יוו שנים אני מחפש כזה פורום חחח

אז ככה....

לימדתי ברחובות במקום שנקרא FILL אבל עזבתי ממש קריזה ללמד אני מעדיף לרקוד ולהויצא לכולם תעניים כי אני רוקד סוף :) ממ... וזה הכל.... אני כמו שאמרתי רוקד 3 וחצי שנים אני רוקד כל הסגנונות שורות סלסה קובנית LA רואדה ועוד...

יפה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo47.gif

אתה יודע man style ? או free style? אם כן אז רציתי לשאול אותך אם אתה יודע איפה מלמדים free style ו- man style מן סטייל אני יודע קצת... אבל אני רוצה ללמוד עודדד

ד"א

מן סטייל למדתי מסרטונים וכל מיני כאלו לא באיזשהו חוג או שמישהו לימד אותי... בגלל זה אני מחפש מקום שמלמדים מסודר וכו´...

אז ככה

man style ? או free style? אתה יכול ללמוד בפוקוס בתל אביב לדעתי זה המקום הכי מקצועי שיש אני למדתי שם ולפעמים הולך עדיין למאסטרים עדיין ללמוד דברים חדשים יש שם כל לימוד שתרצה styles נכנס שם ממש חזק אתה יכול ללמוד שם אם אתה רוצה עוד פרטים www.latino.co.il זה האתר של הפוקוס

לא הייתי שם...

אבל לפי מה ששמעתי הסנוביזם חוגג שם... וגם זה דיי רחוק לי - יום יבוא ואני אצליח להגיע לשם
מלמדים שם גם free style???? כי לא נראה לי שמלמדים שם את זה
בכלל קשה למצוא מקומות בארץ שמלמדים free style גם אין הרבה שיודעים את זה...

לידעתך

שמע אחי פוקוס זה כמו משפחה השניה שלי ואני לא מגזים נכון שיש שם קצת מדירכים אם אף למעלה! אבל כולם שם מקצוענים וזה בכלל לא דיון שניתווכח ! זה מוכח שאין על הפוקוס מספר 1 בארץ ואני לא מגזים בכלל וכן מלמדים שם פרי סטייל בדוק! צוות הכי תותח שיש בפוקוס מי שיודע לרקוד טוב זה סימן שהוא למד בפוקוס תאמין לי מי שרקוד נכון זה סימן שלמד בפוקוס ומי שיש לו קצב טוב זה רק בגלל הפוקוס ושוב אני אומר אולי יש שם כמה מדירכים שאני גם אישית לא סובל אבל הרוב שם צוות מעולה מקצועי ושווה ללמוד שם למי שלא יודע סלסה או שרוצה להיתקדם מקווה שעזרתי

פששששש יפה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo8.gif

ממש יפה! בדיוק הכנסתי את האתר הישן שלו לקישורים.. מתי שהאתר החדש יהיה מוכן תגיד לי..

האמת אני הפסקתי לעבוד עליו כי..

ההיתי בתיאלנד חודשיים וממש עכשיו אין לי כח להמשיך לעבוד עליו אבל חפיף האתר הישן שלו יספיק בהחלט גם ככה מה שהכנתי נראה מגעיל

אני לא כ"כ מסכים אתך../images/Emo31.gif

אולי יש צוות מקצועי וכו´... אבל אם מישהו רוקד טוב זה לא אומר שהוא למד שם חחחחחח אפילו אם אמרת את זה בנימה כזו של "ביטוי" בכל זאת... אני יכול להגיד לך עוד בתי ספר שמלמדים ממש טוב ויש צוות מקצועי והרבה שלמדו (ואני ראיתי) יודעים לרקוד טוב ויש להם קצב! סלסה לוקה
אני נגיד למדתי שם.. זה לא שאני רומז על עצמי משהו
כמו שיש טובים יש גם פחות טובים...:) בקיצור רציתי להגיד שהפוקוס זה לא המועדון מ´ס 1 בארץ... אולי הוא מועדון טוב וכל הדברים האילו אבל עדיין.. לא צריך להגזים! יש עוד מועדונים טובים!!

כן כן כל אחד אומר משהו אחר

אבל אתה יודע מה אולי באמת יש אנשים שרוקדים טוב אבל לא רוקדים נכון! טוב בכל אופן זאת דעתי פוקוס מספר 1 בארץ

עוד משהו

רק חבל שלא נתנו לי לנהל איתך תפורום הזה ההיתי ממש משקיע ועוזר :) וגם אני חושב שדיי מגיע לי אני בין הראשונים בתפוז ותיק לאאלה :)

חס לא אמרתי שאתה חדש

אמרתי רק שגם לי היה מגיע חחח לנהל איזה משהו בתפוז אבל חפיף! אני סולח להם העיקר שאני נהנה פה ותפוז זה החיים שלי :)

חחח זה העיקר ../images/Emo6.gif

תמיד חיפשתי הרבה פעמים פורום סלסה בתפוז ואף פעם לא מצאתי! וחיכיתי וחיכיתי עד שראיתי שלא פותחים פורום! אז החלטתי לפתוח פורום!
והנה הפורום.....

בקשר לזה

שיש אנשים שרוקדים טוב אבל לא נכון... בזה אני מסכים איתך ב-100%
אז זהו ששכחתי גם להגיד שבסהרה (המועדון של סלסה לוקה) גם מלמדים נכון! מפרקים את הוריאציה ומלמדים את הצעדים לאט לאט את ההובלה...הכל!!! ואפשר להגיד שזה סוד ההצלחה
ד"א הם מלמדים גם בכל מיני חוגים ובבתי ספר.. (עוד יחשבו שאני עושה להם פרסמות חחחח:)

למעלה