טקטיקה שלעולם לא מאכזבת!

Shir17

New member
טקטיקה שלעולם לא מאכזבת!

אחרי חצי שנה של משחק במנג´ר 01-02 סופסוף מצאתי לפני כחודשיים את הטקטיקה המושלמת למשחק שפועלת עם כל קבוצה! הטקטיקה מבוססת על שיטת 3-5-2, או 5-3-2, תלוי איך תעדיפו אותה. היא הולכת ככה: GK, SWC, DC, DC, DML, DMR, MC, MC, AMC, SC, SC בקישור המרכזי קשר אחד צריך להיות DMC ואחד או MC או AMC. משתמשים בטקטיקה הזאת על ATTACKING, PRESSURE ON, HARD TACKELS, MIXED PASSING. תשחקו בלי פליימייקר, תתנו תפקיד חופשי וחופש לצאת להתקפה ל-SWC (שיהיה ליברו אה-לה בקנבאואר) ושהשוער תמיד ימסור מסירות ארוכות. זהו בערך... אחלה טקטיקה...

אורD

New member
אם אתה יכול

צרף תמונה של הטקטיקה. ככה כולנו נבין טוב יותר.

ליטן א

New member
../images/Emo45.gif וגם ההודעה צורפה לטאגליין

כמו גם ההודעות של דלבצ´יו (על ג´ו קול) ושל מוזה (על היכולות המשתנות של השחקנים). בנוסף, נוסף מאמר חדש וראשון, אתם מוזמנים להסתכל..

Shir17

New member
Set pieces

תעשו לפי זה, תאמינו לי אתם לא תתאכזבו.

ליטן א

New member
יודע מה? ננסה...

אני רק צריך שני MC טובים, כי בטקטיקה שלי (שאני אעלה בקרוב לפורום), אין בכלל MC, וזרקתי את כולם...
אגב, שיר, הטקטיקה שלך נמצאת בעמוד הגלריות

אורD

New member
שיר

אתה יכול להסביר את הקטע של הסט-פיסס? קצת לא הבנתי מה זה הפורוורד, בק וזה..

zidane4444

New member
אורD אני יסביר לך.........

יש את הסט פיסס שלידו יש סימן של האות d זה למצבים חופשיים נגדך[אם לא ידעת סט פיסס זה מצבים חופשים] והסט פיסס עם האות a זה לטובתך בק זה אומר שהשחקן נישאר למטה ולא עולה פורוורד זה אומר שהשחקן נישאר בהתקפה זהה תקף לגבי שני המצבים גם לטובתך וגם נגדך

למה לא 3 בלמים בקו אחד ?

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 משהו כזה(וסליחה אם אני עקום). הלך לי מצוין עם סמפדוריה, ואח"כ גם עם היריבה העירונית גנואה.

ואם כבר סמפדוריה

בקבוצה הזו תבנו את השלד על זוראן יוביצ´יץ´, גאטנו ואסארי וסימונה ורגסולה. אני גם קניתי את אטילה טוקולי (אם השם נשמע מוכר- כן, הוא היה פעם מועמד להפועל, מסתבר) , שהסתבר כקניה מוצלחת :קניתי ב-500 אלף ליש"ט, מכרתי ב-4.8 מיליון אחרי שנתיים.

Nomero Uno

New member
לבלם האחורי יש יתרון

על פני שלושה בלמים בקו אחד גם בהגנה וגם בהתקפה בהגנה: הוא נמצא מאחורי הבלמים כדי לחפות במקרה שהם עושים טעות בהתקפה: אם תשים בתפיד הליברו SW/DMC הוא יכול להגיח מאחורה כדי לנהל את המשחק ולפעמים אף להופיע בתוך רחבת היריב ולכבוש כמה שערים לפי דעתי אם כבר לשחק עם שלושה בלמים אז רק עם ליברו למרות שאין הבדלים ממש גדולים בין שתי השיטות

muzza

New member
מה זה "שוער-מסירות ארוכות"?

ניתן לכוון את המסירות של השוער?

zidane4444

New member
בטח שאפשר .........

כמו שאתה יכול לומר לכל שחקן איך למסור אז כך אתה יכול להגיד גם לשוער כל זה בטקטיקה

muzza

New member
כן, אני מנסה עכשיו את השיטה ואפשר

תודה זיזו

muzza

New member
הטקטיקה שלא מאכזבת-איכזבה!

השתמשתי בטקטיקה הזו עם וויגן את´לטיק, מעבר לכך שהבחור שאמאחורי החלוצים נתן את עונת חייו, סיימתי במקום הרביעי והפסדתי בפלייאוף. הציפיות היו לעלות ליגה

ליטן א

New member
הטקטיקה שלא מאכזבת - איכזבה(2)

... החלטתי שנמאס לי מהליגה האנגלית, והתחלתי עכשיו לנסות משהו קצת חדשני... הליגה האמריקאית.. (MLS) אז אמרתי שזאת עונה חדשה, אפשר להתחיל הכל מחדש, כולל לנסות טקטיקה חדשה.. סידרתי, קניתי שחקנים לפי העמדות (בחוסר התקציב והיכולת שלי) התחלתי את העונה - עם שלושה הפסדים רצופים (הפסד 5-4 דרמטי, הפסד 3-1, ותבוסה 3-0), ואחרי התבוסה הזאת, החלטתי שנמאס לי, ועברתי לטקטיקה שלי.. 4-4-2 יהלום, עם כמה שיפורים.. כבר ניצחתי 3-0 את הקבוצה שהפסדתי לה 5-4, ועוד קבוצה אח"כ 2-0, עם שוער המשנה...

Shir17

New member
אצלי היא לא איכזבה ../images/Emo11.gif

ואני משחק איתה כמעט חודשיים...

למעלה