יזכור

hen1xc

New member
יזכור../images/Emo16.gif

שם הברית: ISRAEL כמה מדינות בברית: 32 עוצמה כללית: 485,063,595,033 עוצמת התעשיה: 3,411,649,000 קישור לאתר הברית: http:// תאור ברית המדינות: ברית זיכרון לאיחוד הקודם SnDxBlackOpsxARENAxTHC RULE FOE EVER ----------------------------------------------------------------------------- יזכור את השלוחה בשיא כוחה ובשיא התפוסה לירן.. אסף.. ניצן זויינתם

Yogev1982

New member
אתה פשוט טיפש נאלח שפל חסר כל חינוך

שאתה בכלל מקשר בן גינדיס לבין יזכר פשוט זלזול בכל חללי צה"ל נפגעי האיבה נרצחי השואה שעל שמם קוראים יזכר. תתבבייש

fireforge

New member
יוגי מה הוא רוצה ממני הוא לא הבין שאני לא

משחק ? הוא עד כדי כך סתום? שהוא מדמיין שאני משחק כדי לרשום שהוא חיסל לי מדינה חחחח הילד ממציא לעצמו דברים או כמו שאחד ממנהלי המשחק אמר לי חן צריך טיפול תרופתי דחוף חחחחחחח הוא חי באשליות

Yogev1982

New member
לירן זה לא מעניין כרגע מה הוא חושב

ומה הוא חיסל או לא חיסל אותי הגעילה והרגיזה ההשוואה המטומטמת השהוא עשה

fireforge

New member
מה אתה מתעצבן מהמחבק ערבים הזה

זה חדש לך הטימטום שלו? הרי הוא תת רמה זה לא הפתעה ההשוואה שהוא עשה

GangLandx

New member
ילד קשה הבנה וקליטה חחח

לירן לא משחק טמבלון
וואיייייי כמה אתה דפקט

Yogev1982

New member
אותי זה דווקא מצחיק העניין חחחחחח

הם עשו איחוד עם ערבים (דבר שהוכיח את עצמו כנכשל בכל מקום שאדיוט אחר עשה את זה) ההוא שילם 200$ לעלות למקום 1 יצאו למבצע (לפי הדיווח הטיפשי שלו לעיל) מוקדם מדי על ישראלים..... וכל זה כי הם מפחדים מכמה אנשים שלא משחקים בכלל

fireforge

New member
חחחחחחחחחחחחחחח העיקר הם אומרים

אנחנו לא מפחדים חחחחחחחחחחחחחחח יוגי תחשוב אם היינו משחקים הם לא היו ישנים אף פעם חחחחחחחחחחחחחחחחחח אני מת פה מצחוק מנצחים: FireForge העיר אבני יהודיה נבזזה על ידי FireForge. המשאבים הבאים נבזזו: עצים: 1007 יין: 13065 שיש: 2255 [09:33:40] fireforge: מנצחים: FireForge העיר Slave City נבזזה על ידי FireForge. המשאבים הבאים נבזזו: עצים: 5336 יין: 2932 שיש: 17230 [09:33:49] fireforge: מנצחים: FireForge העיר Marble Village נבזזה על ידי FireForge. המשאבים הבאים נבזזו: עצים: 3995 יין: 34 שיש: 7469 Moran Shapira שחר ירוחם באוברג ויוגי אני מתנחל בעיר שלך חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

asafdalfen

New member
חן באמת המשחק הזה לא מעניין אותי אתה מוזמן לח

לחסל לי את כול הברית זה באמת לא מעניין אותי ואם אתה רוצה אני יכול לתת לחברים שלך (הערבים) את כול ה 200 מדינות הבודדות שלי שרק 10 מהם מופעלות תודה ואחי אם יש עוד משהו במשחק תעדכן אותי סבבה?

hen1xc

New member
באמת?

• חן יש לי שם 70-80 מדינות אתה רוצה אותם בוא תיו asafdalfen ו 09:21 | 18/07/11 תיכח* אתה יודע מה עדיף לי לתת את המדינות לאחמד או למנהל קיס ובוקר טוב כולם ----------------------------------------------------------------------------------- למי תיתן את המדינות לאלה שמחסלים אותך? ואלה שווה להיות ערבי..אבל במחשבה שנייה מהקוטג' שנשאר מהמדינות שלך אף אחד לא ירצה לקחת חמוד תגדל מה שאתה רוצה בפועל אתה משחק עם 10 כי את כל השאר השמדנו והופה איך קפצנו ל200 הרי לפני שלושה ימים אמרת 70-80 איך רובי אומר לייפות את מצבך... ותגיד באמת בשביל מה אתה צם? אמרת לי במסן שאתה צם את י"ז בתמוז אתה צם בשביל לקלל אחר כך אנשים שומרי מסורת כמו נתנאל את אמא שלהם או לאיים במכות או לקלל פה אותי ואחרים פה תעבוד על עצמך..

fireforge

New member
חח קוקסי אתה לא מעניין אותנו לא הבנת

את זה !!! אף אחד מאיתנו לא משחק יא עילג צא מזה אנחנו לא פה אנחנו רק ניצחק שהערבים שאתה מחבק עכשיו יזיינו אתכם בטוסיק חחחחחחחחחחחחחחח

hen1xc

New member
שמת לב שהגבתי רק לאסף

אני מתעלם ממך ומיוגב כי אין לי עניין להתווכח על דברים אידיוטים ולדיונים המפגרים שאתם מכניסים אותי אליהם יאללה לירן אין לי כוח אליך תתאייד מפה

asafdalfen

New member
חמודי קפצתי ל 200 כי נתנו לי עוד מדינות נתנו

אני לא הקמתי אף מדינה חדשה מתחילת השרת והאמת המשחק לא מעניין תודה

hen1xc

New member
../images/Emo6.gif

נתנו לך כי אתה לא יודע לשחק ולגדל בעצמך ברית כמו שצריך ופתאום המשחק לא מעניין אה לא אמרת שאתה תחסל אותי? מה קרה ? אכלתם סוף סוף את מה שמגיע לכם והבנתם שבלי שליטה מלמעלה אתם לא יכולים על השחקנים של RE ואנרכיה דווקא היית להוט לחסל אותנו מה קרה עכשיו? אתה רואה את האמת בפנים אה...

fireforge

New member
אסף מה אתה מדבר עם המקק הזה מחבק הערבים

הזה בכלל הוא יקבל זין מהם אל תדאג ושזה יקרה אנחנו לא נשכח להתגלגל מצחוק פה :)

nitzan456

New member
כאילו שאתה יודע לנהל ברית כמו שצריך ...

מה אתה עושה ? מחלק מים לאמיר עמי ואביב בזמן שהם חושבים על איך לבנות סקריפט שלא ייתן לרובי לפתוח מדינות ? חתמתם שלום עם ערבים=אתם פחדנים ניסיתם (כי לשגב יש עוד איזה 50 מדינות שנתתי לו) לחסל אותנו=אתם מסכנים אני רק מחכה לראות את הבגידה של הערבים בערבים השניים

nitzan456

New member
חמוד אתה ../images/Emo13.gif

אתה חושב שהמשחק הזה מעניין מישו ? כי אותנו הוא לא מעניין ... בואו לאיקרים תנסו לחסל אותנו ... אולי שם יאפסו גם ת'משחק בשבילכם
בעצם .. אתה לא תפתח בשרת הישראלי אתה תפתח בשרת האיראני ותצטרף לברית KIAJ (kill israel and jwish) זויינתם בכל מקום אפשרי במשחק הזה הגענו לכל מטרה שהצבנו לעצמנו במשחק הזה ואתה מה עשית ? ליקקת לכולם בשביל לקבל קצת יחס ? הציפורים שלי קיבלו יותר יחס ממך מהחברים במשחק הזה
וכמו שיוגי רשם - ההשוואה בין המשחק לבין יזכור , מגעילה תחת . כמו שרשמת לאסף - תעבוד על עצמך

GangLandx

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

נכון שאני יודע את מי לגייס ? חחחחחחחחחחחחח

nitzan456

New member
../images/Emo6.gif

אני המגייס הרשמי של BO וגם המנהל וגם הדיפלומט וגם אחראי עליך קיצ אני BO

למעלה