יום חופשי;-)

moran-b

New member
יום חופשי;-)

אתם מכירים את זה שאת המערכת מכינים לכם אלו שלא יודעים מהחיים שלהם???? טוב כל אלו שאין להם מערכת מובנית לא יידעו על מה אני מדברת... אבל אלו מאיתנו שמקבלים את המערכת מוכנה בלי אפשרות בחירת ימים / נושאים / מרצים / שעות... בטח מבינים אותי. אני לומדת 3 ימים מלאים ועוד חצי יום (אלק חצי יום... עד 17:00 אצלי זה נקרא יום שלם...) בשביל שביום רביעי אני לא אצטרך לעשות כלום. אבל ממש כ ל ו ם ! אתם חושבים שזה ככה??? תחשבו שוב... קמתי בחמש בבוקר - כי צריך לעבוד כדי לשלם את השכר לימוד (או לפחות צריך לעשות פרצוף עובד כדי שאבא לא ירגיש שהוא מפנק אותי יותר מדי שהוא משלם לי את השכר לימוד..).. הגעתי חזרה הביתה בשעה 11:30... חושבים שבזה נגמר היום??? תחשבו שוב... יום שני יש לי מבחן באנתרופולוגיה (דרך אגב למישהו יש מושג במקצוע?)... אז צריך ללכת לספריה לסכם חומר, לצלם חומר (שזה כשלעצמו פרוייקט רציני) .. המרצה לא זוכר שזה רק השבוע השני ויש כאן אנשים שלא ממש הסתגלו לעצם העובדה שהתחילה השנה... (כמובן שאני לא בין הסטודנטים האלו ;-)...). מה שיוצא שבערך עד 17:00 אני תקועה בספרייה שעוברת כרגע שיפוצים כוללניים כדי שאיפושהו בסוף השנה שהשיפוצים ייגמרו - נוכל להנות מספרייה משופרת ומותאמת למאה הנוכחית.. ובזה נגמר היום?? הלוואי. ב17:00 כשאני חוזרת עם כאב ראש רציני בגלל הקידוחים בספרייה והחומר הקשה (שרובו באנגלית, אגב) אני צריכה להתקלח להתלבש ולעוף להורים כי זה היום החופשי שלי והם מצפים לראות אותי בערב אצלהם. יום חופשי??? כן... ממש...

talmi007

New member
למורני תתעודדי !!!

למורני החמודה אני גם סטודנטית לתקשורת שנה 1 וזה קשה אבל מעניין וגם עובדת במפעל של הסבא כדי שיהיה לי ספונסר אבל תשקיעי כי זה בסופו של דבר ישתלם לנו אז תנסי להחזיק את הראש מעל המים , ממי שאיתך באותה הסירה - בבר=עינב.

בדויה

New member
מורני

מה אני אגיד לך ממי, הפעם אבל הפעעעעעם זה באמת קשה.... וואי נשמה אני מזה רוצה לעודד אותך.. פשוט אין מילים בפי אני לא יודעת מה לומר... שיהיה בהצלחה במבחן הזה. איך אמרת קוראים ל... ל.... נו למקצוע הזה? זה מקצוע זה נשמע כמו איזה מחלה.. אה וגם רציתי לומר שבנוסף לכל העבודה הקשה שלך את צריכה לככב גם בסטודנטים וגם אצל ה 20 פלוס.... ועליי לציין שאת עושה זאת במצוינות!!!!! הרבה סימפטיה והערכה ממני.. הבדויה

moran-b

New member
בדוייה בדוייתית שלי...

יקירתי... המקצוע הזה גם נשמע כמו מחלה וגם עושה מחלות (לפחות כאב ראש..)... תודה על ההבעת אמון.... ובנימה אופטימית זו אולי את תוכלי לספר לי מה קרה ב20 - מה זה הבלאגן הזה??

shanikoo

New member
אוי מורני......

היום שלך באמת עמוס.....ואת באמת מסכנה....ואני חשבתי שאני מסכנה..טוב,מה אני משווה בכלל,ברור שלך יש הרבה יותר עומס... בכל אופן,אל תדאגי בובה,הכל יהיה בסדר...אחרי הכל יש לך פה קהילה שלמה שנאמנה רק לך...ואם זה לא מעודד,אז אני לא יודעת מה כן... :) :) :) :-):-) :) :) :) :) :) :) :) :) אז הכל יהיה בסדר,ותראי כמה השקעתי בשביל לעודד אותך!אני מקווה שזה יהיה מוערך כראוי!!! אוהבת תמיד שני

moran-b

New member
חומד...

את ... הבחור שלי... והמיטה שלי --- כן בהחלט מעודד!!! אחלה סיום ליום...

למעלה