי לעדכן במכשיר (היא משתמשת בוואלה
), עם שם משתמש וסיסמה שאני בחרתי, ומאז המכשיר אצלה.
בזכרון שלו יש רק 8 ג'יגה, והגיעו מים עד נפש, אז היא חייבת למחוק תמונות. לא זוכרת מה עשיתי או אם עשיתי נכון, אבל אני חושבת שנתתי הוראה לגיבוי אוטומטי של כל התמונות לגוגל+. שזה הגיוני, כי אתמול היא קיבלה הודעה שהיא ניצלה את כל חבילת הגלישה שלה (היא צילמה הרבה) בלי שהיא באמת עשתה משהו באינטרנט, אז זה בטח גובה אוטומטית. וזו פעם שניה שזה קורה בחודשים האחרונים. חשבתי שאם כל התמונות יהיו מגובות בחשבון שלה בגוגל, היא תוכל למחוק אותן מהפלאפון ולפנות מקום כדי לצלם חדשות/להוריד עוד אפליקציות וכו'.
עד כאן הכל טוב ויפה. הבעיה היא ששכחתי את הסיסמה שהמצאתי לה!!! או את שאלת הזיהוי! או את המייל המשני שנתתי כשפתחתי לה את הג'ימייל! יימח שמם. שעות בזבזתי על נסיון של כל קומבינציה אפשרית, ואני פשוט לא זוכרת. לא מצליחה להכנס למייל/יוזר שלה מכל מקום שהוא לא המכשיר שלה. אז בפלאפון יש את היוזר פתוח, את האפליקציה של הג'ימייל עובדת, הכל דופק בו כמו שצריך. אבל אם הוא יימחק חלילה או אם היא תצא בטעות מהיוזר, אין לי איך להכנס חזרה... מה עושים?!

o0Invisible0o

New member
אמממ וואי קיצוני

אבל את לא יכולה להכנס דרך המכשיר שלה להגדרות ולשנות את המייל השני?
כאילו, אם את כבר לוגאין במכשיר, אי אפשר לשנות הגדרות למשהו שתזכרי??
&nbsp

RenanaD

New member
איך? איך?!

שעה בזבזתי על המכשיר המחורבן, ולא מצאתי את הדרך

לא לשנות סיסמה, לא כלום.

LemonLimeLilach

New member

סורי שאני לא יודעת איך לעזור אבל דמיינתי אותך אומרת איךךךך איךךךך!! למחשב

RenanaD

New member
כן, כן! ככה בדיוק

אנדרואיד מטומטם. ב-iOS בחיים לא היה קורה לי כזה דבר

אמממ
הדרך היחידה שאני חושב עליה זה לנסות ולשחזר... דרך ה"שכחתי סיסמה" וכאלה.
אני מניח שלשנות סיסמה או הגדרות דרך האפליקציה עצמה דורש גם סיסמה נוכחית.
הברירה האחרונה זה.. מה חשוב לך בחשבון? משהו שאת יכולה לאבד?
אז אולי לנסות ולשלוח אותו לחשבון אחר.

RenanaD

New member
ניסיתי דרך "שכחתי סיסמה"

הם שאלו כל מיני שאלות (שאלת בטיחות, מתי פתחת את החשבון, מתי השתמשת באפליקציה הזו והזו לאחרונה... כאלה) ועניתי כמיטב יכולתי, כמה פעמים, אבל כל פעם הם אמרו שהמידע לא תואם ולא נתנו לי לאפס סיסמה
וזה בעייתי, כי כל התמונות והמידע כבר מגובה לג'ימייל הזה.
אתה יודע אם יש איזו דרך לפנות ישירות לגוגל ולבקש עזרה? אולי איזו כתובת מייל?

לדעתי...
אחרי שאת מנסה, כברירה אחרונה זה נותן לך אופציה למלא איזשהו טופס לשחזור סיסמה שנשלח לגוגל...
השאלה היא איזה מידע את צריכה משם? מאחר ויש לך גישה עדיין לחשבון, אולי את יכולה לשלוח את הכל לחשבון חדש ולפחות לא לאבד אותו.
או שזה מידע שעדיין קיים אצלך ואת סתם רוצה להימנע מלגבות הכל שוב?

RenanaD

New member
תכל'ס הכל כבר מגובה, סתם חבל להתחיל מחדש

זה עדיין פתוח אצלה בפלאפון ועדיין מתעדכן אוטומטית ל-גוגל+, אז להתחיל מאפס... באסה. אוף, למה אני לא זוכרת את הסיסמה

זה תהליך של מיליון שאלות: מה הסיסמה האחרונה שזכרת, מה שאלת הבטיחות שלך, מתי פתחת את החשבון, מתי נכנסת לאחרונה, איזו אפליקציה השמשת מתי, כתובות המייל הכי נפוצות אצלך... ממש תחקיר בטחוני! עניתי מיליון פעם, ובסוף הם תמיד אמרו שהתשובות לא תואמות את המידע אצלם ושהם לא מאפסים לי את הסיסמה

באסה. אבל כל עוד כלום לא
"נאבד"... אז לא נורא

חשבתי שבסוף הם מאפשרים אופציה נוספת של יצירת קשר איתם.. אבל אף פעם לא הגעתי לשלב הזה

RenanaD

New member
זהו, אז אני צריכה את האופציה הנוספת הזו

ועכשיו כלום עוד לא נאבד... אבל מה יקרה אם כן?

תעשי שלא... תגבי למחשב הכל, תפתחי חשבון חדש
ותרשמי איפשהו את הסיסמה

למעלה