יוו שנים אני מחפש כזה פורום חחח

CluBeRiT

New member
דבר ראשון, ברוך הבא ../images/Emo24.gif.

ודבר שני. לדעתי האישית אולי הפוקוס קידם את הסלסה בצורה עצומה, ואני לא מפקפקת בזה, ולא ממעיטה מהערך של זה. אבל הם לא מספר אחת. המדריכים שם, חלקם כן עם האף מאד למעלה, אבל הם מדריכים טובים,ומקצועיים. לדעתי האישית, הצוות שמוביל עכשיו בצורה מאד משמעותית זה הצוות של זוהר זיו שהתחיל את עצמו ישר מסגנון האל איי והאמת שמכל המועדונים שהייתי בהם, והם לא 2 או 3, שם נהנתי הכי הרבה. המדריכים שם מקצועיים יותר ממדריכים אחרים שאני מכירה, {בלי רמיזות} והם גם מאד נחמדים לכולם, נותנים הרגשה טובה אפילו למי שמתחיל ולא יודע לרקוד ושוברים את הקרח בצורה נפלאה. אז בקשר למס´ 1.... דעותינו חלוקות. אבל חוצמזה- ברוך הבא. אה וכמעט שכחתי, איפה עברת קורס הדרכה??

Lechko

New member
היי...

רציתי רק לשאול אותך אם יש לך תמונה, אם אתה קבוע בפוקוס רוב הסיכויים שאני מכיר אותך בפנים. ועוד שתי שאלות, מתי עברת קורס בפוקוס ולמה אתה לא מדריך שם עכשיו? אלכס

למה אני לא מדריך

בגלל ש... אני ממש לא אוהב לעבוד אם אנשים הם ממש חרות! סלח לי על המילה אבל ככה זה ניסיתי להיות מדריך לא בפוקוס אבל אנשים ממש מגעילים קנאים זורקים מילים מיותרות אז ככה שירדתי מזה זה כולה תחביב שלי ולא אין לי תמונה...

גלגלולה

New member
איפה זה סהרה?

זה המקום הזה ברעננה? באיזה ימים יש שם סלסה? היית שם? הגילאים שם זה גילאים שלך, או שגילאים של "זקנים" (כמו שהגדרת את זה לא מזמן) כמוני (אני בת 25)?

מתי אמרתי ש-25 זה זקנים../images/Emo35.gif../images/Emo12.gif

ו...הסהרה זה לכל הגילאים אבל הרוב שם בני 20+ זאת אומרת שהמועדון לגילאים שלך.. זה בדיוק מתאים!!

גלגלולה

New member
לא ממש אמרת

סתם צחקתי.. התכוונתי להודעה הזאת שלך, כשכתבת שבניגוד למקומות שיש בהם בני 20++, אתה נהנה יותר במקומות כמו רוטב סלסה כי יש חבר´ה ואוירה יותר צעירה.. ואחר כך כתבת "יש שם אווירה של נוער, יותר כיף מאשר לבלות עם בני 20-25++ ". אבל אני מבינה למה אתה מתכוון, תמיד לאנשים נעים לבלות במקומות עם אנשים שהם בערך בגיל שלהם - אני לא אוהבת ללכת למקומות שבהם הרוב הם בגיל שלך, ומצד שני אני גם לא אלך למקומות שרוקדים בהם אנשים בני 40.. איפה זה הסהרה? ברעננה?

הבנתי...:)

למרות שאני מכיר הרבה אנשים שאוהבים להיות עם יותר גדולים - ממש יותר גדולים.. והסהרה זה ברעננה בכל ימי שני באזור התעשייה אני אביא לך קישור לאתר של סלסה לוקה ורשום שם את כל הפרטים + מפה

CluBeRiT

New member
זו תובנה מעניינת

ואת יודעת את זה כי..... רקדת איתו? או כי... ראית אותו רוקד? את יודעת לרקוד יותר טוב? סלחי לי, אבל יופי שלי הבאת אותה ביציאה של ילדה בגן.

למעלה