יחס, מישהו?!

King RooL

New member
אני כבר הסברתי.

אתם צריכים את כל מה שרשמתם פה בפורום להעביר לפורום משוב.. שם ההנהלה עונה בימי א-ו בבוקר.. הם בטח פתחו ת'פורום הזה רק כדי לפתוח שרשורי שאלות לאנשים שאין להם פורום ספציפי או משו

מנסיון

יהיה לך הרבה יותר פשוט ליצור קשר עם יעל בכבודה ובעצמה ולבקש שתתארח אם את רוצה שהאירוח יהיה בשנה הקרובה. אני עשיתי את זה עם טלי בשיתוף עם מנהלת הפורום שלה ותוך שבוע היה אירוח. מקווה בשבילך שיעל ספונטנית כמו טלי
תהני

מנהלת הפורום שלה בתפוז?../images/Emo42.gif

כי ליעל אין פורום בתפוז. ברור שאני יכולה ליצור איתה קשר, אבל אני לא אעשה את זה אם אני לא בטוחה שהיא תתארח.

תקשיבי מבחינת הנהלת האירוחים

אין בעיה שמי שרוצה יתארח מה שכדאי לך לעשות זה לדבר עם יעל לשאול אותה אם הא רוצה בכלל להתארח אם היא מסכימה להגיד לה שתעבירי את הטלפון שלה לאחראית אירוחים ותשלחי אותו במסר לניק של הנהלת הפורומים או אם יש ניק לאחראית האירוחים הנהלת הפורומים יעבירו את זה לאחראית אירוחים והיא תיצור איתה קשר לגבי אירוח. זה ממש לא בעיה תאמיני לי למדתי "אם אין אני לי מי לי" תראי שצדקתי בהצלחה

ילד רע 15

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif תודה לך! נעביר את זה למשוב

זה באמת חשוב! אולי נעביר את זה לפורום משוב! בטוח! חייבים לקבל אירוח מיעל............... זה הקטע שאין לה פורום בכלל, ולי אין דרך ליצור קשר עם יעל למרות שממש אבל מ-מ-ש בא לי וחבל.

צודקת.. אבל

לא נראה לי שהם יביאו מישהו מאחת הבקשות פה. כשאני שאלתי בפורום תפוז משוב, למה אין שום יחס לכל הבקשות שמעלים פה, אפילו לא תגובה אחת, ענה לי אחד המנהלים שם, שתפוז עושה מאמצים להביא לאירוח את כל הבקשות שעלו פה למרות שהפורום נועד כדי שיתארחו בו מפורסמים, ולא שאנחנו נציע לארח מפורסמים שאנחנו רוצים שיארחו אותם.

למעלה