טירופו של הדור הצעיר באמריקה: המדיה החברתית (קטאר) ונזקיה

סטילהוק1

Well-known member
טירופו של הדור הצעיר באמריקה: המדיה החברתית ונזקיה

הם לא מטורפים, הם בורים שטופי מוח בדיוק כמו בסרט "הנחשול", וקטאר עבדה עשורים שלמים מסביב לשעון להפוך אותם לכאלה מתחת לאף של הוריהם ורשויות החוק והשלטון.

The Real Big Joe

Well-known member
טירופו של הדור הצעיר באמריקה: המדיה החברתית ונזקיה

הם לא מטורפים, הם בורים שטופי מוח בדיוק כמו בסרט "הנחשול", וקטאר עבדה עשורים שלמים מסביב לשעון להפוך אותם לכאלה מתחת לאף של הוריהם ורשויות החוק והשלטון.
אי אפשר "לפתח בורות" על ידי השקעת כספים ותעמולה. אפשר לתת דיסאינפורמציה ותעמולה. בורות היא בעית, ואני טוען מזמן שהיא אויב האנושות. רוב הצעירים שמגינים נגדנו הם בורים, ולכן הם חשופים לתעמולה. אם תשאל אותם מה הם יודעי, יתברר שכמעט כלום.

סטילהוק1

Well-known member
אי אפשר "לפתח בורות" על ידי השקעת כספים ותעמולה. אפשר לתת דיסאינפורמציה ותעמולה. בורות היא בעית, ואני טוען מזמן שהיא אויב האנושות. רוב הצעירים שמגינים נגדנו הם בורים, ולכן הם חשופים לתעמולה. אם תשאל אותם מה הם יודעי, יתברר שכמעט כלום.
באמת? תודה רבה קולומבוס שגילית לי את מה שאני יודע וטוען כבר מזמן, שמדובר בווקיסטים הזויים בורים ושטופי מוח, שברור שככל שהם יותר בורים יותר קל למרצים האיסלאמיסטים והאנטישמים שלהם לשטוף להם את המוח, לפוצץ אותם בפרופגנדה ודיסאינפומציה, ולהסיתם נגד ישראל, היהודים והמערב. אין יותר קל מלעשות שטיפת מוח לאנשים בורים.

למעלה