יום 2 ללא סיגריות!

Soma4

New member
יום 2 ללא סיגריות!

ראיתי את הפורום ומאוד התלהבתי נראה לי כמקום מגניב לשתף ולהיות חלק מהמפסקים לעשן לא אנונימים, למרות שעד עכשיו חשבתי שאני לא שייכת במיוחד לחברה "המעשנים" כי עישנתי רק 6-5 סיגריות ביום. אבל עכשיו כשאני אני ללא סיגריות , יום שני ברציפות ... אפשר לומר ללא כל ספק שאני חלק מכל הבלגן. קצת סחרחורת ורצון עז לסיגריה! אהה... וקצת עקצוצים מוזרים בלשון , נראה לכם שיש קשר? בהצלחה לכולם!!!

ברוכה הבאה soma 4

בהחלט הגעת למקום הנכון, פה נשתף נשתתף ונמצא את הדרך הקלה להפסיק לעשן. אני יודעת שזה נשמע לא מציאותי, אבל יש דרך קלה, גם אני חשבתי שאין כזאת עד שהיתוודאתי לאלן קאר. ראשית חשוב להבין שעיקר העניין הוא באיך אנחנו תופסים את הסיגריות. שנית יש להבין שביכולתנו להסתכל על התפיסות שמנהלות אותנו מהצד ולבחור האם ימשיכו לנהל אותנו ויגרמו לנו לעשן כל יום כל היום ! ושלישית, להנות מזה שמפסיקים ולזכור שמאותו רגע שמפסיקים להרעיל את עצמנו עם הרעל המרוכז הזה, מצבנו רק ישתפר !!! את בדרכך אל החופש...
אשמח לפרט ולעזור להתמקד... בהצלחה

Soma4

New member
זהו , זה עבר!

אבל רצון עז לסיגריה ממש ממש לא ... נראה לי שעם כל יום שאני לא מעשנת אני מעלה קילו וזה ממש ממש מעצבן!!!

../images/Emo47.gif!

לשתות המון מים, תה ירוק, להכין גזר וירקות אחרים לנשנוש כדי לא להגזים עם הדברים היותר משמינים. המשקל אמור להתאזן תוך כשלושה חודשים בכל מקרה. ניתן להוסיף הליכות, יש טוענים שזה מוריד את הרצון לסגריה ומה שבטוח זה מונע עלייה במשקל
.

Soma4

New member
תודה :)

תודה רבה על עצות! עדיין לא מעשנת! תוך שלושה חודשיים המשקל שלי הכן התאזן על מספר תלת ספרתי, קרוב לוודאי :) מתי אבל הרצון הממשי שאני חשה לסגריה יעבור?

אצלי בזמנו עבר תוך כחודש ../images/Emo45.gif.

אם כי לדעתי העניין משתנה בהתאם לגורמים כגון כמות הסגריות שהיית מעשנת ביום, הוותק ואף אולי משקל הגוף. בנוגע למשקל: הבעיה היא לא רק אכילה רגשית שנגרמת מהפסקת עישון, אלא גם העובדה שעישון מזרז את חילוף החומרים. אבל לפי מחקרים בנושא וכן מהנסיון האישי שלי, המשקל חוזר לקדמותי לאחר כשלושה חודשים. אם זאת, על הליכות ונשנושי ירקות לא מומלץ לוותר, כי במידה ולא יחזור לקדמותו כל מה שאני והחוקרים נוכל לומר לך זה "ואללה - באסה!". החזיקי מעמד, מעריצה
!

חשוב שתבינו- תסמיני גמילה

תסמיני הגמילה הפיזיים בשיאם ב3 ימים הראשונים, ואז הם לגמרי פוחתים. אחרי שבועיים שלושה, אפילו בבדיקת דם לא ימצאו לכם ניקוטין, ולכן, הכל בראש, אם תכנסו ללחץ מההפסקה, תרגישו מצוקה גם הרבה אחרי שהתסמינים פגו. למזלנו הניקוטין לא מכאיב בכלל כשהוא מתנקה מהגוף, אבל, יש כל מיני חיבורים אסוציאטיבים שיכולים להזכיר את אותה הרגשה של חוסר ביטחון וריקנות ואולי קצת אי שקט, של הימים הראשונים. יחד עם כל אלה, אם אתם מבסוטים מההפסקה, אפילו לא תהיו מודעים להם, ככה הם קלים.

Soma4

New member
6-7 סיגריות ביום 8 שנים

אתם חושבים שבצילום ריאות כן אפשר יהיה לראות נזק? ואם כן תוך כמה זמן הן אמורות להתנקות? תודה על התמיכה!!!

הנזק קיים אך כמובן

שקופסא ליום יותר מזיקה... ברגע שתפסיקי לעשן האפקטיביות של הריאה תשתפר מהר מאוד. אם כי למשקעים של זפת לוקח יותר זמן להתנקות, בשנים.

למעלה