טריוויה-חלק 4

• פותח הנושא t-man
  • פורסם בתאריך

t-man

New member
טריוויה-חלק 4

1)איך נקרא ג´סטין קרידבל בהופעת הבכורה שלו ב-WWF? 2)מי שפט בקרב של בם בם ביגלו נגד לורנס טיילור ברסלמניה 11? 3)מי ניצח בקרב הארון הראשון ב-WWF? 4)ציינו חמישה מתאבקים שנוהלו על ידי פול ברר 5)בתור איזה תפקיד הוצג טיסט בהופעת הבכורה שלו ב-99´? 6)ציינו שלושה שמות שבהם הופיעו אל סנואו ב-WWF(לא כולל "אל סנואו" כמובן) בהצלחה

dead man inc

New member
2 תשובות ......

אני חושב וכמעט בטוח שבקרב הארון הראשון ניצח : אנדרטייקר והמתאבקים שנוהלו על ידי פול בריר : אנדרטייקר קיין מנקינד ויידר את החמישי אני לא זוכר

t-man

New member
עוד תוספת לשאלה אחת

1)מי ניצח בקרב הארון הראשון ב-WWF ואת מי הוא ניצח?

dead man inc

New member
אני חושב ש......

אני חושב שאנדרטייקר ניצח את קאמלה או היו שמועות שהיה קרב בין אנדרטייקר לאולטמט וורייר קרב ארון המתים ואנדרטייקר ניצח אותו אז זה או קאמלה או אולטמט וורייר

t-man

New member
לא נכון אחי ../images/Emo6.gif

זה קאמלה בתוך הארון בקרב מסידרת ההישרדות 92´

מי שראה את הקרב הזה אז ראה...

את אנדרטייקר שדופק בפטיש על המסמר והמסמר נופל אנדרטייקר שם את המסמרים ממש בקצה הארון עד שהמסמר שהוא דפק בו היה נופל וגם בקרב הזה היה צריך קודם לנצח בספירה לשלוש ואז להשים את המתאבק בארון

אילן די

New member
רגע, מה עם האנדרטייקר נגד אולטימייט

וואריור ב-90 ? זה היה בראשית דרכו של האנדרטייקר ב- WWF. האנדרטייקר ניצח אותו בקרב ארון מתים.

dead man inc

New member
כן אילן גם אני חשבתי על זה ...

אנדרטייקר באמת ניצח את אולטימט ווריר בקרב ארון המתים

Sid

New member
תשובות

1-PJ WALKER 2-פט פטרסון 3-אנדרטייקר את קאמאלה 4-ויידר מנקיינד אנדרטייקר קיין ו-LOD אני לא בטוח בזה 5-שומר הראש של וינס מקמן 6-אבאטר,ליף קסידי, שינובי

אני על הפנים

מסתבר שאני טוב בלשאול שאלות, לא בלענות תשובות. קודם כל, בקשר לליף קאסידי, שכחתי מקיומו בכלל. תוספת לשאלה 4 - ויידר, מנקיינד, אנדרטייקר, קיין וה"אקסקיושנר".

t-man

New member
סיד עוד פעם שיחקת אותה ../images/Emo45.gif

אבל פול בבר לא ניהל את ליגיון האבדון אלא את "המוציא להורג"(טרי גורדי ז"ל)ב-97´

dead man inc

New member
אני דווקא,,,,,

אני דווקא מסכים עם SID אני חושב שטאסט היה שומר ראש של וינס ולא של רוק כי באותו הזמן כשאוסטין תקף את וינס טאסט עזר לוינס

t-man

New member
הוא היה אם הקורפרוישין

אבל הוא הופיע בתור השומר הראש של הרוק(אפילו היתה השוואה בינו לדיזל)

Sid

New member
לגבי טרי גורדי

אני ממש לא זוכר שטרי גורדי התאבק בכזה גימיק בשנת 97 אתה בטוח שזה היה בWWF?

t-man

New member
כן במאה אחוז

טרי בתור "המוציא להורג" נכנס ברו

Sid

New member
אני מתחיל להיזכר..

הוא היה עם טייטס שחור והיה לו מסכה שחורה רגילה כזאת טי-מן בזכותך נזכרתי בכל מיני מתאבקים שאכן ראיתי אותם אבל בגלל שהיו להם הופעות קצרות ביתור בWWF אז שכחתי אותם כמו האחים בלו והשחקן הוקי הזה חח.. כמה פעמים האקסקיושנר הופיע ב-WWF?

אילן די

New member
אם כבר הזכרנו את טרי גורדי

אז הפרי בירדס, השלישיה שבה התאבק גורדי יחד עם מייקל הייז (כן, הפרשן) ובאדי רוז נורא מזכירה לי את ה- nWo בגלגולה הנוכחי....

למעלה