יוחזרו הבלגנים לאלתר

shirshir6

New member
../images/Emo24.gifהחלמה מהירה../images/Emo101.gif

זה רק אני שמתי לב או שהמלגאניס אמר שהוא.... "יצא מסורבל אבל אני
מתרגש
אז מותר לי
??? כמה אחיות שיפדת עד שקלטו והעיפו אותך???
LOL

D the kid

New member
../images/Emo6.gif זה היה ברור שיעלו עליו

באיזשהו שלב. ובלי קשר, יצאת

malganis

New member
המלאך רפאל.

על היד הרכה בשעות הקשות
על הלב שחמל
על דימעה שהקלה בשעת כאב
על הכל תודה מקרב לב.

shirshir6

New member
../images/Emo24.gif

אין על מה...
נותר רק לאחל
המון
החלמה מהירה, שתחזור לרכב במהרה
.

M a x

New member
אתה ../images/Emo123.gif

חכה שתהיה לי האפשרות ואני מגיע כדי לשבור לך גם את הרגל השניה
החלמה מהירה
יאלהההההההההה בלאגניסססססססססססססס

אהוד א1

New member
חומר למחשבה.

מאלגניס-הרבה בריאות ונחת.
. קראתי את שרשור הברכות הארוך שמעלי ומשהו היה חסר לי.הרבה חיבוקים
ונישוקים
וחיוכים כאלה:
וחיוכים אחרים:
,אבל משהו עדיין היה חסר לי. אני מניח שהתגובה שלי לא תהיה פופולרית.אני אסתדר עם זה.אני כותב מתוך התלבטות זהה,כמוני כמוכם-רכבתי,רוכב,ארכב וגם שברתי ויתכן שאשבור עוד. ישנה נקודה למחשבה שאף אחד כאן לא נגע בה.אולי מהדחקה.אולי מחוסר ניסיון: חברים
בנסיבות טיפה שונות ,חס וחלילה,השרשור הזה היה יכול להיות שרשור נרות
.רק בנס הוא נגמר כפי שהוא נגמר. אני לא מטיף,לא מחזיר בשאלה/תשובה,כמוני כמוכם.חליל כתב פעם את זה.תכנסו,תקראו והכי חשוב תחשבו.תחשבו על עצמכם,תחשבו על ההורים,על האישה,על הילד.לחלק זה ישנה את צורת הרכיבה,חלק אחר ימשיך לחשוב שלו זה לא יקרה,אחרים אולי יפסיקו לרכב.כל אחד והחלטתו.אני לא בא לבקר אף אחד.אני,כפי שכבר כתבתי,ממשיך לרכב.רק תחשבו,זה כל מה שאני מבקש. לילה טוב.אהוד

shirshir6

New member
אהוד יקר../images/Emo70.gif

אני מזדהה עם כל מה שנכתב שם,
אין ספק ולו הקטן ביותר בנוגע לנכתב.
אני מחלקת את הנאמר למספר תגובות שנכתבו לאחר קבלת אותות ו"אזהרות" מדוע אין הם מתאימים לרכב על דו"ג כזה או אחר (כביש,שטח או אחר):
אלו שקיבלו את האותות ובחרו לרדת מדו"ג (נקרא להם החכמים/הגיוניים).
אלו שעוד לא קיבלו את האותות (נקרא להם "רוכבים צעירים").
ואלו שקיבלו את האותות אך בחרו להתעלם מהם (להלן ה"מכורים"). הנאמר לעיל נכתב בידי רוכב (חליל) אשר אינני יודעת לאיזו קבוצה הוא משתייך, אך עדיין בוחר להעלות את דבריו באשר הם. מקום זה הוא כנראה המקום להעלות השערות וספקות אלו, אפשר לומר אפילו הצעות בצורה זו או אחרת. אך כולנו יודעים לאיזו קבוצה אנו משתייכים. אתה יכול לגעת ולו רק באחד מאיתנו, ואין בי ספק ולו הקטן ביותר שלאחר קריאת המאמר הנ"ל יש מי שנגע לו. עדיין כל אחד מאיתנו יבחר להשתייך לקבוצה אחת מן השלוש שהזכרתי למעלה. אני את עצמי משייכת לקבוצה של אלו שעוד לא קיבלו את האזהרות למרות שאין דבר שכזה. לראות חברים מתפרקים, לראות משפחות הרוסות, להרגיש אבדן/כאב, להרגיש מכה/שבירה, אלו גם אותות אך לא רק באלו עסקינן, אלא בנוגע לנגיעה המנטאלית. אמשיך מחר, מאחר והאותיות מתחילות לרקוד לי על המסך....

malganis

New member
תודה, אחלה חומר ../images/Emo8.gif

תודה לכולכם: דניאלגלעדמוטיאביעדיאמירזוהרליאתאליאביקםגליתגיאתומרמשהיעלאוריתאביעדאוריאריקאבירוניטלאידההלהמשהצאלהמירבצופיהרביבאברהםדרורשלומיתיניביפיתאלהגיאתומררחלסטפןמיכאלמשהיהודהדודיחייםענבלנאווהיפתחמושידידיהרועימוטיאביהניסיםטובהבניעמנועליוסיעופרמתיאייריןחליועודכלכךהרבה. ימים ולילות שלא משתם ממיטתי עד שאפילו השומרים מהאבטחה התחילו לדאוג שמא ייכבש בית החולים ע"י עדר הדוגי"ם.

malganis

New member
תודה, אחלה חומר ../images/Emo8.gifיצא בלגן אז שוב

תודה לכולכם: דניאלגלעדמוטיאביעדיאמירזוהרליאתאליאביקםגליתגיאתומרמשהיעלאוריתאביעד אוריאריקאבירוניטלאידההלהמשהצאלהמירבצופיהרביבאברהםדרורשלומיתיניביפית אלהגיאתומררחלסטפןמיכאלמשהיהודהדודיחייםענבלנאווהיפתחמושידידיהרועימוטי אביהניסיםטובהבניעמנועליוסיעופרמתיאייריןחליועודכלכךהרבה. ימים ולילות שלא משתם ממיטתי עד שאפילו השומרים מהאבטחה התחילו לדאוג שמא ייכבש בית החולים ע"י עדר הדוגי"ם

M a x

New member
זה בערך כל הפורום...

חוץ ממני ,שאני יושב כאן בחושך לבד - לילה לילה ומוחק הודעות על התאונה...

bendoe

New member
תשב כבר על הacdsee ותתחיל לעבוד

על התמונות...אני רוצה תמווווונוווווווווות

למעלה