טיול משפחתי עם קרוואן

• פותח הנושא 120
  • פורסם בתאריך

120

New member
טיול משפחתי עם קרוואן

אני מתכנן טיול ביולי עם משפחתי לאוסטריה למשך שבועיים, אני מעוניין במידע מאנשים שכבר עשו טיול כזה או דומה לו: 1. דרך מי השכרתם את הקרוואן? 2. מה שהזמנתם זה באמת מה שקיבלתם? עוד נקודות חשובות/מעניינות יתקבלו בברכה

דביר8845

New member
טיול משפחתי - עצות

איזה כייף לכם... בדיוק בינואר לפני שנה הזמנתי 3 קרוואנים עבורינו ועבור עוד 2 משפחות הטיול התקיים ביולי ( בדיעבד, יצא טוב כי היתה בארץ מלחמה, ואנחנו צפוניים - קריות) רצוי להזמין עכשיו,כי עתה ניתן לשריין את הקראוון שהכי מתאים לצרכים האישיים שלכם. ועכשיו לתשובות לפי הסדר:- 1. שכרנו דרך חברת מוטורהום-ישראל, אנחנו היינו מאוד מרוצים ,גם מהנציגים המקומיים שעזרו לו בכל שאלה ושאלה וגם בנציגות שלהם במינכן, באתר קבלת הקראוון. 2. בהחלט קבלנו מה שבקשנו, רצוי לצלם כל שריטה קטנה שיש בקראוון או מכה וכד',כדי שלא יהיו תביעות נגדכם בעתיד באתר של מוטורהום ישראל יש מכתבי מטיילים, המסלול שלנו "גן-עדן באלפים" אתם יכולים לקבל טיפים נהדרים תוך כדי קריאת המכתבים תוכלו לשלוח לי מייל [email protected] אשמח לעזור, שיהיה לכם יום נפלא עדי

liz00

New member
אנחנו היינו הקיץ

באוסטריה-סלובניה-קרואטיה-איטליה. אוסטריה היתה הכי מדהימה. היו בה קמפינגים מדהימים (גן עדן לילדים) אם תרצה פנה אלי במסרים ואתן לך עוד פרטים. שכרנו את הקראוון במינכן והם היו ממש בסדר הרבה פחות הקפידו בהחזרת הקראוון. הכי חשוב זה התשלום מראש עבור הנסיעה באוטוסטרדות (gobox) - אנחנו לא היינו מודעים לכך שנגמר לנו התשלום ושוטר ממש חיכה לנו כשעברנו בגבול (חזרה מאיטליה) וקיבלנו קנס של 500 יורו ולא עזרו כל תחנונינו והסברים שלא ידענו וכו.

120

New member
טיפים

אנחנו מתכננים 2 משפחות לנסוע (10 נפשות) טיפים והמלצות יתקבלו בברכה האם לקחתם מצעים וכדומה מהארץ? אתרי קמפינג מומלצים? איך הסתדרתם בקטע של מעבר מ/ל שדה תעופה למקום ההשכרה?

liz00

New member
מלצות וטיפים

מצעים כדאי או לקנות או להביא מהארץ בוודאי לא לשכור בקראוון. אנחנו בד"כ מביאים סדינים ומגבות וקונים שמיכות וכריות באחד ההיפרים הענקיים עדיף בגרמניה. משדה התעופה לחברת ההשכרה אנחנו לוקחים מונית. אם המרחק לא גדול אז אפשר לקחת מונית רק לנהגים ולא לכל שתי המשפחות אבל אז לקחת בחשבון שלקיחת הקראוון או החזרתו לוקחת זמן- כשעה עד שעתיים. אנחנו היינו בקמפינג הזה - חמישה כוכבים עם כל מה שרק אפשר לחלום עליו: בריכה, ג'קוזי, טניס, פעילויות לילדים, חוות סוסים. כדאי להשאר שם מספר ימים חלומי. מומלץ מאד גם אחד הקמפינגים ליד האגמים הקרובים לזלצבורג, אנחנו היינו באגם שנקרא מיליסטאטר סי בעיירה בשם סיבודן- הנה האתר - מדהים מדהים, יש מסלולי אופניים והמון פעילות ימית. כאן יש ריכוז של כל הקמפינגים באוסטריה. וכמובן הנוף הכי מדהים שיש.

דביר8845

New member
המלצות

היי מצעים + שמיכות קלות (לדוגמא: כיסויי מיטה) תלוי בעונה ולאן נוסעים יש טריק ששואבים את המצעים עם השואב, ולפני החזרה הביתה, נוסעים לתחנת דלק קרובה ושואבים שנית. אנחנו לקחנו מהארץ תבלינים ,נכון, ניתן למצוא בכל מקום בחו"ל אך זה לא אותו הטעם, קפה שחור, נס קפה ותה. הקראוון מאובזר בכל כלי המטבח לכן אין צורך לסחוב סירים או מחבתות. מומלץ להזמין שולחן פיקניק + כיסאות העלות לא גבוהה אך ההנאה מושלמת.- בעלי ואני היינו קמים מאוד מוקדם בבוקר לפני הילדים, מכינים קפה מוציאים את הכסאות החוצה, מול האלפים בזמן שהשמש מפוגגת את הערפילי הבוקר, מראה כזה בסיפתח של היום הכל נראה יפה יותר... אם תרצו עוד עצות אשמח לעזור עדי 04-8729-459 בערב

למעלה