טיפול תרופתי

backdoorslam

New member
טיפול תרופתי

שלום לכולם! בתקופה האחרונה אני מתחיל להיות מודע לבעייתי, ועכשיו אני יכול להגדירה כ"חרדה חברתית". הסימפטומים הפיסיולוגים אצלי מתבטאים בדופק מואץ, ולעיתים בהאצה כללית של מע' העיכול. הסימפוטמים מופיעים במצבים ספציפיים, שמהם אני מעדיף להמנע, וכוללים, לצערי, שיחה ם בנות המין הנשי.. יש לציין שבמצבים שאליהם אני מורגל כמו הרצאה בפני קהל, מבחנים וויכוח בנושאים מוכרים - לא מופיות התופעות הפיסיולוגיות. אני מאמין שצריכת תרופה שעשויה להוריד את הדופק שלי עשויה בהחלט לשחרר אותי מן התחושה הלא-נעימה, ותאפשר לי להתגבר על המכשול. האם באמת זה כך? האם אני עתיד להתחיל חיים חדשים בקרוב?

Duke Tear

New member
יש טיפול תרופתי לחרדה חברתית

וגם טיפול פסיכולוגי של שיחות וקבוצות שיחה, אני ממליץ לך מאד לחפש לך את הטיפול שמתאים לך ולהתחיל בו ,אישית טיפול תרופתי תמיד עדיף לדעתי, ויש תרופות רבות לטיפול בחרדה חברתית כגון לוסטראל שידידתי לקחה אותו בעבר, שוב, אני ממליץ לך לחפש את מה שמתאים לך , זה יכול גם להיות פסיכולוגים והכל , אבל לך על זה, אל תדחה ,זה לא מועיל לך ,לא בדקתי בן כמה אתה אבל עם אתה צעיר אז בכלל ,דברים כאלו משאירים צלקות ,תאמין לי.

thesurvivor

New member
כן יש תרופות המקטינות את הסימפטומים

כדאי להתייעץ עם פסיכיאטר . יש מכלול של תרופות שיקטינו את התופעות לא יעלימו אותם . אני בעצמי משתמש בהם . אך רק פסיכיאטר יוכל להתאים לך את התרופה המתאימה והוא היחיד שמורשה לעשות כך .

למעלה