טרק בגרנד קניון

אושר365

New member
טרק בגרנד קניון

שלום, אני רוצה לעשות טרק של יומיים אולי שלושה באחד הפארקים באזור הגרנד קניון עם עדיפות לטרק שמגיע למפלי הואסו. אני דיי חוששת לעשות את זה בזוג לבד ורוצה בטיול מאורגן הבעיה היא שבדקתי ומצאתי רק טיולים מאורגנים שעולים 900 דולר לאדם בשביל טרק של שלושה ימים בטבע ולינה באוהל!!! האם מישהו מכיר משהו זול יותר? האם אני חוששת לחינם? תודה רבה!!!

אייל בר3

New member
טרק בגראנד קניון

הי אושר וברוכה הבאה לפורום
אני מצרף לך קישור לאתר של השבט המנהל את השמורה:
http://www.havasuwaterfalls.com/hiking.html
שימי לב לכמה דברים:
1. את לא יכולה פשוט להגיע למפלים, את חייבת להירשם מראש, אחרת ייגבו ממך כפול.
2. הטרק עצמו לא כ"כ פשוט( הם מפרטים לך ממש את המסלול ). אני לא יודע מה הניסיון שלך בטרקים אך לדעתי לא מומלץ למתחילים לעשות זאת ללא מדריך.
לגבי העלויות שמצאת, אני מניח שהם די הגיוניות. קחי בחשבון שלא כל אחד יכול להדריך לשם טיולים, אתה חייב לקבל אישור מהשבט שאחראי על השמורה.
בכל מקרה את יכולה לראות באתר הצעות נוספות.
אשמח לענות על כל שאלה נוספת

אושר365

New member
היי אייל,

תודה על התשובה. אני עושה לבעלי טיול הפתעה של שלושה שבועות ולצערי 1,700 דולר על שלושה ימים בטבע זו עלות גבוהה מידי..הטיול שלנו יתחיל באמצע מאי, האם יש טרק אחר שאתה מכיר, אפילו רק יומיים והעלות אליו נמוכה יותר?
זה המסלול המשוער שלנו:
יום 1: נחיתה בסן פרנסיסקו בבוקר ומנוחה
יום 2: נסיעה כביש 1 עצירה ללילה במונטריי וביקור באקווריום, 17 מייל ושמורה
יום 3: לילה נוסף מונטריי והמשך נסיעה כביש 1
יום 4: עצירה בקמבריה והמשך נסיעה לכיוון וגאס, שינה בבקרספילד
יום 5: וגאס
יום 6: וגאס
יום 7: וגאס
יום 8: גרנד קניון
Horseshoe band
יום 9: גרנד קניון וטיסה בערב למיאמי
יום 10: מיאמי - בטן גב
יום 11: מיאמי - בטן גב
יום 12: מיאמי - בטן גב
יום 13: מיאמי - בטן גב
יום 14: נסיעה על הכביש לקי ווסט ולילה שם
יום 15: חוזרים למיאמי לטיסה לניו יורק
יום 16: ניו יורק -
יום 17: ניו יורק -
יום 18: ניו יורק -
יום 19: ניו יורק
יום 20: ניו יורק
יום 21: ניו יורק
יום 22 - טיסה הביתה

תודה רבה!

אמנם לא שאלת, אבל מקווה שזה

בסדר רק להוסיף דיעה על הטיול שלך באופן כללי?
אני רואה שאתם במיאמי 4 ימים. אני הייתי נוסעת ליומיים ליוניברסל סטודיוז. לא מכירה אתכם כמובן ואת מה שאתם אוהבים...

נראה לי שעניתי לך כבר על זה

פחות או יותר את מה שאייל ענה, אולי למעט הלינק.
טיולים חילופיים? יש כמה מסלולים מעניינים שמצריכים פחות הכירות עם השטח בפארק ציון וסביב מאגר הובר. בכל מקרה כדאי לטייל בקבוצות של שלושה לפחות ולהירשם עם הריינג׳רים לפני היציאה למסלול.

אושר365

New member
אולי ענית אבל אני

עדיין לא יודעת איזה טיול אני יכולה לעשות בזוג לבד בתקציב סביר אז כנראה שאמשיך לשאול עד שאמצא תשובה או עד שאטוס

כתבת שלא מומלץ לטייל בקבוצה של פחות משלושה, אז אם אנחנו זוג שאוהב טבע ורוצה לעשות טיול של יומיים בטבע, מה היית ממליץ לנו? הייתי מצטרפת לטרק מאורגן אבל יקר מידי בשבילנו כמו שכתבתי. אגב, הטרק לא חייב להיות באזור הגראנד קניון הוא יכול להיות גם באזור ניו יורק או מיאמי. או שבכלל היית ממליץ לי לרדת מזה ופשוט ללכת לנקודות תצפית בגראנד קניון ובסביבה? תודה רבה :)

טיול בשלושה או יותר...

כשאת מטיילת בתא שטח נידח שאינו מוכר לך ההמלצה היא לטייל בשלושה או יותר כדי שאם יהיה צורך להתפצל להזעיק עזרה אז ישארו מאחור לפחות שניים ולא רק הפצוע חסר הישע לבדו. זה לא משנה אם זה במדבריות נוואדה או הביצות של פלורידה. למען האמת, אולי דווקא יותר חשוב בפלורידה כי מקום באמת נידח שם בטח גם יהיה שורץ בתנינים. אגב, נדצה לי שבפארקים בפלורידה אסורה לינת לילה בכל מקרה.
אם את מתעקשת על טרק של יומיים לכי על מקום מאוד מטוייל ופופולארי כך שהיותכם זוג תמותן על ידי נוכחות מטיילים אחרים באזור.
איפה ומה לעשות תלוי רק בך ובהעדפות שלך.
איזור סכר הובר מאוד מטוייל בטיולי יום. אפשר לחבר שניים או שלושה מסלולים ולייצר משהו משמעותי יותר. אבל צריך לברר אם נדרש רישוי ללינת לילה.

אושר365

New member
תודה אבל ויתרתי על טרק רגלי

נעשה יום אחד של רפטינג וקיאק ויום אחד של טיול רכב עם עצירה בנקודות תצפית.

אושר365

New member
לא ברורה לי הציניות שלך

אבל אם לא בא לך לעזור אז אל תענה פשוט. זה מסלול לטיול רכב איך הסקת שאני רוצה לעשות את זה ברגל???

כי דיברת על מסלולי לינת לילה לפני כן.

לא הייתי ציני אלא ענייני כי עניתי דרך האפליקציה הסלולרית.
אם ברכב אזי כן, בהחלט, מסלול נפלא ומרתק ואפשר בהחלט אפילו לשלב אותו בלינת שטח או במוטל בחניון השירות בכניסה לפארק.
לגבי הח'ירבה לקראת סוף דרך הנוף... לא אטרקציה. אפשר לשרוף שם חצי שעה אבל אלא אם את מגיעה עם מדריך מקומי בעל ידע היסטורי נרחב או רקע משפחתי מהנוואחו זה די חסר טעם.

אושר365

New member
מעולה, תודה, ירדתי מטיול רגלי

אני רוצה להקדיש יומיים לגראנד קניון כשיום אחד המסלול ברכב ויום אחד ראפטינג. האם יש לך מושג אם זה אפשרי מבחינת המרחקים? אנחנו נגיע מוגאס ואני מבינה שזה 4.5 שעות נסיעה מוגאס ועד לנקודת איסוף של הרפטינג שמתחיל מוקדם בבוקר אז נצא יום קודם מוקדם בבוקר ונישן באזור של נקודת האיסוף. האם אפשרי ליסוע מוגאס דרך המסלול רכב שציינתי לנקודת האיסוף של הרפטינג (page) ולישון שם באזור?

למעלה