טיפול לזוג במשבר

• פותח הנושא dt68
  • פורסם בתאריך

dt68

New member
טיפול לזוג במשבר

שלום רב
אני ואשתי נשואים 23 שנה
לאחרונה חווינו משבר בזוגיות ואנו מחפשים מטפל מאזור חיפה רבתי לטובת טיפול זוגי

אשמח להמלצות

natanklinbord

New member
הצלת זוגות מגרושין

"ה ( בעיות בזוגיות)
למי מאיתנו אין בעיות בזוגיות היום?? [��]
לפעמים המצב קל יותר ולפעמים המצבים קיצוניים עד כדי אלימות ותהליכי גירושין. [��] המכנה המשותף זה שאפשר לעזור לכולם. [��]
המטרה היא לא לשכנע אתכם להשאר ביחד כי אין ברירה כי יש ילדים, יש ממון משותף, לא נעים וכו׳ובעצם לחיות באותו בית וכל אחד לחוד בחדר משלו , אלא דבר ראשון להכיר מי הבן זוג שעומד מולי עם הטוב והפחות טוב שלו ע"י איבחון מדויק. [��]
דבר שני להדריך את הזוג איך לפתור כל בעיה קלה או קשה ביניכם בלי שום צורך בעזרה חיצונית יותר.במס מפגשים מועט איתי.⁦
בפגישות יש כללים [��] שבעזרתם שומרים על אווירה טובה בין בני הזוג כדי להגיע לפתרון הבעיה בשלווה ובנחת ולא מתוך כעס והאשמות. ההדרכה לא נעשית בצורה של בית משפט מי אשם ומי צודק אלא למציאת פיתרון שיתאים לשני הצדדים גם אם לא ב- 100% שניהם מרגישים נוח עם הפתרון [��] וזה לא בא בכפייה חיצונית או סמויה על אחד הצדדים.
לפעמים קשה לנו להוציא את הדברים ולדבר עם יועצים כי לא נעים שלא ידעו אחרים את המצב שלנו או אין כסף לשטויות וכו' ומעדיפים והמשיך לסבול בשקט, [��]
אני לא הולך לשכנע אותכם אחרת
אבל אם בכל זאת תחליטו להתקשר תגלו שזה לא כל כך נורא סה״כ אני בנאדם מאד נחמד תנסו ותראו.
054-659-8043 הצלת זוגות מגרושין
נתן קלינבורד [��]

natanklinbord

New member
הצלת זוגות מגרושין

ב"ה( איך מנהלים שיחה)
למה בעצם אני לא מצליח לנהל שיחה נורמלית עם הבן זוג שלי? למה אנחנו לא מצליחים לפתור דברים ביננו בנחת ?
מה גורם לזה?��
מה רק כשרבים אפשר לפתור דברים !!!��
והתשובה היא מאד פשוטה לכל השאלות האלו!
אין לנו כללים!!!����
הכל מותר להגיד מתי שרוצים איך שרוצים בלי שום הגבלות ,אז כמו בכביש אם אין שולים ותוסיף לזה שהנהג גם עייף מאד , האוטו בסיכון גדול מאד ליפול לתהום.��
אותו דבר אצלנו אם כל פעם שיש לי איזה בעיה אני מנסה לפתור אותה באותו רגע בלי הגבלות ובלי כללים ויותר מזה שהאבסורד הכי גדול שאני מצפה שאני יגיד או יצעק לשני מה אני רוצה ממנו וגם יגיד את זה איך שאני רוצה ומתי שאני רוצה והוא ישמע ויבצע בלי שום בעיה בביטול ובשמחה ועוד יעמוד דום ויצדיע זה קצת נשמע ילדותי לא? תכלס זה לא עובד ב100%ובסופו של דבר
כולם נפגעים!!!
האשה והגבר וגם הילדים הצדיקים נפגעים שהם וודאי לא אשמים במחלוקות ובריבים ביננו.(גם אם לפעמים נראה שכן ).
ובשביל להגיע באמת לשיחה נורמלית שמביאה תוצאות טובות בפתרון הבעיות ביננו אנחנו זקוקים לכמה הגבלות וכללים.��
בתור התחלה:
דבר ראשון. קובעים זמן לדבר��
על הבעיה, הזמן צריך להיות כשאנחנו לא במצב של לחץ או כעס דיכאון וכו' וכל מצב אחר שמפריע לנו לדבר כמו חולי או ילדים מפריעים וכו' אלא במצב שאנחנו נינוחים ורגועים לא עייפים מדיי ויכולים לנהל שיחה בלי יותר מדיי הפרעות חיצוניות (גם כדיי לקבוע את הזמן הפגישה צריך להיות במצב שאנחנו רגועים ��ולא כשאנחנו במצב של מריבה )
דבר שני בזמן הפגישה להודות לשני מעומק הלב על המאמצים שלו מה שהוא כן עושה ומשתדל באותו עניין שבו אתם מנסים לפתור את הבעיה, לתת הרגשה טובה ואמיתית לבן זוג שלך שהוא עושה דברים נהדרים ואת/ה מאד מעריך/ה אותו/ה��
על זה כי כולנו אוהבים לקבל מחמאות זה גורם לנו להרגיש טוב להרגיש רצוי להרגיש שאני שווה משהו שאני עושה גם דברים טובים .
ופה השיחה על הבעיה נהיית כבר ממקום יותר חברי ויותר שליו ואפשר להתקדם לכיוון של פתרון.��
דבר שלישי: במשך השיחה צריכים להיות כללים�� כדיי לא ליפול חזרה לויכוחים ובסוף למריבה ובסוף לטריקות דלתות בבית(במקרה הטוב).
אז יש 3 כללי ברזל שבשום אופן אסור לעבור עליהם הם כבר נאמרו מס' פעמים בפוסטים ובסירטונים שלי:
1:לא מאשימים את הצד השני (זה לא פותר כלום רק מחריף את המצב)
2:לא מזכירים לו את העבר לא הקרוב ולא הרחוק ( למה אתמול לא... זוכר שלשום שעשית... )זה מהמשפחה של לא להאשים ,הנוסטלגיה הזאת הורסת את הקשר. ��
3:מתמקדים רק בנושא אחד בלבד ולא מתפזרים: ( אם אתם באמת מחפשים פתרון ולא דיבורי סרק שנשארים בגדר חלומות באספמיה)
יש בפייסבוק שלי סרטונים ופוסטים בנושא ואם תהיה מעוניין צור קשר
שיהיה בהצלחה רבה בכל העניינים

yachasim

New member
משבר הוא מנוע לצמיחה אשמח לעזור

קבצים מצורפים

• כרטיס ביקור.JPG
    כרטיס ביקור.JPG
    KB 38 · צפיות: 0
למעלה