יחסים זוגיים

shooli90

New member
יחסים זוגיים

רינה שלום וברכות על הפורום החדש. אני נמצאת בזוגיות פרק ב 10 שנים היו עליות וירידות בינינו עכשיו בן זוגי אמר לי שהמגע שלי אינו נעים לו מאוד נפגעתי ומאז אינני מסוגלת לתת לו לגעת בי או לגעת בו מה לעשות

אני אענה לך -

אני לא בעל מקצוע במקרה עברתי בפורום הזה כי הוא חדש והוא היה ב"פורומים החדשים", בקיצור לתשובתי... בן זוגך שמגעך לא נעים לו -אפשר להסתכל על זה בכמה דרכים- דרך ראשונה ראשונה...היא שהוא בעצם אמר לך את האמת ולא אמר סתם כדי לעצבן אותך מצד שני האמת כואבת ואף פעם לא נעים לשמוע את האמת במיוחד במשפט מהסוג...הרי בכל זאת אפשר להגיד דברים אבל יש דרך להגיד אותם מבלי לפגוע...עכשיו איך אפשר להגיד "מגעך לא נעים לי"-מבלי לפגוע? הרי אין דבר כזה, אנחנו בני אדם וכולנו עם רגשות ורגישים,אבללללללללללל!!! אחרי 10 שנים הוא כביכול "נזכר" להגיד לך שמגעך לא נעים לו?!?!?! מה הבעיה?!?! 10 שנים של זוגיות (ואגב לא משנה איזה פרק זה בחיים) זוגיות של 10 שנים,משהו פה ממש לא נראה לי, מה? התחלתם להיות במגע רק אחרי כמה שנים ורק עכשיו הוא נזכר להגיד? לא מבין-מילא אחרי שנה שנתיים 3...אבל אחרי 10 שנים? איפה הוא היה כל העשר שנים הללו שפתאוםםםם הוא נזכר להגיד לך זאת? תמוהה מאוד- אני בכלל אלך ואקצין ואגיד שהוא רוצה לסיים או להתרחק ממך בשלבים ובהדרגתיות מסויימת. מוזר מוזר מוזר. ניר.

צורך בבדיקה רצינית של מערכת היחסים!

שלום רב. מהנוסח הקצר של שאלתך מעט קשה לי לתת לך תשובה ממצה. נראה לי כי על פי מה שציינת, יש לכם יחסים די מורכבים עם "עליות וירידות" די משמעותיות. אני חושבת שמגיע לך לדעת וכדאי שתעשו ברור רציני (עדיף בנוכחות איש מקצוע), איפה כל אחד מכם עומד ביחס לזוגיות שלכם. האמירה שאמר לך בן זוגך יכולה להיות אמירה נקודתית לגבי אותו יום או אמירה שבאה לבטא קושי רציני ביחסים שלו אתך. כל זה צריך לברר באופן רציני.הפגיעה הריגשית שלך מדבריו של בן זוגך מאד טבעית,ורצוי שתאמרי לו באופן ישיר שאת חשה פגועה וקשה לך בשלב זה לחזור ליחסים פיסיים כבעבר.לאחר שתלבנו את הדברים ביניכם,הדברים יהיו לך ברורים יותר, ובהתאם לכך גם הקשר הפיסי ביניכם. בברכה, רינה בלום [email protected]

shooli90

New member
תודה על תשובתך אך

מה שאני מרגישה כעת זה שבא לי לסיים את הקשר איתו. אמרתי לו שיש הרבה דברים בקשר שלא נראים לי .הוא גם עבר לימודים באלבאום ומה שאני מרגישה שהוא השתנה מבחינתי לרעה מבחינתו לטובה אנחנו כרגע קורקטיים אחד כלפי השני ואני מרגישה תקועה

אל דן

New member
דרכים להשתחרר מתחושת תקיעות

שלום לך ישנן מספר דרכים להשתחרר מתחושת תקיעות. כל אחד בוחר בכל צב את הפתרון הניראה לו. ככל הניראה את מרגישה בפנים שאין מוצא ואלולי לא שווה להלחם על הקשר. יש לכבד את בחירתך. לפעמים, אנשים בוחרים לראות האם הבחירה שלהם היתה בשל ראיית מצב באופן מציאותי, או שבחרו לשחרר כי אין להם כחות כרגע להתמודד עם הנושא. בהצלחה לך בכל החלטה אישית שתיבחרי.

אל דן

New member
לכבוד הוא לי

ובהצלחה לך ביוזמה הברוכה שנטלת על עצמך

למעלה