יום חמישי - כמעט סופשבוע

נתתי לחבר

טוב שלי. שמאד מאד מנוסה בדוג'ו לעשות דוגו' על הקייזר שלי....

והנה התוצאה

10:04 !!!!

מ י ל ר

New member

אגב, אם הסט אפקט לא ממלא MP, איך לא נגמר לדמות שלך ה-MP?
אני מכיר אנשים שלא הצליחו לעשות דוג'ו (מלפני שהיה את החיזוק של הדוג'ו) בגלל שנגמר להם ה-MP..

אסף - ה MP שלי אפילו לא זז כלפי מטה

אני הורגת יותר מחצי במכה אחת ! מכה אחת = לא צריך MP

מה שאני לא הורגת במכה אחת אני הורגת במספר בודד של מכות....

אני חייבת להגיד לך. שעשיתי את האיוונט של ה 300 הריגות על הפאנטומית שלי. וכל הזמן ירד לה ה MP ! זו הדמות היחידה ששותה MP בצורה משמעותית.

אפילו בTOT שתיתי MP על הפאנטומית המון. הקייזרית שלי לא צריכה MP גם כשאני מתאמנת... בחיים לא מלאתי MP ....

edenlevi2

New member
היא כבר אמרה פעם (נראה לי)

יש בקאש מה שנקרא potion pot הדבר הסה נותן לך למלא mp וhp בלי הפסקה בבוסים גם אצל האמפרס ואיזה קטע.... גם בדוגו כך שלא נגמר לך mp הדבר הזה עולה בסך הכל 700 nx וכל חודש 1k זה משתלם ואני משתמשת בזה למרות שאני לא עושה בוסים וכל השאר....זה ממלא לי את הdf שלי ( mp מזוייף )

edenlevi2

New member
יפה מאוד
אני מאז שהעלו

לבוסים את כמות הhp לא ניסיתי דוגו (לא ממש ולא בכוונה לסיים) וגם שרציתי קיבלתי dc מאז הוספתי קצת לריינג והוספתי קצת אחוזי בוס אולי אני אנסה... ברור לי שזה יהיה מעל 10 אם לא בסביבות 25 דקות אבל גם כפפה שנייה או שלישית זה טוב :)

edenlevi2

New member
3 שעות לסוף שבוע

סוף סוף יום חמישי הגיע והשעה 7 מתקרבת
כל השבוע עבדתי 12 שעות כל יום כשבתכלס העבודה שאני עושה זה 20 דקות בפתיחת החנות 20 דקות בסגירת החנות ויושבת 11 שעות ולא עושה כלום.... פעם באיזה חצי שעה נכנס אדם בוחר במשך שעה משהו לאכול משלם והולך.... משלמים לי לשבת פה.... זה מאוד נחמד אבל מחרפן....

מזל שיש לי מושי אז לפחות למכור דברים במייפל אני יכולה.. לשחק בתכלס לא יצא... אבל סוף שבוע פה....

edenlevi2

New member
זהו סוף שבוע בשבילי

חנות עם לחמים עוגות ועוגיות

במקום מאוד מאוד מאוד שקט.... החיים שם נעים בslow motion
אפילו הציפורים עפות לאט והרוח ממש ממש לאט... חחח

החבר שעשה לי את הדוג'ו

ריינג' עם כפפות דוגו' רנק 1 (לא עם כל הסקילים האפשריים לקייזר ! ) יש לי עוד 3 סקילים.

הבחור שאימץ את הקייזרית שלי בבאסיל הושעה

עכשיו אימצתי את הקייזרית שלי על חשבון משלי שפתחתי. אף אחד לא יוכל לגנוב לי אותה.

miss_t

New member
יפה,

מה הוא רצה להשיג בזה שפתח משתמש על הדמות שלך?

למעלה