יום טוב לכולם. צפיתי אתמול במירוץ למיליון

הדסהש1

New member
יום טוב לכולם. צפיתי אתמול במירוץ למיליון

והוקסמתי מהזוג המבוגר. אני לא הייתי מסוגלת
לעשות את המשימות שלהם. ויפה שהזוג
שהגיע במקום הראשון נתן להם סיכוי לטוס לספרד
ולאבד שעה מהזמן שזה דיי קריטי.עדיף מהאח הגדול.

בוקר טוב הדסה וכולם

את המירוץ למיליון הקלטתי כסדרה ואני מתכוננת לצפות בה בצורה רציפה, בשקט ובשלווה

אני אוהבת ביום שישי אחה"צ לצפות בכל הסדרות שאני מקליטה במשך השבוע, ואז נהנית יותר בגלל השקט ובגלל שאני רגועה.
יש לי את משחקי הכס, את אמריקן איידול (הגמר) את המירוץ למיליון וזה מתאים לי לסוף שבוע בכיף

ואם בריאליטי עסקינן

אז הנה הריאליטי האמיתי באירופה כפי שקראתי הבוקר במגזין 'ממון' של העיתון 'ידיעות אחרונות':

צעירים חסרי עבודה

"5.7 מיליון איש בני 25 ומטה ממדינות גוש היורו לא מוצאים עבודה. 3 צעירים אירופיים מובטלים מספרים ל"ממון" על החיפוש המייאש, על הכסף שנגמר ועל מחשבות ההגירה. הסיפורים הקשים שמאחורי המספרים."

בהמשך קראתי את סיפוריהם של 3 צעירים. בחורה ספרדיה ממדריד, בחור אנגלי מלונדון, ובחורה צרפתיה מפריז. שלושתם מובטלים, ללא עבודה, אקדמאיים המתקשים להשיג עבודה כי הם 'אוברקוואליפייט' והם נאלצים לנדוד מעבודה לעבודה וממדינה למדינה. בכאב לב הם חוזרים לגור עם ההורים או נוסעים לארצות המזרח הרחוק לחפש עבודה.
והנתונים הקשים הם באחוזי אבטלה של הצעירים:
סלובקיה 34% הונגריה 28.1% בולגריה 28.1% יוון 55.3% קפריסין 27.8%, בריטניה 21%, בלגיה 19.1% צרפת 24.3% ספרד 53.2% פורטוגל 37.7%.

ואצלנו, אני מודה שגם אני חוששת מהקיצוצים, גם אני חוששת שבעלי יפוטר ונישאר בלי כל (לשנינו אין פנסיה תקציבית או פנסיה בכלל), ובכל זאת אני חושבת שהצעדים הקשים האלה בשבילי ובשביל הרבה אחרים, בכל זאת ימנעו את הקטסטרופה של אבטלת הצעירים כפי שהיא מצטיירת באירופה. אני מודה שעתיד ילדיי ונכדיי חשוב לי כרגע יותר מרמת החיים הנוכחית שלי.

Anna begins cc

New member
יחפונת, יש לי בקשה..

אם תראי את הגמר בשישי, אל תפרסמי מי זכתה פה בפורום,
אני בטח אראה את זה רק ביום שבת או ראשון ואני ממש רוצה להיות מופתעת..

בקשתך היא משאלתי

בדיוק ביקשתי היום מבעלי שיבדוק בערוצים אם לא פיספסתי כבר את הגמר, כי עם כל החג וזה, הימים כבר התבלבלו לי ואני לא ידעתי אם פיספסתי... בכל אופן אני אקליט ואראה ביום שישי. אני מבטיחה ל-

Aronsona

New member
בוקר טוב הדסה

כן, גם אני כמו יחפונת, מקליט את המירוץ למיליון כדי לצפות בו ללא פרסומות ביום שישי אחה"צ ברגוע.
אני שמח שהזוג המבוגר ממשיך.
וכמו תמיד בענייני מה עדיף, תלוי בעיני המתבונן או "על טעם ועל ריח....."

והנה עוד פוסט מצויין על יאיר לפיד

http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?EntryId=2541196

שמעתי אותו היום מתראיין אצל איילה חסון, ותאמינו לי, כל מילה שלו היתה בסלע. אתם יכולים גם לא להאמין לי. מה איכפת לי?
יהיה בסדר בסופו של דבר, למרות שהישראלי המצוי אוהב לתלות בכיכר העיר את כל מה שזז, לצעוק שהמצב קשה, ולראות ביד אחת את האייפון היקר ועם מכנסי המותג.

הוא חזק והוא ימשיך להיות חזק גם עם

'מצב האומה' ובלעדיה. תאמיני לי שאם היית שומעת היום את הראיון שלו ברדיו עם איילה חסון, היית ממש גאה בו וגאה על שהצבעת עבורו. ושוב פעם אני חוזרת ואומרת, בתור פנסיונרית שחיה מהיד אל הפה, אבל דואגת לעתיד ילדיה ונכדיה, אני חושבת שהוא בסדר גמור ועושה את מה שצריך לעשות גם אם זה כואב לי בטווח הקצר של חיי.

שרוני68

New member
גם אני רוצה להיות בטוחה כמוך.

אני שמעתי אותו אצל רינו צרור בגל"צ. ורינו, כמו רינו, שאל אותו שאלות מאוד קשות.
לפיד ענה יפה אבל אי אפשר להגיד שזה היה ניצחון בנוק-אאוט.
הוא די חטף ממנו.

הוא חוטף מכולם ועומד בזה יפה

הוא לא אמור לנצח אף אחד מהמראיינים שלו. הוא לא מתמודד נגדם בקרבות אגרוף. הוא השיב על השאלות הכי נוקבות בצורה הכי טובה שיש, לטעמי כמובן. אין לי ספק שתמיד יהיו את אלה שזה לא מספיק להם ולא מספק להם את התשובות. אבל אני למדתי בחיי הקצרים והמלאים, שאף פעם אי אפשר לרצות את כולם. אין חיה כזאת. הפרשנים תפקידם לשלול את עמדת האוצר, אחרת מה ערך יהיה לתפקידם? דווקא את הפרופסורים לכלכלה שכן מצדיקים את עבודתו של יאיר לפיד, משום מה לא מראים בטלויזיה אלא מראיינים בתחנות רדיו כשכולם מאזינים לגלגל"צ ולמוזיקה בדרכים. ככה שאני הפסקתי להתרגש מכל הליצנים שכותבים כל יום סטיקר חדש השופך את המעיים של לפיד בפייסבוק. שיקפצו לי כולם.

שרוני68

New member
אושרייך. באמת, בלי ציניות.כי כרגע אני כבר לא

לא יודעת מה לחשוב.

שרוני, הכי טוב זה לא לחשוב יותר מדיי

זה לא משנה מי כבר יהיה שר אוצר ומה הוא יעשה או מה הוא לא יעשה, תמיד בעידן הפייסבוק יהיה מי שיתקוף ויבקר וימרר לו את החיים. לא שמעתי מעולם על שום שר אוצר שיצא בשלום מהעניין. לכן אומרים על ביבי שבכוונה שם את לפיד באוצר כדי לשרוף אותו פוליטית.
אני לא נותר לי אלא להגיד: אנחנו עוד נראה

נו זה מה שאני תמיד טוענת:

נשים וגברים הולכים למכון כושר בגלל סיבות לגמרי הפוכות.
אנחנו הולכות בשביל להיות קטנות, הגברים הולכים בשביל להיות גדולים.
אני, אגב, אף פעם לא נמשכתי לגברים רזים כאלו (וטעמי האישי בענייני יופי נשי ידוע פה).

כל הכבוד לבחור, נראה מצויין! ...

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4366424,00.html

שרוני68

New member
אפשר לאלו שלא יודעים, לספר לנו

על קצה המזלג, מהו טעמך האישי בענייני יופי נשי?

מסקרן אותי...

אצלי אין דבר כזה "אשה רזה מדי"

ותמיד כשיש כתבות על כוכבות ומפורסמות שחשודות באנורקסיה וכולם מצקצקים כמה הן רזות, בעיניי הן נראות מקסים ואני לא מבינה על מה הביקורת.
אני בעצמי במשקל תקין (יותר קרוב לגבול הנמוך, אבל עדיין תקין) והייתי מאד שמחה להעיף מעצמי איזה 10 קילו.

שרוני68

New member
הרגת אותי עכשיו

את צירפת תמונה שלך לא מזמן ואת
נראית מעולה!

להוריד עוד 10 ק"ג זה להישאר רק עם שלד ועצמות.

על טעם וריח וכו'...

בכל מקרה, הרבה בריאות :)

תודה מתוקה

אני די מרוצה בסך הכל מאיך שאני נראית, אין לי יותר מדי תלונות, ועדיין הייתי רוצה להיות מקל. זה יותר יפה בעיניי

למעלה