טופיק:

תשובות:

אם תקראי שוב את מאה העמודים הראשונים של משחקי הכס תראי למה אני מתכוון. הוא מתנהג כמו ילד קטן, עד אשר הוא מתבגר, שזה אחרי שהוא מבין שהכל אבוד לו. כמובן שג'ון הוא עצמו איש כבוד, אבל מהיותו ממזר הוא מנודה והוא נהפך לאדם חסר כבוד (בפני האחר). אנחנו חיים בתקופה שכל אחד רוצה יותר כוח מהשני, ולמען האמת, למלך יש הרבה כוח (תסכימו?). לאדם הקורא את הספר יש הרגשה של מה אני הייתי עושה אחרת וכו' וכו'. "אולי, אם אני הייתי רוברט, פני הממלכה היו נראים אחרת?" - מי יכול להגיד שהדבר לא נכון? צריך להוכיח. לממזר לבית משלושת הגדולים בממלכה, יש חיים לא נוחים באותה מידה. תראי איך אחותו (שהיא כנראה לא אחותו), סאנסה, מתנהגת אליו. ואין אימו החורגת מתנהגת אליו. הוא צריך לספוג עלבונות מכל כיוון. ולא להחזיר. ד"א, לא, אני לא שפוי.

mydas

New member
קראתי

לפני בערך יומיים, את הקטעים עם ג'ון שוב.. אני עדיין לא מסכימה איתך שהוא 'מצעבן וקולני'! לאדם מת אין מה לעשות עם כוח. עדיף לחיות חיים שקטים, בלי מלחמות ושות'

אבל תראי מה עוד רוברט אומר...

הוא טוען שיעשה הכל בשביל לחזור לאותם ימים בהם הביס את ראיגאר בקלשון, לריגוש וכו'. זה טונה אדרנלין. ולי אישית, זה נראה מאוד מאוד כיף, לא יודע מה איתך.

עכשיו שילבת משהו מיותר...

המחלמה בימי הביניים, או של שיר של אש ושל קרח נראית לי נורא מהנה, כל עוד לא מתים.

mydas

New member
קראתי

לפני בערך יומיים, את הקטעים עם ג'ון שוב.. אני עדיין לא מסכימה איתך שהוא 'מצעבן וקולני'! לאדם מת אין מה לעשות עם כוח. עדיף לחיות חיים שקטים, בלי מלחמות ושות'

למעלה