יאא מזל"ט על פתיחת הפורום:)

Black Fiary

New member
יאא מזל"ט על פתיחת הפורום:)

אפשר לשים פה תמונות וירטשו לי אותם?? בכל אופן על כן אז הנה כמה משלי- תעשו לי אותה אומנותית- למשל משו בצבע איזשהו וכל השאר בשחור לבן, נראלי הבנתם למה הכוונה שלי:),וריטוש כללי עם אפשר:p

Black Fiary

New member
עם*

בתמונה הזאת כמו שאתם רואים היד יצאה חדה אבל הפנים, לא:/ אפשר אולי איכשהו לעשות את הפנים גם חדים? ועם יש לכם רעיונות סיוסיפו-בכייף:} אני מקווה שזה בסדר שאני שמה ככה תמונות וזה..

take out

New member
B&W&S

אז ככה, רשימת תירוצים: 1) אני חלוד, לא עשיתי את זה כבר הרבה זמן. 2) לא ידעתי בדיוק מה את רוצה. 3) עצלן נחשב תירוץ נכון? סבבה, אז אין לי ממש כוח.. 4) התמונה לא גדולה מספיק?... העבדוה ה 30 שאני עושה בשביל הקומ... הפורום (הרבה יותר כיף להגיד את זה ממה שחושבים) מקווה שתאהבי, את יפה בטירוף =]

take out

New member
ובצבע, למרות שני אפעם לא ממש אוהב את זה...

מקווה שאת מרוצה... אני לא כל כך... אם יש לך איזה משהו ספציפי: [email protected] (בכלל כל מי שרוצה. אפשר למצוא את המסן\מייל שלי בקומונה בכל מני הודעות, אבל התחדשנו אז גם פה) (בכלל, אם כל המרטשים יוכלו לשים את האי מייילים שלהם בצורה מסודרת איכשהו, זה נראה לי משהו שוכל לעזור)

Black Fiary

New member
זה יצא ממש טבעי:)

תודה תודה תודה:) לדעתך אפשר לסדר את התמנוה השנייה שהראש יהיה חד או שזה אבוד?:O

Black Fiary

New member
אה באסה:/ דווקא תמונה יפה><

תודה על הריטוש הוא יצא ממש יפה:) וואו...לא ציפיתי להענות כזאת בגלל שהפורום רק נפתח, עכשיו מרוב ריטושים מדהימים של כולם ממש מממש קשה לבחור מבין כולם:]

take out

New member
אה.... אופס, חידדתי אותו בראשונה.

לא נראה לי שאפשר להציל את התמונה השנייה. חבל. היא באמת מיוחדת....

crazyilana

New member
מדהים!!! בכלל תמונה יפה וטפו טפו ילדה יפה!

אהבתי נורא את הצבעים....ממש יפה!

ואוו

אולי רק היום תהיה אדיב ותספר לי את סוד העיצוב הזה?

take out

New member
זה לא קטע של נדיבות, זה קטע של עצלנות =]

תשלחי לי מייל ואני אשלח לך את זה כ Action.

למעלה