יופי לכם, כולם כאן מרזים...

suger

New member
יופי לכם, כולם כאן מרזים...

ורק אני מתחילת החורף הזה רק משמינה... האמת היא, שמזמן כבר סיפרתי את "הסיפור שלי" אבל אני אחזור בקצרה שוב... בפסח שעבר(!) שקלתי כמעט 65 קילו ואז התחלתי דיאטה שבהתחלה הייתה מאוד איטת ועד סוף הקיץ שקלתי 57 קילו... כלומר הורדתי 8 קילו ואז מהחגים אני בתהליך השמנה קודם כל כי חורף והפסקתי עם הג´וג´ינג למרות שעקרונית זה טעות כי אפילו אם קר, כשמתחילים, אחרי איזה 20 דק´ ממש מתחממים אבל תדעו לכם שברחובות באמת כמעט אין אנשים בג´וגינג (לעומת הקיץ) וחוצמיזה שאני אוכלת הרבה ולא בריא... אני בטח בין 59-60 קילו. בקיצור- בעסה לאללה וכבר כמה חודשים אני כל פעם אומרת לעצמי: זהו... אבל אני לא מתחילה כלום. טוב, אתמול שוב החלטתי ועשיתי ג´וגינג בערב ואני מקווה לפחות בשבועיים שלושה הקרוים להירגע ואני מקווה לחזור ל 57 שלי אני אהיה פשוט מאושרת!!! אני ממש מקנאה שאתם מורידים פה ואני מקווה גם לכתוב על הירידות שלי... יאללה ביי בינתיים ויום טוב

suger

New member
וחוצמיזה אתם אפילו לא מתיחסים אלי

קצת עידוד. WHERE R U???????????

בקרוב אצלך... ../images/Emo8.gif

אל תדאגי! גם את תצליחי!!!
כאן בשבילך, לתמוך בך, כי יודעים שתצליחי :) כולנו

היי, איזה קטע...

כתבת את זה בדיוק כשהגבתי לך... קצעים, קצעים...
אוהבת המון ותמיד :) עדי

חורף זו תמיד בעיה

כי גם כמו שציינת- קר בחוץ וקשה לצאת החוצה לעשות ספורט, וגם נוטים להישאר יותר בבית, לאכול יותר- וזה גם מנגנון של הגוף בקור, לדרוש יותר פחמימות. מה הגובה שלך? משקל המטרה אני מבינה הוא 57? תחשבי- הדרך לא כל כך רחוקה
. וברגע שמתחילים, די נכנסים לזה. מצוין שעשית ג´וגינג! קוראת לך לצאת גם היום, ומקווה לשמוע גם מחר שהלך טוב! המון בהצלחה
הדס

suger

New member
זהו, אז בתקוה ש ...

אני מתכוונת לעשות היום גוגינג של משהו כמו שלושת רבעי שעה, אני חוזרת הביתה מאוחר, אז רק בסביבות 22:30 בערך... בינתיים אכלתי ממש טוב היום אבל אני כבר רעבה... נראה לי שאני אשתה דיאט ספרייט או משהו כזה ופריכיות... א י כ ס ה הגובה שלי הוא 1.65-1.67 אני לא ממש יודעת אז באמת אני צריכה לשקול 56.7 אבל אני מרשה לעצמי לשקול בתור התחלה 57 ואח"כ לרדת את הקילו האחרון ולשקול 56 ואז אני אהיה ממש ש מ ח ה הלואי, אעדכן אתכם... ו ת ו ד ה

למעלה