יג' פעמים פרק יג' בתהילים במשך יג' יום

קליט

New member
בדרך כלל סגולות לא עובדות

סגולה מתחילה כשבאה אישה בוכיה או איש מסכן לצדיק, וכדי להרגיע אותה ולעודד אותו - הוא ממציא עבורה סגולה .

זה כבר לא בעיה

גם את זה אפשר לבדוק
יש את המקור בסריקה של הדף האחורי שבייבידוסית השיגה
אם מישהו יכול לבדוק את העניין למרות שכבר יש מקורות
נשמח לשמוע

יש את ענין האמונה התמימה

זה כמו שמישהו קורא סריה אחת של נשמת כל חי 40 יום ונושע
ויש מישהו שיכול לעשות 3 נגלות ועדיין לא נושע
כך גם בכל דבר של 40 יום וכו'
לפעמים האמונה התמימה בלי שום חישובים היא זו שמביאה את הישועה
אז כדאי.

לביא4

New member
צודקת בהחלט

אמונה אמיתית וחשיבה חיובית משנה ממש דברים,
וזה כתוב בספר הזוהר: "כמו שאדם מראה עצמו מלמטה כך מראים לו מלמעלה"
והמגיד ממזריטש הוסיף ממסכת אבות: "דע מה למעלה ממך" - כל מה שקורה למעלה, הוא ממך,

אני מכיר את החוברות האלו של מתוק מדבש, אלו קטעים מספר הזוהר שמתפרסמים כנושאים שונים,

העיקר שבאמת יהיו בשורות טובות ויתגשמו משאלות לטובה ולברכה.

קליט

New member
לא צודקת !

אין ענין להאמין בשטויות . וגם סגולות עם מקור צריך לדעת ש לרוב זה לא עובד . יש סגולות עם מקור מחז"ל כמו "נתינת צדקה" שיש לזה סיכוי גדול יותר .

סגולות זה לא שטויות

קודם כל נתינת צדקה זו לא סגולה בכלל!!!
זו מצווה מהתורה עם שכרה בצידה ועונש למי שקופץ ידו וליבו ואפילו עני מחוייב לתת צדקה.
אני חושבת שגם כדי שסגולה תעבוד צריך לזה זכויות שתתקיים מי פחות ומי יותר.
כמו בתפילה יש נענית מיד ויש לאחר זמן.
ברור שלא רודפים כל היום אחרי סגולות כי אפשר כל היום וכל הלילה לעשות את זה וזה לא יגמר...
סתם סיפור קטן שהוא לא סתם בכלל:
יש עניין למי שנאבדה אבידה לתת 18 א"ג (20 א"ג בעיגול) לעלוי נשמת רבי מאיר בעל הנס שיעזור למצוא את האבידה ולומר 3 פעמים "אלקה דרבי מאיר בעל הנס ענני שיעזור לי למצוא את אבדתי".ואפילו אם כבר חיפשו ולא מצאו לחפש שוב באותם המקומות וימצאו בוודאות את האבידה.
תצחקו, לאמא שלי ולרבי מאיר יש כאילו יש איזה הסכם כתוב...
כשהיא מחפשת דברים ולא מוצאת ישר 20 א"ג לרבי מאיר היא מחפשת שוב במקומות שכבר חיפשה והפלא ופלא היא מוצאת בדיוק שם!!! היא אימצה את הסגולה הזו וזה עובד!!!
ראיתי כמה וכמה פעמים שזה עובד וזה מה שאני עושה כשנאבדים לי דברים.
זה לא נגמר בזה:
פעם התנדבתי לפני החגים באחד הארגונים עם עוד נשים ובחורות היו שם מלא משטחים מלאים וצפופים ומלא רעש ובאלגן של לפני החגים לאחת המתנדבות אבד הנייד היא חיפשה וחיפשה ולא מצאה הנייד היה על רטט היא התייאשה לגמרי כל החברות שלה עזרו לה לחפש ולא מצאו. סתם זרקתי לה את הסגולה הזו מרוב יאוש היא אמרה שתתרום לע"נ אפילו 10 ש"ח לא 20 א"ג היא עצמה חיפשה שוב...
אחרי 5 דקות, כן כן 5 דקות היא רצה אלי וצעקה לי ולכל החברות שלה שהיא מצאה את הנייד ואף אחת לא האמינה.
אני הפכתי לחסידה של הסגולה הזו והן בטוח!
תנסו ותיווכחו!

אז סגולות זה טוב בשבילנו לעזור לנו
לא צריך להשתגע אחרי כל דבר זה בוודאי.

למה שטויות?

קודם כל נתינת צדקה זו לא סגולה בכלל!!!
זו מצווה מהתורה עם שכרה בצידה ועונש למי שקופץ ידו וליבו ואפילו עני מחוייב לתת צדקה.
אני חושבת שגם כדי שסגולה תעבוד צריך לזה זכויות שתתקיים מי פחות ומי יותר.
כמו בתפילה יש נענית מיד ויש לאחר זמן.
ברור שלא רודפים כל היום אחרי סגולות כי אפשר כל היום וכל הלילה לעשות את זה וזה לא יגמר...
סתם סיפור קטן שהוא לא סתם בכלל:
יש עניין למי שנאבדה אבידה לתת 18 א"ג (20 א"ג בעיגול) לעלוי נשמת רבי מאיר בעל הנס שיעזור למצוא את האבידה ולומר 3 פעמים "אלקה דרבי מאיר בעל הנס ענני שיעזור לי למצוא את אבדתי".ואפילו אם כבר חיפשו ולא מצאו לחפש שוב באותם המקומות וימצאו בוודאות את האבידה.
תצחקו, לאמא שלי ולרבי מאיר יש כאילו יש איזה הסכם כתוב...
כשהיא מחפשת דברים ולא מוצאת ישר 20 א"ג לרבי מאיר היא מחפשת שוב במקומות שכבר חיפשה והפלא ופלא היא מוצאת בדיוק שם!!! היא אימצה את הסגולה הזו וזה עובד!!!
ראיתי כמה וכמה פעמים שזה עובד וזה מה שאני עושה כשנאבדים לי דברים.
זה לא נגמר בזה:
פעם התנדבתי לפני החגים באחד הארגונים עם עוד נשים ובחורות היו שם מלא משטחים מלאים וצפופים ומלא רעש ובאלגן של לפני החגים לאחת המתנדבות אבד הנייד היא חיפשה וחיפשה ולא מצאה הנייד היה על רטט היא התייאשה לגמרי כל החברות שלה עזרו לה לחפש ולא מצאו. סתם זרקתי לה את הסגולה הזו מרוב יאוש היא אמרה שתתרום לע"נ אפילו 10 ש"ח לא 20 א"ג היא עצמה חיפשה שוב...
אחרי 5 דקות, כן כן 5 דקות היא רצה אלי וצעקה לי ולכל החברות שלה שהיא מצאה את הנייד ואף אחת לא האמינה.
אני הפכתי לחסידה של הסגולה הזו והן בטוח!
תנסו ותיווכחו!

אז סגולות זה טוב בשבילנו לעזור לנו
לא צריך להשתגע אחרי כל דבר זה בוודאי.

למעלה