יאללה עוד סופ"ש

Oyster Girl

New member
יאללה עוד סופ"ש ../images/Emo42.gif ../images/Emo54.gif

שיר השבוע של חמי- שיר השבוע לא של חמי- משהו שעשה את השבוע- משהו שהרס את השבוע- בילוי השבוע- סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- מה קניתם השבוע?- משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- תמונה שבא לשים- [נעם שים תמונה יא זבל, כל תמונה] שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-

../images/Emo6.gif הרגת אותי

שיר השבוע של חמי-כאוס שיר השבוע לא של חמי-כמה יוסי D: משהו שעשה את השבוע-חופש! משהו שהרס את השבוע-בית ספר+נשים בילוי השבוע-אני מניח שמחר ההופעה של ירמי קפלן סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם-ספר שירה של יהונתן גפן שאבא שלי קנה. מה קניתם השבוע?-מים. המון מים. משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא-חופש D: תמונה שבא לשים- [נעם שים תמונה יא זבל, כל תמונה]
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות-מיכל, במטוטא ממך, תתחברי פעם בשנתיים למסן-זה לא יהרוג אותך תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-לקדוש ברוך הוא אל אליון מלך חי וקיים, שנתן לי חופש D:

אורי נה

New member
מיאו~

שיר השבוע של חמי- מילים נוזלות. כל פעם שיר אחר מגאולה עוזר לי להעביר שיעורי רישום שיר השבוע לא של חמי- אמממ.. סוף לא טוב. משהו שעשה את השבוע- אני פריקית משהו שהרס את השבוע- אני פריקית בילוי השבוע- ראשון בלילה, גירשו אותנו מגינה לגינה בדרכים יצירתיות סרט\\תוכנית\\סדרה\\ספר\\עיתון השבוע שלכם- ספר מחזור ><" טוב, אל תגלה של הרלן קובן מה קניתם השבוע?- כלום משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- הופעה של קספר בשישי תמונה שבא לשים- שלט חתיך
שאלות\\טענות\\בקשות\\הערות\\הארות- די לעקוב אחרי, אנשים, זה מטריד (ומי שחקר בערך 2 אנשים גילה שאני פריקית וזהו.) תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- פרחים רעילים לכל מי שאומר שאני פריקית (שזה רוב הבצפר שלי..)

Oyster Girl

New member
את אמרת שאת פריקית ../images/Emo6.gif ../images/Emo54.gif

חוצמזה, מה רע בלהיות פריקית?

אורי נה

New member
אין בעיה,

ואני אכן פריקית, אבל למה כל הבצפר צריך לומר את זה? (ולא במובן החיובי במיוחד, ברוב המקרים. (אוקיי, לא רק כל הבצפר))

עצם זה שאת מצהירה לכל העולם שאת פריקית

קצת פוגם מהפריקיות שלך. מעבר לזה, אם ככה את מציגה את עצמך, אל תתפלאי שככה אנשים חושבים עלייך
מעבר לזה, לא כולם אמרו את זה בנימה רעה. היו שניים שלא

אורי נה

New member
אף פעם לא ממש אמרתי שאני פריקית

עד עכשיו. כולם קראו לנו ככה הרבה לפני שהתחלנו להכיר בעובודת שאנחנו פריקיות. ואגב, נעם, במספרים- כמה אנשים חקרת..?!

לא חקרתי אף אחד. תשאלתי.

את יכולה להאשים אותי? מה את היית עושה במצבי? ו... לא הרבה. באמת שלא.

../images/Emo6.gif

דבריי הוצאו מהקשרם! לא, באמת. לא הרגתי אף אחד, לא תקפתי אף אחד. סך הכל שאלתי כמה חברים שלי, זה הכל.

אורי נה

New member
שולחת בשם יפעת (זו שהצטרפה שבוע שעבר)

האינטרנט שלה לא זז שיר השבוע של חמי- אל תפגע בילד שיר השבוע לא של חמי- babyblue משהו שעשה את השבוע- אמ.. שום דבר.. משהו שהרס את השבוע- יום שני. בילוי השבוע- סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- אשתו של הנוסע בזמן מה קניתם השבוע?-טישו משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- חופש, קספר בשישי תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות-דנה, שום דבר לא יותר גרוע מהאובססיה שלך לה-הוא. תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- הנרי ;_; ואני מוסיפה: יש דברים גרועים יותר מהאובססיה הזו, ולא רק ההתרסקות של התאומים, יפעת!!

Oyster Girl

New member
יענו סופשבוע בבית ... ../images/Emo54.gif

שיר השבוע של חמי- כוכב חדש שיר השבוע לא של חמי- calico skies של פול מקרטני משהו שעשה את השבוע- כלום משהו שהרס את השבוע- כלום בילוי השבוע- אין סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- ספר התחצים שלי
מה קניתם השבוע?- כלום משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- אחרי שבוע הבא כנראה שבוע חופש, הלוואי אמן
תמונה שבא לשים- חמוד שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- שמישהו יעשה לי כבר סדר בחיים
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לכל מי שכאן

vagz

New member
יאללה עוד סופ"ש../images/Emo42.gif../images/Emo54.gif

שיר השבוע של חמי- אימפריות נופלות, סאלי שיר השבוע לא של חמי- כל מיני בעיקר עידן רייכל-מי נהר משהו שעשה את השבוע- שום דבר מיוחד משהו שהרס את השבוע- שום דבר מיוחד בילוי השבוע- לילות עם חברים, סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- סיימתי לראות 18 עונות של הישרדות אמריקאי, עכשיו אין לי איך להעביר את הזמן מה קניתם השבוע?- אוכל בעיקר משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- לא יודע תמונה שבא לשים- [נעם שים תמונה יא זבל, כל תמונה] שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- כל מי שיעניק לי רעיונות טובים לתעסוקה בשעות הפנאי

יש לך הוט?

כי אם כן, אז יום חמישי שעבר העלו את העונה הרביעית של מכושפות לVOD
אחלה תעסוקה לשעות הפנאי

אמ... אז תתחיל לרוץ ../images/Emo3.gif

ולהתכונן לצבא ההגנה. סתם. אתה לא מנגן, נכון? קח כלי ותלמד לנגן. או שתתנדב איפשהו באיזה משהו, גם אופציה

A t z a

New member
יש לי בעיה.../images/Emo80.gif

כבר ביומיים הראשונים אחרי שעלתה העונה חיסלתי 5 פרקים. כרגע אני בפרק 18 ואני ממש ממש מתאפקת לא להמשיך, כי אני מפחדת שיבוא יום ואני אשאר בלי ואז אני אמות.

זו בעיה?

אני סיימתי את כל העונה בשלושה ימים הראשונים שהיא עלתה לאוויר. היא עלתה יום חמישי, ועד יום ראשון כבר סיימתי את כולה. זו בעיה! בכל מקרה, תמשיכי, יש שם כמה פרקים מגניבים בסוף

למעלה