יום הולדת 16 לתפוז!

יום הולדת 16 לתפוז!

לכבוד יום הולדתו ה- 16 של תפוז, ישבנו וחשבנו - באיזו מתנה אפשר להפתיע אותו?
פורום חדש באריזה מנצנצת? בלוג עם ציפוי שוקולד וסוכריות? קומונה דור רביעי תלת מימד? חתימה בהקדשה אישית של כוכבי חתולנובלה? כרטיסים לסרט? חולצה יפה?
אחרי 16 שנים בהן מילאתם את הפורומים בהודעות, מילאתם את הבלוגים ברשומות, את הקומונות בדיונים, את האלבומים בתמונות, את flix בסרטונים... הבנו שזאת לא תהיה חגיגת יום הולדת אמיתית בלעדיכם!
אז אומנם מדובר ביום ההולדת של
אבל את המתנות אנחנו מעדיפים לחלק דווקא לכם

בעמוד הפייסבוק שלנו תוכלו להתעדכן בכל התחרויות והאירועים במסגרת חגיגות יום ההולדת של תפוז!

ואחרי ההקדמה הרשמית, שאלון קצר ונחמד

כמה שנים אתם בתפוז?
מה הפורום הראשון שהתחלתם ממנו?
בכמה פורומים אתם גולשים באופן פעיל, ובכמה אתם סמויים? (אפשר גם לפרט באיזה פורומים מדובר, אבל לא חובה
)
מה ההודעה הראשונה שלכם בתפוז, ומה ההודעה הראשונה שלכם בפורום קוספליי? תנו קישור!
והכי חשוב -
מה אתם חושבים על האייקונים החדשים?

יומולדת שמח ותפוזי!
|טרנס|

(מקווה שלא פספסתי אף אייקון)

...
(הפינגווין פשוט מתוק
)

Serf SaN

New member
מזל טוב D:

הממ.
אני מסתבר משנת 2004 כבר בתפוז.
נכנסתי בעקבות זה שהפורום דיג'ימון היחיד ששרד ברשת היה כאן. (אחרי שדיג'ימון נטוורק וכל השאר ירדו למטה..)
אחרי כמה זמן התחלתי להגיב בפורום בליץ', ולאחר מכן בפורום מנגה ואנימה, ואז בקומונת פרוטס שלנו, שאח"כ הפכה לפורום קוספליי. D:
אני פעיל בכמה כרגע: משחקי הכס, סקי וסנובורד, ומנגה ואנימה.
היו עוד בעבר. (הייתי קורא סמוי בפורומיי מד"ב ופטנזיה, יפן שפה ותרבות.. לא זוכר, עוד הרבה)

האייקונים החדשים דיי מעפנים. XD

akirekaeru

New member
את חייכת ושאלת אם זה מיץ אמיתי..

כמה שנים אתם בתפוז? הפרופיל הזה רשום מ-2010, למרות שהייתה פעם שנרשמתי לפני כן כדי להגיב בפורום על מיכאיל קירקילן (wtf). בחשבון ההוא השתמשתי רק באותן חמש דקות ארוכות.
מה הפורום הראשון שהתחלתם ממנו? התחלתי בקומונה סגורה שקשורה לקוספליי, וקראתי באופן סמוי את הפורום הזה אפילו לפני. אני חושבת שהתחלתי להגיב כאן באופן קבוע רק בסביבות אוגוסט-ספטמבר באותה שנה.
בכמה פורומים אתם גולשים באופן פעיל, ובכמה אתם סמויים? קבועה רק כאן, ולא קוראת הרבה במקומות אחרים. אם אני נתקלת בפרסומת, אני מעיפה מבט, ופעם גם שאלתי שאלה בפורום יצירה או משהו כזה.
מה ההודעה הראשונה שלכם בתפוז, ומה ההודעה הראשונה שלכם בפורום קוספליי? תנו קישור! שתיהן היו כנראה אותה הודעה (מלאת יומרנות): http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=2009&MessageId=a> href="http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=2009&MessageId=140277336" target="blank">140277336

מה אתם חושבים על האייקונים החדשים? הפינגווין אכן חמוד, אבל ספק אם אשתמש באייקונים החדשים (אני בקושי משתמשת באייקונים בכל מקרה..)

3:

טוב, לי כתוב שאני מ-2005 בתפוז, אבל היה לי משתמש יותר ישן. לא הייתי בו הרבה, אבל יש מצב שזה יוסיף עוד איזה שנה לוותק התפוזי שלי

התחלתי מפורום הארי פוטר הספר (ועל היום הראשון חטפתי ספויילר רצחני כי לא הכרתי את הסמיילי
). אח"כ זלגתי לפורום אנימה ומנגה, ופורום בליץ ז"ל... וגם קומונת פרוטס שהפכה לפורום הזה

אז כרגע אני נמצאת באנימה ומנגה, קוספליי, ועל טבעי (האובססיה הטריה שלי
)
וסמויה... וואו, המון: סרטים וקולנוע, מד"ב ופנטזיה, טניס, חתולים, דוקטור הו, טלוויזיה, סטודנטים, ויש בטח עוד..
ההודעה הראשונה שלי היא מהמשתמש הישן, אז נוותר עליה
וההודעה הראשונה בפורום זה בטח "מזל טוב" בשרשור הראשון כשהפורום נפתח |מתעצלת לחטט|

והאייקון היחידי שאהבתי זה הפינגווין. השאר... לא משהו. תמיד כשתפוז עושים עדכון סמיילים התפוזונים יוצאים קריפים יותר ויותר
ז"א, ראיתם אותו? ->
והיא
נראית כמו ספינקס מצרי וממש לא כמו כלה. הו וול

למעלה