טוק טוק

טואנדה

New member
טוק טוק../images/Emo166.gif

גלין גלין בפעמוןןןןןןןןןןןןןןןןן! קוראים אותי טואנדה אני מלכת הסלעעעעעעעעעעעעעעעעע! (טרח!!! זה היה צליל הצניחה למים...- מי שלא ראה מולאן מאתיים אלף פעם לא יבין לעולםםםםם) שלום , כבר כמעט איבדתי ענין בפורומים בתפוז, אבל לפתע פתאום, מה רואות עיני? פורוםםםםםםםםםם דמיון מודרך! פשוט התאהבתי ממבט ראשון. ולגלות את אמיר רטר פה????????????? זה היה שיא השיאים בשבילי! ההכירות שלי עם אמיר היא חד צדדית, אני בעיקר עוקבת אחריו ואחרי אשתו דרך הספרים שלהם:) אני שמחה שיש לי דרך לבלבל לך את המוח פה! ברוכה הבאה לי! שאלה לאמיר. האם אתה עוסק עדיין בטיפול או שעברת רק להדרכה? ושאלות לכולם! מה בערך מחיר של טיפול ? איך אפשר להיות בטוחים שהמטפל הוא לא עוד שרלטן? האם יש סדנאות חד פעמיות לאנשים שכמוני לא יכולים להתחייב על משו קבוע? יוהווווווווווווו איך אני מבסוטית!!!!! רואים עלי, לא?

מי היה מאמין?

ראשית ברוכה הבאה אלינו! זה חימם את ליבי לשמוע שאת מלווה אותנו כבר שנים. השבוע קיבלתי טלפון ממישהי שהייתה בהרצאה הראשונה שלי בארץ בתל אביב לפני שש שנים. והיא החליטה לבוא כעת לקורס. אז הנה גם את איתנו בקשר כבר זמן רב. המון תודה על הפירגון. ואשר לשאלתך - היום אני עוסק בעיקר בהדרכה וארגון הקורסים. בשנה הבאה אנו מתכננים 14 קורסים מאילת ועד הגליל. כך שלא נותר הרבה זמן לטפל למרות שאני מאוד אוהב גם לטפל. בנוסף קשה לומר לא כשמישהו במצוקה. מחודש אוקטובר ככל הנראה אפסיק לטפל. אבל כעת אנחנו בפגרה ומטפלים רק בגליל, בלוטם (מקום מגורינו). ב-1.10.02 אנו עוברים ליודפת. את מוזמנת להתקשר 6789990-04 או ליצור קשר דרך האתר שלנו www.retter.org.il בשבוע הקרוב אנו עומדים לפרסם באתר רשימת מטפלים. הבוגרים שלנו לוקחים בין 150 ל 200 ש"ח לפגישה. בקורסים אנו מציעים סדרה של 10-12 פגישות אותה אנו מלמדים את המשתתפים. בשלב זה אנו לא מארגנים סדנאות קצרות. אנו מציעים קורסים דו שנתיים ברמה גבוהה והקורס הוא יחודי בארץ. אחת התוכניות בעתיד היא לארגן גם סדנאות. טוב אז חיממת לי את הלב בהודעה שלך אני שולח לך חיבוק ואומר שכייף שאת קיימת.

למעלה