יום שישי!!!

האפיקומן מסתתר ב-../images/Emo43.gif אנשים!

איפה האפיקומן של תפוז? בימים הקרובים, נחביא מדי יום אפיקומן בפורום אקראי. גלו באיזה פורום מתחבא האפיקומן, ענו על החידה הנמצאת בפורום ואולי תזכו במארז מוצרי ספא מפנק במיוחד מתנת Spring! את כל הפרטים בנוגע לתחרות תוכלו למצוא כאן: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=168&MessageId=128528415 והיום: יש מספיק פרסים לכולם, לא צריך ללכת מכות. אבל אם כבר הולכים מכות אז לפחות שתהיה שם מצלמה... חושבים שאתם יודעים באיזה פורום מדובר? חפשו את האפיקומן!

amirrohker

New member
../images/Emo124.gifחג חירות שמח../images/Emo13.gif לכול גולשי ../images/Emo43.gif

וסלון מזל ....
אני שומע בפורום זה
הרבה קולות שמלאניים ,קיצוניים שאף NICKEL BACK האשים אותי בריגול פוליטי...
ציטוט: • ‫אתה משת"פ‬ NICKEL BACK 10/04/09 09:23 או טרול של מפלגת ישראל ביתנו, או בעצם של גוש אמונים... בנוסף לכך טען : • ‫המצב מורכב יותר‬ NICKEL BACK 10/04/09 15:41 אתה פשוט ממשיך את הלאומנות, והאמת לא היה איכפת לי גם לא להיות ישראלי ולקבל אזרחות זרה. ברגע שיהיה שלום עם הפלשתנאים ויהיו כאן 2 מדינות ל-2 עמים, אז תתעסק בביטוח הלאומי, שכמובן תופח בזכות מדיניות האי שיוויון של מדינת ישראל. וזה מה שעניתי לו : • ‫יודע מה "מסכים" ל2 מדינות ל2 עמים ,עכשיו ‬ amirrohker 10/04/09 15:55 תחלק ותסביר בדיוק מה שייך למי אולי אני יסכים.... ........................................................................................................ אבל הזמן
עבר .... אני לא מבין מדוע בפורום הזה ובמיוחד שמלאנים ,לא יודעים מה הם כבשו או עד איפה גבולות
ותמיד מיתחמקים מלעונת על שאלות כאלו .
,אז למה להיתמש במילה שאתם לא יודעים מהי כמו כיבוש
אז בינתיים עלה לי רעיון :לקחת תפקיד
של ה"סוס הטרויאני" של ליברמן באינטרנט בכלל (גם כך אני עושה בלי להרגיש), אז עכשיו אני פה לא מזיק כי NICKEL BACK "חלקית צודק " יש אי שיוון בישראל אז אפשר בינתיים להיתעסק באי שיוון, בתקווה שתישאר לנו .......
..מדינה...או רק
.....
אטום בשמיים נהייתי פתאום נרגש הלב
ל2 הווו כמה הלב חלש.......
12-Ptzatzat Atom Bashamaim 12-Ptzatzat Atom Bashamaim

יום שישי!!!

סופ"ש מדהים... לא מספיק התייחסתי ועניתי להודעות של כולם, עמכם הסליחה אני קצרה היום בזמן אבל הענה על כל אלו הפנו אלי בקרוב... אני רואה שבכל זאת יש אנשים שאינם מכירים את הסלון ואינם מודעים לדברים רבים ולכן אני ממליצה בחום לקפוץ לבקר.... בלי הרבה מידע ועם המון שטיפת מוח קצת קשה לגבש דעה עצמאית. סופ"ש מדהים לכולם... כל הפינות והדברים המוחמצים השבוע יבואו על פיצויהם... אם אתם רוצים לעשות פינה או כל דבר או כל רעיון אתם מעוניינים לשלוח לי במסר... ואתם מוזמנים לשרשר מתכונים טבעוניים לשבת..... חיבוק!

n0n

New member
פנקייקס טבעוניים

רכיבים: 2 כוסות קמח תופח 1/4 כפית אבקת סודה לשתייה 60 גר' רסק תפוחים 1/3 (אפשר גם יותר לאוהבי הסוכר) כוס סוכר כוס מיץ תפוזים 1/3 כוס חלב סויה (אפשר לשנות את מינוני חלב הסויה ומיץ התפוזים בהתאם לטעם ולרכיבים המצויים כל עוד שומרים על נפח כולל של כוס ו1/3) שמן ההכנה: מסננים את הקמח והסודה לשתייה (לא הכרחי) לתוך קערה. את כל השאר (למעט השמן) מכניסים לקנקן (גם לא הכרחי - אפשר להוסיף מראש לקערה וזה בסדר גמור), מערבבים ומוזגים לקערה תוך כדי ערבוב. מכסים בניילון נצמד ומכניסים למקרר לחצי שעה (גם על זה אפשר לוותר בקלות). מטגנים בשמן/מרגרינה (מה שיש) ובתיאבון! לקוח מספר בישול לילדים "שפים קטנים גדולים" בעריכת איילת לטוביץ'. המרתי את הרכיבים הבלתי טבעוניים במקבילים טבעוניים. מומלץ בחום :)

למעלה