יאיר, תוכנית טיול סופית נשמח מאוד לשמוע את דעתך

aviatawil

New member
יאיר, תוכנית טיול סופית נשמח מאוד לשמוע את דעתך

שלום,
זו תוכנית הטיול הסופית וקצת יותר מפורטת.
אשמח מאוד לשמוע אם יש דברים שהיית מוריד או מוסיף למסלול כמו כן, יש הרבה אתרים בתשלום. אשמח לשמוע לאיזה מקומות שווה שלם ולהכנס ולאיזה מקומות מספיק ביקור בלי כניסה בתשלום.
אזכיר כמה פרטים טכניים : זוג (ותינוקת בת כמה חודשים, במנשא ועגלה), נוחתים בורונה ב 23/6 ב 9:30 ממריאים ב 30/6 ב 1:00 לפנות בוקר
נהיה ב 5 ימים הראשונים במלון בסרמיונה ובלילה האחרון מלון בקנזיי כדי לטייל יומיים בדולומיטים (אם נרצה ניתן לשנות ובכל הלילות לשון בסרמיונה).

יום חמישי (ורונה ובורגטו) - הארנה של ורונה (בתשלום), המרפסת של יוליה, בית הכנסת של ורונה, פיאצה דל ארבה (עליה לתצפית?), Castelvecchio, בזיליקת סאן זאנו (בתשלום), בורגטו מנטובה (אם יהיה זמן)

יום שישי : מלצסנה, מונטה בלאדו, מפלי ורונה, אגם טנו (במידה ויהיה זמן)

שבת: אנו דתיים אז בשבת נטייל רגלית בסרמיונה

ראשון (ונציה) : הגטו היהודי, גשר הריאלוטו, פיאצה סן מרקו, בזיליקת סאן מארקו (בתשלום), מגדל השעון (בתשלום) , מגדל הפעמונים (בתשלום), ארמון הדוגה (בתשלום), בוראנו.

שני (אגם מאגורה) : סטרזה, עליה למונטראונה. איזולה בלה, איזולה דיי פסקאטורי(שווה ביקור?) אורטה סן גוליו, איזולה סן גוליו(במידה ויהיה זמן)

שלישי – רביעי (דולומיטים): אנו נישן בקנזיי וזה המסלול ליומיים. נראה לי עמוס מאוד, אם גם לדעתך זה עמוס מה היית מוריד?
זה המסלול: טרנטו, אגם טובל, בולצאנו, קסטלרוטו-עליה לאלפא די סיוזי, עמק val gardena, ,אורטיזיי- עליה להר סדשה, סנטה קריסטינה, סלבה ואל גארדנה, val di fassa דרך מעבר סלה, קנזיי, פאס פורדוי- העפלה לסס פורדוי מקנזי, קורטינה דיאמפצו, אגם ברייס , ערוץ גינפלקלאם, מפלי סטנגה

תודה רבה!

הערות לתוכנית צפון איטליה

יום חמישי (ורונה ובורגטו) - הארנה של ורונה (בתשלום), המרפסת של יוליה, בית הכנסת של ורונה, פיאצה דל ארבה (עליה לתצפית?), Castelvecchio, בזיליקת סאן זאנו (בתשלום), בורגטו מנטובה (אם יהיה זמן)
לטעמי סאן זנו אפשר לוותר. תהיו עייפים. אל תוותרו על פיאצה די סיניורי

יום שישי : מלצסנה, מונטה בלאדו, מפלי ורונה, אגם טנו (במידה ויהיה זמן)
מצויין. עם מזג האוויר טוב שווה לעלות למונטה באלדו שבעיירה מלצ'סינה . אבל כדי לא לעמוד בתור שווה לבוא על הבוקר מוקדם

שבת: אנו דתיים אז בשבת נטייל רגלית בסרמיונה
יש מסעדה כשרה בסירמיונה. מודעים ?

ראשון (ונציה) : הגטו היהודי, גשר הריאלוטו, פיאצה סן מרקו, בזיליקת סאן מארקו (בתשלום), מגדל השעון (בתשלום) , מגדל הפעמונים (בתשלום), ארמון הדוגה (בתשלום), בוראנו. מצויין

שני (אגם מאגורה) : סטרזה, עליה למונטראונה. איזולה בלה, איזולה דיי פסקאטורי(שווה ביקור?) אורטה סן גוליו, איזולה סן גוליו(במידה ויהיה זמן)
איזולה פסקאטורי שווה אם באים לאכול

שלישי – רביעי (דולומיטים): אנו נישן בקנזיי וזה המסלול ליומיים. נראה לי עמוס מאוד, אם גם לדעתך זה עמוס מה היית מוריד?
יום 1: טרנטו, אגם טובל, הגעה לקנציי ללינה דרך העיירה PREDAZZO
יום 2: קניון סוטוגודה, מעבר פורדוי, מעבר סלה, עמק גארדנה והעיירה אוטיזי. משם דרומה לשדה.

זה המסלול: טרנטו, אגם טובל, בולצאנו, קסטלרוטו-עליה לאלפא די סיוזי, עמק val gardena, ,אורטיזיי- עליה להר סדשה, סנטה קריסטינה, סלבה ואל גארדנה, val di fassa דרך מעבר סלה, קנזיי, פאס פורדוי- העפלה לסס פורדוי מקנזי, קורטינה דיאמפצו, אגם ברייס , ערוץ גינפלקלאם, מפלי סטנגה

aviatawil

New member
תודה, 2 שאלות על מה שכתבת

1. מה שכתבתי שבתשלום בעיקא בורונה וונציה, אתה ממליץ לשלם ולהכנס?
2. את היומיים של הדולומיטים קצרת הרבה מהמקומות שהצעתי. זה בגלל עומס או כי הם פחות מעניינים?

aviatawil

New member
יאיר, שאלה על השכרת רכב

רציתי לשאול לגבי השכרת רכב . האם החברות האטלקיות הקטנות (כמו Locauto, Sicily By Car, Ecovia) מספיק אמינות וניתן לשכור מהן בראש שקט או שעדיף לשכור מהחברות הגדולות כמו הרץ או אויס?
פערי המחירים מאוד גדולים בין החברות הגדולות לקטנות השאלה אם יש סיבה לחשוש מהן.
תודה רבה!

השכרת רכב מחברות קטנות

האמת שלא שכרתי מהקטנות מעולם אז קשה לי לתת חוות דעת אמיתית.
שאני בחול, אני מעדיף לא להתעסק עם מי שאינו גדול שולא מסוגל לתת לי פתרונות במקרים בהם נדרשת התערבות רצינית לפתרון בעיה.

מסקנות מהטיול

היי אנו עושים טיול דומה באוגוסט.
אשמח אם תשתפו בתובנות מהטיול

תודה רבה

מסקנות מהטיול

היי אנו עושים טיול דומה באוגוסט.
אשמח אם תשתפו בתובנות מהטיול

תודה רבה

למעלה