יהונתן-תמונה שלנו מהחתונה!!!!!!!!!!

יואואו קלטנו

תתחילו להרגיע את עצמכם דבר ראשון !! זה ברור שהם לא מתכוונים שהם באמת נשואים להם ואם בא להם מה אכפת לכם? לא רוצים לראות לא צריך במקום להטיף להם כול שניה שהם לא בסדר שהם כותבים את זה תסכלו על עצמכם שכותבים כול שניה אותו דבר... אתם חושבים בטח שימצאו חיים כבר.. אבל מה איתכם??!? תחשבו על זה..

keton13

New member
כן,רעיון טוב

אני עכשיו מעתיק לי את כל התגובות שלי ומסכם אותן,לתגובה אחת כל תגובה מפגרת אני שם את זה. זהו. לא נמאס לנו?אתם פשוט לא קולטים,זאת הבעיה. אנחנו כבר קלטנו את השטויות שלכם,ולא,אתם ממשיכים. אתם פשוט תתי רמה,שלא הפנמתם את דברינו... אז רק שתרגעו... עזבו... עד שהפורום לא חוזר למצבו הרגיל אני לא אכנס לפה,או שאני אכנס רק למסרים פרטיים,אני לא צריך פה את כל השטויות שלכם,תתבגרו.(כן..מילה קשה בשבילכם בכל מקרה-תמיד אפשר לנסות) בייי.

רוצים קטילה(בצחוק../images/Emo70.gif לא לקחת ל../images/Emo23.gif)

זה בדיחה : מי שיודע שהוא ייעלב, לא לקרוא את ההמשך
לא לרגישים מידי
אם רועי הוא הבעל של אלה/מיכל/נוי או לא מעניין אותי מי, אז הוא בוגד עם כולכן איתי חחחחח
אמן... אתן נשואות לו, ואני הגרושה שלו (נפרדנו בגלל המעריצות המטורפות)... זה בדיחה, אבל בדיחה אמיתית
רועי מתה עלייך בדםםםםםםםםם
(אוי מיי גוד... רועי, נגעתי באש - נשרפתי, נגעתי במים - נרטבתי, נגעתי בך - התאהבתי...(טוב נו, לא נגעתי בך, אבל אנחנו מדברים במסרים, וכתבת כל מיני פרטים על עצמך, ואני באמת נורא דומה לך (באופי ובדברים שאני אוהבת) וככה נהיה המצב...
)

pink banni

New member
גאדדדדדדדדדד

אתן ילדות מסכנות.... אמממ אל תפתחו ריב אני לא באה להיתנפל על אף אחד אבל... מה הפאקינג סרט הזה?? בא לה לחיות בבועה שהוא ורועי נשואים עם 2 ילדים וכלב טוב?? שתהיה בריאה לא נוח לכם??? אפחד לא אמר שהכול טוב בחיים אממממ נראה לי שהו ביוששששששששששש נשיקותת

Shirushit12

New member
גברת דניאל כנסי שניה ממי...

יא חתיכת מטומטמת...... אם את לא רוצה לחטוף כעפה תעיפי מהר תתמונה הזאת של הבת כי זה לא את זאת ילדה שאיתי בכיתה וקוראים לה גל נוסבאום אז חצופה קטנה מהר תורידי תתמונה אם את לא רוצה שני והחברה נגיע אלייך לביקור פתע :) יש מבין? יא חתיכת מפגרת ממציאה תמונות של אחרים.....

מורנוש דניאלי כנסי../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

זאת את בתמונה הזאת
היית חברה של הוד במקרה פעם

Shirushit12

New member
שקדיה יפיופה כנסי אם את רוצה אמת

קודם כל הילדה הזאת מורנוש דניאל התמונה לא שייכת לה זה דבר ראשון היא שייכת לילדה מהכיתה שלי ששמה גל נוסבאום , ואם היא לא רוצה להתרסק כדאי לה מהר להודות שהתמוונה הזאת לא שלה , !!! היא של גל נוסבאום ! ילדה את עד כדי כך מכוערת שאת מעלה תמונות של אחרים?! תתביישי לך יא חתיכת פאקצה אני בטוחה שאת כלכך מכוערת שאפילו ההורים שלך מתביישים בך! חראית קטנה.

למעלה