יומולדת לאהבה שלייייי עמיתווווו המושלמת

lereran

New member
יומולדת לאהבה שלייייי עמיתווווו המושלמת

עמיתו אהבה שלי מזל טוב עד 456456456456 שנה אני מאחלת לך כל מה שתרצי , ובעיקר שתצליחי עם טוסטוס ותתקדמי טילים ושתמיד יהיה לך רק טוב בחיים !
ואל תתני לחארות שמציקות לך להציק לך.. דחפי להם תתחת אם הם מציקות.. ובכלל תהני הכי ביומולדת , זה היום שלך.. תבלי עם החברות הכי טובות שלך..
והעיקר תהניייי ושתקבלי המוןהמון מתנות! וחכי חכי... אוהבת הכייייייייייייייי שבעולםםםםםםםם!
מוריה יאללה תתחילו להפציץ לה..

netapet2

New member
עמיתווו

קמתי 20 דק' יותר מוקדם כדי לפתוח לך גם
מוריה אכזבה
אז מזל טוב יפיופקה, למרות כל החרא שעברנו תמיד אזכור גם את הטוב למרות הקשיים תמי תזכרי את העליות. למרות האנשים שתמיד יפרידו בינינו והמרחק- אני תמיד אהיה שם בשבילך. אין לי מספיק זמן להמשיך את הברכה אז אמשיך אותה בערב. אוהבת הכיהכי נטע

ילדה יפההה../images/Emo99.gif

אהובתיי, מלאנתאלפייםם של מזלטוב
, שתצליחי, ותתקדמי עם טוסטוס:] שכל מה שתרצי יתגשם:) שתהיה לך יומולדת מדהימההה
תהני הכי שאפשר בעולם! את ילדה מדהימה, אני כ"כ שמחה שהכרתי אותך
ואני אוהבתותך מלאמלא
*ושוב סורי שאנחנו לא באות היום
, חמישי הבא את חייבת לבוא!!*

nikoosha

New member
מזל-טוב!

קחי את כל מה שאיחלו לך עד עכשיו! אני לא טובה בברכות... אז מזל"ט!!!

גולע

New member
יפפפפפפפפפפפתיי:]

סוריי שלא יכולתי לדברר איתך, אני במצב חירפון קשה ביותררD: טוב, מושלמת שיהיה לך המון המון המון מזל טוב
בהצלחה עם טוסטוס ועםם הכול:] כול מה שאת מאחלת לעצמך ויותר כי זה מגיע לך(; תמישיכיי להיות כמו שאתת, כיי אאייןן דבריםם כאלה!!
אוהבת הכיייייי הכיייי!!3>3> פה תמיד(; ואת יודעתP: גולע:]

belledejour

New member
נוו, גם פה../images/Emo6.gif

מאחלת לך כל כך הרבה אושר
עושר כמובן, אף פעם לא מזיק
יושר, וכל מה שבא איתו
כושר - והרכיבה נכללת בזה מן הסתם
בריאות, גם נפשית וגם פיזית אה
בהצלחה בהכוללל,
עם הסוסים
בלימודים
עם הגברברים
בכל מה שתרצי
שתמיד תיהי מוקפת אהבה
ותזכרי תמיד תמיד מי פה בשבילך והשאר שמעת, או עוד תשמעי, ונדבר כבר =]

karambula57

New member
עמיתווווווו

שיהיה לך מזל טוב ענקי ענקי!!!! שתצליחי את והכפרוש המושלמת שלך!!!!!!! ותתקדמי בטירוף כמו שאת יודעת.... שתמיד תחייכי ותרגישי טוב רק עם עצמך וזה הכי חשוב, כי יש לך במה להתגאות! שיהיה לך רק טוב, כי מגיע לך ואת עוד תקבלי אותו:) אוהבת מלא מלא מלא מלא מלא ופה תמיד בשבילך! ומתגעגעת... מזל טוב ענקי

snoeyka101

New member
עמיתת,

כבר חפרתי לך אם אני לאטועה, לא יודעת אם את רוצה לדבר איתי או לאא.. אבל את יודעת שאני אוהבת אותך , המון מזל טוב. -אנחנו-.

למעלה