טיול משפחות לתאילנד בספטמבר - באוזבקיבטן איירוויז?

טיול משפחות לתאילנד בספטמבר - באוזבקיבטן איירוויז?

שלום לכולם,
מחפשים המלצות על אוזבקיסטאן אירוויז - לטוב ולרע
הם זולים משמעותית מהאחרים האם אנחנו הולכים להתחרט על החיסכון הזה?
אנחנו 4 במשפחה ומדובר על חסכון של יותר מ 1000$!

תודה

T o m c o

Member
מנהל
נסעתי איתם פעמיים, ההורים שלי נסעו איתם בערך 10 פעמים.
בשנים האחרונות לאחר שיפוץ שדה התעופה השהות שם בזמן ההמתנה הפכה להיות נעימה יותר,
הטיסות טובות, לא הרגשתי משהו חריג, השירות היה סביר ביותר ואישית אני העדפתי לטוס איתם מאשר עם אלעל.
הן בגלל השירות והן בגלל אורך הטיסה, אני מוצא את זה יותר נוח לבצע טיסה בשני לגים, של 4.5-6 שעות כל אחד עם עצירה של כ-שעתיים ביניהם, גם בגלל שזה מאפשר יותר לחלץ עצמות ולא להיות תקוע בתוך כיסא של מטוס לאורך כל הזמן, גם מאפשר מעט להתרענן..
&nbsp
מעבר לזה אגב, טיסה זו נחשבת בתור הטיסה היחידה למעט אלעל המוגדרת כטיסה בטחונית (בה מורשים לטוס כחיילים), בפעם הראשונה שנסעתי לתאילנד הייתי חייל, וצה"ל אישר לטוס לשם אך ורק עם אלעל או אוזבקיסטן, שכן אלה לא עוברות מעל מדינות ארה"ב העוינות לנו. (טורקיה לא נחשבת עוינת, מעליה עוברים)
&nbsp

Mika Yannai

New member
חוויה לא נעימה

לנו הייתה חוויה מאוד מאוד לא נעימה איתם בטיסה מתל אביב לבנקוק כמובן שבדרך היתה עצירה בטשקנט לקחו אותנו בטרמינל שם החזיקו אותנו כמה שעות טובות באולם קטן וצפוף לישראלים במיוחד לא נעים להיות בסביבה כזו בטח שהמצב הבטחוני הוא על הפנים ממש ישבנו וספרנו את הדקות שאנחנו צריכים להיות שם. מבחינתי לטוס רק עם אל על גם הטיסה לבנקוק ישירה בלי עצירות במדינות זרות וגם כי ברמה הבטחונית פשוט אין עליהם.

T o m c o

Member
מנהל
מתי הייתה הטיסה המדוברת? היה שינוי בשדה התעופה לפני שנה
וחצי בערך... אם זה היה לפני, אז זה כבר ממש לא אותו הדבר.
&nbsp

אני הייתי בשנת 14 3 פעמים בטשקנט

בדרך לבנקוק . הכול הייה 10
טוב לעצור בדרך לחלץ עצמות
ולעשות סיבוב בטרמינל

אם אתם מוכנים לעשות עצירה בדרך

ולא לטוס ישירות.
לכו על זה.
חבר שלי אמר לי פעם "אף טייס לא אוהב להתרסק..."

למעלה