יא

יא ../images/Emo9.gif

נחמד לראות שפורום כזה נפתח סוף סוף . מקום שנוכל להרגיש בו בבית , אולי לבנות לנו אמריקה קטנה משלנו . אז קבלו אותי , שמי לורן , בן 20 (אוטוטו) , עליתי ארצה בגיל 6 מבוסטון. 16 שנים בארץ , אך עדיין מסרב לקבל על עצמי את המנטליות הישראלית . משתדל לבקר כל שנה בניו אינגלנד . כרגע רוב המשפחה מתגוררת בקייפ קוד , פשוט תענוג לבקר שם כל פעם מחדש . התחלתי כרגע את הלימודים האקדמאיים (לימודי קולנוע) ... Big Red Sox fan , לפי הבנתי מנהל הפורום כאן הוא יאנקי
המון תאקלים צפויים לנו . וזהו בכלליות .

*14 שנה ../images/Emo122.gif

אגב - יש כאן חבר'ה מאזור באר שבע ? המאנדיי נייט פוטבול הקרוב הולך להיות תאווה לעיניים , חשבתי אולי אפשר להתרכז באיזה פאב ולצפות בו . Colts-Patriots , Yea baby !

yo1984

New member
חחחחח

Dont worry im not that big of a fan for any team. I love playing Rollerblade street hockey and baseball thats it! though if u go to raanana u have alot of mets fan's there and they are serious people. :) Welcome to the forum!!​

../images/Emo6.gif

Joe Torre, he's a weirdo Gave me a picture of himself in a Speedo Hey A-Rod, you gotta feel the sting You could have come to Boston to wear a World Series ring We all know you're chokin' on your lunch, Try a knuckle sandwich and the Varitek punch
Ah , i miss the baseball season :-\

../images/Emo9.gif

גם אתה דורך לי על הפצעים ? כן , אני יודע , לורן זה שם של בחורה . אבל אני בחור , Deal with it

imjeane

New member
נראה לי שהוא התבעס

שאתה לא בחורה (לפי התמונה של הפצצונת בעולם שלו)

למעלה