טיול לארה"ב בארה"ב

Raychoo

New member
טיול לארה"ב בארה"ב

מתכננת טיול קיץ של שלושה שבועות עם ילד בן 13 וילדה בת 10 ללא מבוגר נוסף. אשמח לשמוע הצעות על מסלול (הילדים מתעקשים שאורלנדו יכלל - פרט לכך הכל פתוח). היות ואין איתי מבוגר נוסף, מאד מתלבטת איך לעשות את זה....אפילו שוקלת מאורגן מכיוון שאני חוששת מנהיגה ממשוכת ועוד התמודדויות ללא שותף בוגר. הילדים רוצים "טעימות" מהרבה מקומות אבל מצד שני לא רוצים להתייבש ברכב/אוטובוס ימים שלמים.... אז השאלות שלי הן: 1)האם יש למישהו עצה לגבי מסלול כולל אורלנדו ל-3 שבועות, כאשר לא נמצא את עצמנו נוסעים יותר מאשר רואים....? 2)האם עדיף לי ללכת על מאורגן ואם כן האם יש למישהו עצה ספציפית? אשמח לשמוע

Yuval I

New member
המלצות

שלום, ההמלצה שלי היא להתמקד סביב מספר מקומות קטן ולנוע בינהם בטיסות/רכבת. תגיעו בטיסה עד אורלנדו. אפשר להשכיר רכב, לנסוע כל יום לפארק אחר ואחה"צ/ערב לסיבוב קניות/אוכל המרחקים קצרים ולא קשה להתמצא. תצאו משם בטיסה לוושינגטון לשדה שנמצא בתוך העיר וקחו מלון במרכז או בקרבת רכבת תחתית. תתחילו בסיור ב-DC DUCK ותמשיכו למוזיאון התעופה והחלל ולמוזיאונים נוספים בשרדה המרכזית. אפשר לטוס לבאפאלו למפלי הניאגרה וקפיצה לקנדה ולחזור בטיסה לניו יורק שם תשהו 4-5 ימים. טיול מהנה.

למעלה