טיפול עמוק אצל שיננית

מצב
הנושא נעול.
טיפול עמוק אצל שיננית

טיפול עמוק אצל שיננית
אני סובלת מדלקת חינכיים חריפה,ונסיקת חניכיים, עשיתי טיפול עמוק , בכל הפה. אצל השיננית, סיימתי את הטיפול, למרות זאת אני עדיין מדממת , מדוע, האם הטיפול לא עזר....ששאלתי את השיננית אמרה לי כי יש לך דלקת חריפה, הרי מראש עשיתי זאת לטפל בדלקת החריפה.
תודה
אגב היא הציעה לי לקנות מברשת שמנקה בין השיניים - עשיתי זאת, עכשיו אמרה לי לקנות קיסמים סילקון......במה זה יכול לעזור

דלקת חניכיים - טיפול

טיפול עמוק אצל שיננית
אני סובלת מדלקת חינכיים חריפה,ונסיקת חניכיים, עשיתי טיפול עמוק , בכל הפה. אצל השיננית, סיימתי את הטיפול, למרות זאת אני עדיין מדממת , מדוע, האם הטיפול לא עזר....ששאלתי את השיננית אמרה לי כי יש לך דלקת חריפה, הרי מראש עשיתי זאת לטפל בדלקת החריפה.
תודה
אגב היא הציעה לי לקנות מברשת שמנקה בין השיניים - עשיתי זאת, עכשיו אמרה לי לקנות קיסמים סילקון......במה זה יכול לעזור
דלקת חניכיים - טיפול
האם במקביל לניקוי העמוק בוצעה הדרכה לצחצוח?
האם הניקוי העמוק בוצע בהרדמה מקומית?
הניקוי בודאי שיפר את מצבך אבל יתכן וצריך טיפול המשכי .
האם מלווה את הטיפול הזה מומחה לחניכיים? אם לא מומלץ לעשות זאת
ולבדוק מה ניתן לעשות עוד

תודה על התגובה, אז כך

דלקת חניכיים - טיפול
האם במקביל לניקוי העמוק בוצעה הדרכה לצחצוח?
האם הניקוי העמוק בוצע בהרדמה מקומית?
הניקוי בודאי שיפר את מצבך אבל יתכן וצריך טיפול המשכי .
האם מלווה את הטיפול הזה מומחה לחניכיים? אם לא מומלץ לעשות זאת
ולבדוק מה ניתן לעשות עוד
תודה על התגובה, אז כך
1. בוצעה הדרכה וביצעתי אותה....... כולל קניית מברשת שיניים חשמלית, מברשת ידנית לניקוי בין השיניים. ועכשיו נוסף קיסמי סיליקון....
2. בהרדמה מקומית
3. מומחה חינכיים ראה אותי לראשונה והפנה אותי לטיפול הנ"ל.
לדעתך, לקבוע שוב עם הרופא חניכיים?

הדבר היחיד ששינה מהטיפול - הריח הלא נעים נעלם.
תודה

המשך טיפול

תודה על התגובה, אז כך
1. בוצעה הדרכה וביצעתי אותה....... כולל קניית מברשת שיניים חשמלית, מברשת ידנית לניקוי בין השיניים. ועכשיו נוסף קיסמי סיליקון....
2. בהרדמה מקומית
3. מומחה חינכיים ראה אותי לראשונה והפנה אותי לטיפול הנ"ל.
לדעתך, לקבוע שוב עם הרופא חניכיים?

הדבר היחיד ששינה מהטיפול - הריח הלא נעים נעלם.
תודה
המשך טיפול
אוקיי אם ככה אז לאחר 6 שבועות מהטיפול האחרון את אמורה לחזור למומחה לחניכיים שימדוד את הכיסים ויעריך את השיפור ובמידה ואין שיפור בכל האתרים יתכן שיהיה צורך בטיפולים נוספים כמו החדרת תרופות מקומיות או ניתוחי חניכיים

מצב
הנושא נעול.
למעלה