יבוא בגדים

natali11114

New member
יבוא בגדים

יש לך מושג ביבוא בגדים מחו"ל. רוצה ליבא שמלת ערב...........

היי natali11114

אשמח לנסות ולעזור. כרגע אני גרה בחו"ל, אבל כשגרתי בארץ הזמנתי כמה פעמים פריטי אופנה לשימוש עצמי. מה בדיוק השאלה?

natali11114

New member
ערב טוב לך

איפה את גרה עכשיו?סליחה על השאלה. מצאתי אתר שמוכר שמלות ערב מסין נדמה לי שמלות מהממות ואני לא יודעת אם אפשר ליבא אותם אני לא מבינה כ"כ אני מצרפת לך את הלינק תשוטטי לך שם תראי על מה אני מדברת מקווה שהיה לך תשובות. http://www.ecvv.com/product/P1T1ICY0G0Z0K/evening-dress.html

ערב מצויין

אני מתגוררת כרגע באירופה הרחוקה
כשאת אומרת ייבוא, את מתכוון לייבא ולמכור, או להביא לארץ שמלה אחת לשימוש עצמי?

natali11114

New member
בוקר טוב

אני רוצה ליבא לשימוש עצמי. אני בכלל לא מבינה איך הולך כל התהליך אם יש לך מושג...........

היי נטלי

עדיין לא הבנתי באם את מעוניינת לייבא לשימוש מסחרי או פרטי?

שם תפוס2

New member
ייבוא בגדים

היי מנסיון אישי, לפחות מארצות הברית לפה... ביקשתי תמיד שישלחו באריזת מתנה ושאת המסמכים ישלחו לי קודם במייל. כשזה הגיע לפדקס בארץ לא הייתה שום בעיה, שפוט קיבלתי בלי לשלם מעבר לזה. או לחילופין, תבדקי עם פדקס...? אבל ככה יצא לי הכי זול ומהר.

natali11114

New member
הי

תודה על העזרה. אבל אין לי מושג מאיפה מתחילים בכלל גם אני מבינה אנגלית אבל לא ברמה ממש טובה. זה האתר שמצאתי כדי לרכוש שמלת ערב את יכולה אולי לבדוק לי ולראות באמת אם זה אפשרי בכלל לקנות אותה ולהביא לארץ? http://www.ecvv.com/product/vp1412469b/China-prom-dress-JF-V-052.html זו השמלה שאני רוצה לקנות.אין לי מושג גם כמה היא עולה? אם תוכלי לעזור לי ממש תודה . שהיה לך יום טוב בנתיים..........

שמלת ערב

בעקרון ברוב האתרים שהינם בעצם חנויות וירטואליות, ניתן בעצם להשתמש בכרטיס אשראי. למחיר מתווסף עלות המשלוח, מחיר משתנה בהתאם למרחק וסוגו. כאשר הפריט מגיע לארץ מתווסף עלות המס. ניסיתי לבדוק מהו מחירה של השמלה שבחרת, אבל משום מה המחיר אינו מופיע. בנוסף השיטת תשלום שם היא שונה, העברה בנקאית. חחח מעניין אותי איך הגעת דווקא לאתר הזה? חשבת אולי לנסות לתפור משהו דומה?

natali11114

New member
איך הגעתי לאתר

כעקרון חברה טובה שלי מתחתנת ב- 18.8 וחפשתי באתר יד 2 אולי שימלה יפה במחיר שווה שאני יוכל לרכוש.אני כמעט כל יום נכנסת לאתר וראיתי שם שמלה ממש יפה שמשהי רשמה שהיא יבאה אותה מחו"ל ואז שמתי לב שהיא כל יום מפרסמת שימלה אחרת בערך 4-5 שמלות. ואז שמתי לב שהיא ניסתה למחוק על השמלות היו הכתובות של האתר מימנו היא כנראה רכשה אותם בקיצור ככה הגעתי לאתר הזה שכנראה היא קנתה את השמלות היא מוכרת אותם ב-800-1200 ש"ח אז סתם מעניין לדעת בכמה היא רוכשת אותם. ואז איך שהוא הגעתי לאתר הזה והתחלתי להתעניין בשמלות ומצאתי את השמלה הזאת כמובן שאני לא ילבש שמלה כזאת לחתונה אבל נורא אהבתי וחשבתי לעצמי שאם שה כזה זול למה לא לקנות אותה . כן גם אני לא הצלחתי לראות כמה היא עולה ............ לא חשוב אם יהיה לי אירוע חשוב שב"ה אחותי תתחתן אז אולי אני יתפור אותה מה דעתך על השמלה יפה ?

../images/Emo65.gifמזל טוב

מזל טוב לחברה שלך! כמה את מעוניינת להשקיע בשמלה? באמת מעניין לדעת בכמה היא רוכשת אותם, כי המחיר דיי יקר אם נתחשב בעובדה שהם מיוצרים בסין. מצאת משהו אחר במקום? אהבתי את השמלה בגדול, את התוספת הבורודו ולא הכחול, אבל האמת היא לא בטוחה שהיה לי אומץ ללבוש אותה לחתונה...היא מאוד מושכת את העין. אפשר אולי להעלות אותה לפריט היומי?

רות מלר

New member
בארה"ב שמלות ב-40-80 דולאר

בת של חברה שלי נסעה לאבא שלה בניו יורק והביאה לעמה שימלה מהמהמת ב- 80 דולאר, בארץ שימלה דומה נמכרת ב- 2,500 ש"ח אין גבול לציניות

למעלה