טפי.... נבלות....

Harrington

Well-known member
מנהל
אכן, רק נבלות סרוחות יקחו רבעי משפטים ויוציאו אותם מהקשרם, כך שיוכלו להציג מצגי שווא שקריים בפני קוראיהם ולהביא להשמצה והתקפה על הדוברים. ממליץ לכל גולשות וגולשי הפורום שלא להתלהם ולקלל אוטומטית, אלא לחפש באצמעות הרב גוגל את האמירות המלאות שנאמרו על-ידי האישים הללו, את המשפט שנאמר לפני ואחרי הציטוט ואת ההקשר המלא, ורק לאחר מכן לגבש דעה בעניין.

xyxy210

Well-known member
אכן, רק נבלות סרוחות יקחו רבעי משפטים ויוציאו אותם מהקשרם, כך שיוכלו להציג מצגי שווא שקריים בפני קוראיהם ולהביא להשמצה והתקפה על הדוברים. ממליץ לכל גולשות וגולשי הפורום שלא להתלהם ולקלל אוטומטית, אלא לחפש באצמעות הרב גוגל את האמירות המלאות שנאמרו על-ידי האישים הללו, את המשפט שנאמר לפני ואחרי הציטוט ואת ההקשר המלא, ורק לאחר מכן לגבש דעה בעניין.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אמר הפאשיסט ונשאר בחיים.
כשאתה רוצה, אתה מביא קישור..
נו, בוא ותביא לנו את הקישורים בכדי שנראה אם אכן הדברים הוצאו מהקשרם של הצדיקים [טפו..] שמוזכרים בתמונה.
"אני לא עובד בשבילך, או חפש בעצמך...." לא יעבוד לך הפעם.

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אמר הפאשיסט ונשאר בחיים.
כשאתה רוצה, אתה מביא קישור..
נו, בוא ותביא לנו את הקישורים בכדי שנראה אם אכן הדברים הוצאו מהקשרם של הצדיקים [טפו..] שמוזכרים בתמונה.
"אני לא עובד בשבילך, או חפש בעצמך...." לא יעבוד לך הפעם.
נדיר ביותר שאביא קישור. זה פשוט לא סוג הדיון מבחינתי. בוודאי שלא אעשה זאת עבורך, כשידוע לי מראש שאין בבקשתך שום ענייניות משום סוג שהוא, אלא רק נסיון להשמיץ וחיפוש אחר הדרך המוצלחת ביותר, לשיטתך, לעשות כן. אז יקירי... ממש לא מעניין אותי שאתה מקלל אותי ומוסיף לי כינויי גנאי כאוות נפשך. לדידי אתה בס"ה מלמד בכך על עצמך ועל אף שחבל לי שרפי שכל מציגים את ערוותם ברבים, זאת החלטה שלך. אבל אל נא תבקש ממני לעשות עבורך את העבודה :). זה הרי לא יקרה, כפי שידעת גם כשכתבת את בקשתך.
מה "יעבוד" או "לא יעבוד" אצלך לא ממש עומד בראש מעייני, צר לי לאכזבך. תוכל לנצל את תשובתי (שכאמור הייתה ידועה לך מראש כמובן, כמו לכל גולש/ת כאן) כדי לתקוף קצת ולהשמיץ לצורך שחרור הלחצים והצרבת.

הרבה הצלחה.

xyxy210

Well-known member
נדיר ביותר שאביא קישור. זה פשוט לא סוג הדיון מבחינתי. בוודאי שלא אעשה זאת עבורך, כשידוע לי מראש שאין בבקשתך שום ענייניות משום סוג שהוא, אלא רק נסיון להשמיץ וחיפוש אחר הדרך המוצלחת ביותר, לשיטתך, לעשות כן. אז יקירי... ממש לא מעניין אותי שאתה מקלל אותי ומוסיף לי כינויי גנאי כאוות נפשך. לדידי אתה בס"ה מלמד בכך על עצמך ועל אף שחבל לי שרפי שכל מציגים את ערוותם ברבים, זאת החלטה שלך. אבל אל נא תבקש ממני לעשות עבורך את העבודה :). זה הרי לא יקרה, כפי שידעת גם כשכתבת את בקשתך.
מה "יעבוד" או "לא יעבוד" אצלך לא ממש עומד בראש מעייני, צר לי לאכזבך. תוכל לנצל את תשובתי (שכאמור הייתה ידועה לך מראש כמובן, כמו לכל גולש/ת כאן) כדי לתקוף קצת ולהשמיץ לצורך שחרור הלחצים והצרבת.

הרבה הצלחה.
א.מ.ל.ק.

lemner40

Well-known member
לבנון היתה פעם מדינה מערבית ליברלית מתקדמת עשירה וסובלנית
עד שהיגעו הדתיים והשתלטו עליה
אירן היתה מדינה מערבית ליברלית מתקדמת עשירה וסובלנית
ישראל היתה פעם מדינה מערבית ליברלית מתקדמת עשירה וסובלנית
עד שהיגעו הדתיים ומשתלטים עליה
הסוף של ישראל יהיה אותו הדבר
דתיים = חורבן

אלפיני

Well-known member
לבנון היתה פעם מדינה מערבית ליברלית מתקדמת עשירה וסובלנית
אירן היתה מדינה מערבית ליברלית מתקדמת עשירה וסובלנית
ישראל היתה פעם מדינה מערבית ליברלית מתקדמת עשירה וסובלנית
עד שהיגעו הדתיים ומשתלטים עליה
הסוף של ישראל יהיה אותו הדבר
דתיים = חורבן
הכל נכון. פרט לכך שאיראן לא הייתה מדינה מערבית ליברלית אלא דיקטטורה שניסו לדכא בה את הדת.

ריריו הריר

Active member
לא נכון
אירן היתה דיקטטורה
ועדיין מדינה ליברלית ומערבית
לא סותר
אירן היתה מלוכנית.
היא כמו מצרים שהיתה מלוכנית, זרקו את המלך והשתלט הצבא כדי לחסום את הדתיים, ומאז זה ככה במצרים "דמוקרטיה".
באירן הדתיים זרקו את השאה, והשכילו לשייך אליהם את הצבא, אז באירן יש צבא משיחי (אצלם המשיח נקרא מהדי יעני "גואל העולם") - לצערנו זה מה שרוצים המשוגעים שלנו גם כן...

למעלה