יוסי ואני מבקשים את עזרתכם

• פותח הנושא qt1
  • פורסם בתאריך

qt1

New member
יוסי ואני מבקשים את עזרתכם../images/Emo101.gif

למי מכם שיודע אנגלית ברמה של תרגום ,ישנם מאמרים מאוד מאוד מעניינים , אנו זקוקים למתרגמים אשר יקבלו אל הדוא"ל שלהם חומר כתוב באנגלית שאח"כ יהווה חלק מהפורום. אנא שרשרו ואת כתובת הדוא"ל ניתן לשלוח אלי במסר או אל כתובת הדוא"ל שלי בYAHOO , היא מופיעה בפרטים שלי... המאמרים מאוד מאוד מעניינים ונשמח לעזרתכם. לילה טוב וחלומות פז לכולכם , שלכם תמיד...

qt1

New member
ufo11 בטח!!! יודע אנגלית יכול

לעזור או לפחות לנסות... ממתינה למסר ממך
ד"ש ל

qt1

New member
כל מי שטוב באנגלית ../images/Emo92.gif

לסור אל תיבת המסרים שלי בהקדם , יש כמה מאמרים שמחכים לכם!!! מדובר במאמרים שיהיו כאן בפורום שלנו ויתנו לכולנו המון חומר מעניין וחדש , תשובות לשאלות ועוד,אני ממליצה בחום למי שיכול , אפשר להשתמש במורפיקס במקרה הכי גרוע... שרשרו או שלחו אלי מסר עם כתובת הדוא"ל שלכם , תודה לכל מי ששלח מסרים עד עכשיו... קדימה חברים- למדנו אנגלית בתיכון או לא?

ufo11

New member
אין בעיה אני אמסור:))) אמממ... זו

הייתה "שאלה" כי אני מטיל ספק ביכולתי..בגלל זה "אני יכול לנסות?" הכוונה שאני לא בטוח אצליח

qt1

New member
../images/Emo13.gif חופשי... מי שרוצה לנסות יכול

מקסימום לא הולך , לא הולכים לרבנות , זו לא חתונה קתולית , אפשר תמיד לכתוב מייל שקשה ואחלה שניסיתם , גם אני ניסיתי ולא הצלחתי , ישבתי המון מול מורפיקס ואני דוברת אנגלית כשפת אם , אבל זה שונה כשצריך לתרגם מחקרים רפואיים שמות של תרופות וכדומה , בכייף למי שרוצה , אני ממש ממליצה!!! CU AT 21.15 הלכתי ללמוד............. חיבוקים

למעלה