טעות בהקלדה

מצב
הנושא נעול.

lolo8

New member
טעות בהקלדה

טעות בהקלדה
תודה על תשובותיכם אכן שנות נישואיי הן 15 (חמש עשרה) ולא חמישים ואחת. האם תשובותיכם עדיין תקפות לזמן נישואים כזה? האם בגלל שיש לי בנים מעל גיל עשר לפי חוק הרבנות הם עלולים במקרה של גירושים להסכים שבעלי יגדל אותם? תודה ויום נעים

התשובה שלי אינה תקפה

טעות בהקלדה
תודה על תשובותיכם אכן שנות נישואיי הן 15 (חמש עשרה) ולא חמישים ואחת. האם תשובותיכם עדיין תקפות לזמן נישואים כזה? האם בגלל שיש לי בנים מעל גיל עשר לפי חוק הרבנות הם עלולים במקרה של גירושים להסכים שבעלי יגדל אותם? תודה ויום נעים
התשובה שלי אינה תקפה
מאחר שלא חלה עליכם הלכת השיתוף אלא חוק יחסי ממון הקובע שחלוקת הרכוש יכולה להתבצע בפועל רק לאחר הגירושין. עליך אם כן להגיש תביעה לשמירת זכויותייך בהתאם לסעיף 11 לחוק יחסי ממון.

תשובה

טעות בהקלדה
תשובה
את שותפה בנכסים אם היתה לו כוונה לשתף אותך. הדבר נלמד מהנסיבות. יתכן שאפשר ללמוד על כוונה כזאת מכך שעזרת לו בעסק. לגבי הילדים, הם בגיל שבו מתחשבים ברצונם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה