טיסה עם איזיג'ט ללונדון והמלצה למלון

טיסה עם איזיג'ט ללונדון והמלצה למלון

שלום,
רציתי לדעת אם משהו מכם טס עם איזיג'ט ללונדון, והאם זה בסדר לקנות את הכרטיסים באתר שלהם?
יש משהו מיוחד שצריך לשים לב?
(עד עכשיו טסתי בצ'רטר/אל על).

תודה,
אלכס

מצאתי לך. הנה תוכן הסיקור

24/04/14 00:12
1. אם אתה נוסע לעד שבוע ביולי, לגבר, לא צריך להוסיף מזוודה, במיוחד בקיץ. הטרולי שמעלים למטוס מספיק ל-2 ג'ינסים וכמה חולצות, כלי היגיינה ונשאר עוד מקום למתנות. גם חוסך הרבה זמן למסירת המזוודות/ להמתנה למזוודות. כמו כן חוסך את ההגעה לטרמינל 1 המקולל. אפשר להגיע ישר לטרמינל 3 (רק לדאוג להדפיס את הבורדינג בבית)
2. כדאי לבחור מקומות, גם אם הזולים מביניהם, רק בשביל הספידי בורד. זה נחמד לעקוף תור של 50 איש מבלי שיפתחו עלייך עיניים (לפחות לא בגלוי)
3. עד כה זמני הטיסות בפועל היו מאד מדויקים.
4. מכיוון שאין אוכל ושתייה על המטוס, כדאי לקנות כמה כריכים ושתייה בשדה. סה"כ זאת לא טיסה מאד ארוכה. אני מאד אוהב את הכריכים של pret a manger. הם גם ארוזים בצורה נוחה לטיסה.
5. בידור. אין במטוס אז כדאי להביא אייפד או מחשב נייד קטן להעביר את הזמן. ראיתם 2 סרטים וכבר צלצול לנחיתה.
7. איזי באס. בנמלי התעופה בלונדון יש שירות של איזיבאס, חברה בת של איזיג'ט, שעושה שאטלים למרכז לונדון - לבייקר סטריט) , במחירי רצפה (בין 2 ל9 פאונד לכיוון, תלוי בעומס הנסיעה). מזמינים מקום מראש.
8. הזמנת כרטיסים מושכלת- להזמין טיסה ששעת הנחיתה מאפשרת שימוש בטיוב, (או תחבורה כל תחבורה ציבורית אחרת) שמאפשרת לכם להגיע ליעד בלי לשפוך 50 פאונד לקאב. כמו כן מהניסיון שלי ככל שמזמינים מראש הכרטיס יותר זול. מבחינת השוואה לאלעל- כמעט תמיד הטיסות יותר זולות. אבל לפעמים אלעל יוצא במחיר קרוב מאד, ואז כל אחד יפעיל את שיקוליו
9. אם בכל זאת נתקעתם בלי טיוב, ממליץ להזמין מוניות UBER. להוריד את האפליקציה כבר בארץ ולהרשם. זה כמו גט טקסי רק יותר זול.
10. אם אתם עוברים באירופה ממקום למקום, לרוב טיסה באיזי ג'ט תהינה זולה מרכבת. שווה לבדוק.

נסיעה טובה!

אז כמה שאלות נוספות

אני נוסע עם אשתי, מה שאומר מזוודה אחת לפחות (אם לא שתיים).
האם זה מצריך תוספת מחיר?
יוצא שהטיסה נוחתת בלילה, באזור חצות (אילוצי עבודה),איזי באס פועל גם בשעות כאלה?

תודה,
אלכס

תשובות

כן זה מצריך תוספת מחיר. וכדאי להזמין תוספת מזוודה מראש, כי בצ'קאין זה פי 2מחיר.
ואיזיבאס עובד גם בלילה. כדי לראות את השעות ולהזמין מקום אתה נכנס לאתר שלהם.
בשעה הזאת כבר אין אנגרגראונד, ואז מבייקר סטריט אתה לוקח מונית או כמו שהצלחתי uber

אין שום בעייה איתם

למה לשים לב:
עדיף טיסה לגטוויק ולא ללוטון.
עדיף לתכנן ולקנות מראש כל מה שאתה רוצה (מזוודה, מקום שמור, אוכל).

michaleng

New member
למה עדיף לגטוויק, בגלל הרכבת הישירה?

אני זוכרת לטובה את השדה הזה מטיסה לפני המון שנים אבל אין לי ניסיון מעודכן. באיזיג׳ט טסתי רק ללוטון.

כמה סיבות

זה נמל תעפה ולא הנגר עלוב בקצה מסלול
לא צריך שאטל מעצבן רק כדי להגיע לתחנת רכבת שולית, סרבול שמאריך עוד יותר את זמן הנסיעה שממילא לא קצר.
גם במונית או מיניקאב יותר זול ולדעתי גם יותר מהיר להגיע למרכז לונדון.

michaleng

New member
אוקיי, הבנתי

הבעיה שלי עם איזיג׳ט לגטוויק היא שכל הטיסות שמצאתי (אולי פספסתי משהו?) נוחתות אחרי חצות, ואילו ללוטון יש גם טיסות שנוחתות בשש וחצי בערב.
הצירוף של רכבת + שאטל (ניסיתי אותו בחזור, מקינגס קרוס ללוטון) באמת מאריך את זמן הנסיעה, וכבונוס הוא גם די יקר. בהלוך, מהשדה למרכז העיר (= בייקר סטריט), נסעתי בזיל הזול ב-easybus שחונה קרוב לפתח הטרמינל והמשכתי בטיוב למלון שלי - אחד היתרונות של טיסה שמגיעה בשעה סבירה (ושל מזוודה שלא שוקלת הרבה
).

הכל נכון

בסופו של דבר זה עניין של העדפה. חייב גם להבהיר שלא טסתי ללוטון אף פעם. ביקרתי שם כמה פעמים בעניינים מקצועיים. אמנם אני הגעתי במונית תמיד אבל עניין השאטל די ידוע.

לאונידס

Active member
1. כן, טסתי איתם

2. כן, בסדר גמור לקנות באתר האינטרנט שלהם ואם חשוב לך הם גם יצרו לו גירסה בעברית.
אני לא מכיר אפשרות אחרת לרכוש מהם כרטיסים.
3. שינוי קטן בשעה או בתאריך יכול לעשות שינוי גדול במחיר, כדאי לבדוק.
4. יש מחירים רגילים ויש מחירי FLEX. מחירי FLEX יקרים יותר אבל מאפשרים יותר אפשרויות לשינויים וביטולים.
5. יש שני גדלים לתיק שעולה אתכם למטוס, אם לא מזמינים מקומות מהסוג היקר יותר הם עשויים לבקש מכם את התיק למטען. אין תוספת תשלום אבל התיק לא אתכם.
6. הזמנת מקומות ישיבה סטנדרטיים עולה גרושים, אני ממליץ לקנות.
כיום כשהמקומות מסומנים מראש לספידי בורדינג אין הרבה משמעות, לא ממליץ לקנות.
ספידיבורדינג יכול להיות שווה משהו אם חסר מקום לתיקי יד.
7. הטיסה מנתב"ג בטרמינל 1.
8. אפשר להזמין מראש ארוחה במטוס, המחיר סביר (בהשוואה למחירים בטרמינל בנתב"ג). אם לא מזמינים מראש אז מה שיש - זה מה יש.
9. אפשר לנחות בשדה אחד ולהמריא מאחר, אם נוח לכם יותר.
10. תכלס אוטובוס מעופף לנסיעה של ארבע וחצי שעות, ממליץ להתייחס בהתאם.

לגבי תיקי יד ותיקי גב

יש לי תיק ספורט גדול שחשבתי לעלות למטוס + מזוודה לבטן המטוס ועוד שני תיקי גב שיעלו איתי.
האם יעשו לי על זה בעיות?
התיק ספורט קצת חורג מהגודל שלהם, הם מדברים על 56X40X20 ושלי הוא בערך 65X40X20 .

אלכס

michaleng

New member
תקפיד על כללי המטען

איזיג'ט מתכוונים למה שהם כותבים באתר.

R750-Girl

New member
אומרים במפורש שאפשר לעלות תיק אחד בלבד

ואתה מדבר על להעלות 3 תיקים (שאחד מהם גם ככה גדול מהמוכר)
Not going to happen

לאונידס

Active member
הם אף פעם לא עושים בעיות, פעמים הנוסעים עושים

אם התיק לא נכנס לכלוב בעל מידות מוגדרות הוא הופך למטען לבטן המטוס בתעריף של שדה התעופה.
אם יש שלושה תיקי יד לשני אנשים תיק אחד ישלח לבטן המטוס, סביר שזה יהיה התיק שחורג מהמידות.
הם פשוט מחייבים אותך בסכומים נוספים לפי הכללים הרשומים במפורש באתר שלהם.
בחירה שלך אם לשלם תעריף אינטרנטי או תעריף שדה תעופה ואם לעשות בעיות.

jonbaum

New member
בקשר לגטוויק/לוטון

לא ממש משנה.
שני נמלי התעופה נמצאים על אותו קו רכבת, קו שמתחיל ב-Bedford שמצפון ללונדון, עובר את כל צפון לונדון, עובר בקינגס קרוס, חוצה את לונדון דרך הסיטי, יוצא מהצד הדרומי של לונדון, עובר בנמל התעופה גטוויק ומשם ממשיך לברייטון על החוף הדרומי של אנגליה.
הטיסה ללוטון נוחתת אם אני לא טועה בסביבות חצות. אם אתם מעדיפים לישון בלילה הראשון ליד נמל התעופה, אני יכול לתת לכם את הפרטים של אשה שגרה בלוטון ומשכירה חדרים ב-airbnb

כמה זה נורא לחפש את המלון באזור חצות?

האם יש רכבות/שאטל באזור חצות מגטוויק שמגיעות עד למרכז?
כבר עכשיו עם המזוודות והכל הגעתי לזה שאיזיג'ט זול ב70 דולר מאל על ואני חושב לוותר על לטוס איתם.

אלכס

למעלה